Přes den mimi usne jen v houpajícím kočáru a nebo u prsa

vendeta
26. črc 2008

Mate nekdo podobnou zkusenost??Dekuji

coriven
26. črc 2008

ahojky, taky mně malá nechtěla moc spávat - a prej, že miminka skoro furt spí 😅
¨dáváš dudlíka? malá ho nejprve vůbec nechtěla a i teď je to boj, ale občas to zabralo - ale asi půl hodky sme ju ukecávali, že si ho vezme 😉
a pravda, taky sem furt jezdila po venku - nebydlíte náhodou na bytě? 😵

gilotek
26. črc 2008

mě malej taky nechce usínat jen tak přes den a to mu je přes půl roku..... Já ho vždycky dám k nám do postele, lehnu si k němu, otočím si ho k sobě na bok do náručí, chvilku protestuje ale za chvilku spinká. Tak to vyzkoušej.

ygreen
26. črc 2008

náš malej je ochotnej spát přes den buď v lehátku nebo v naší posteli v "hnízdě" z peřin, nebo samozřejmě v náručí a v kočárku. Už to ani nezkoušim, dávat ho přes den do postýlky. Ale už spí přes den jen tak 5x půl hodiny. Vyjímka je kočárek, tam i hodiny. Ale jsou i vyjímky, kdy spí přes den 4 hodiny v kuse.

kitty68
26. črc 2008

to js nepochopila ted co te trapi, ze ti nespi, nebo ze usina v kocare nebo u prsa - ja osobne na usinani v kocare nevidim nic spatneho a na usinani u prsa uz vubec ne, moje ell doted usina u prsa je to rychle a pohodlne pro nas obe

niega
26. črc 2008

Vendeto, já v tom nevidím problém. Je to naprosto normální a patří to k vývoji. Novorozenec je možná schopnej usnout po nakojení a položení do postýlky sám, ale starší dítko, který vnímá svět a vidí/cítí vzdalující se matku, to prostě obvykle nezvládne. A tak většina z nás miminko ududlá prsem (nebo dudlíkem) nebo uhoupe v kočárku nebo uhopsá na míči nebo ukolébá nošením v šátku nebo ... nebo ... nebo...

gilotek
27. črc 2008

mě malej usínal u prsu jen tak první měsíc. Pak nikdy 😎

bramburka
27. črc 2008

no nevim, my prořvali ten začátek, ale od 3. měsíce upln v klidu položím do postýlky a řeknu pá pá a jdu pryč, nekdy chvilku povídá, někdy malinko zapláče (tak přijdu a dam dudlík) a ted prostě nic a za 10 minut přijdu a ona spinká. Teda pokusd ji netrápí zoubky nebo není nemocná. Myslím, že se naučí, zkoušej to pořád, ty první 3 měsíce jsou těžké, přejde to, uvidíš.

binki
27. črc 2008

vendeto: ano, mám tuhle zkušenost, přes den usne jen v kočárku nebo ještě tak v autosedačce, když někam o víkendu jedeme, máme to takhle od začátku, do 3tího měsíce jsme ho natřepávali v novorozeneckém lůžku, co jsem měla půjčené, to mělo bytelnou hydrauliku 🙂 hlavně, že usne, neřeš jak 😀

lenkabu
27. črc 2008

Já neporadím,jsemna tom úplně stejně 😅