Příkrmy prodlouží dobu spánku v noci. Je to tak?

syrael
25. říj 2007

Zdarec, robatko mi zatim moc nespinka a tchyne me utesuje, ze jakmile zavedeme prikrmy, melo by vydrzet o dost dyl spat. Mame 5 mesicu a mlicko zatim staci, ale zajimalo by me, jestli na tom je neco pravdy. Uprime receno v to upenlive doufam🙂

syrael
autor
25. říj 2007

Tomu se rika vykojena hlava - pochopitelne ze nazev je PRIKRMY a nikoliv prirmy 🙂

kristi
25. říj 2007

no,nevim...u nas se to moc nezlepsilo, mala kase neji,takze ji nemam cim moc zacpat brisko..

altoja
25. říj 2007

ahoj syr, jak se daří?

mikca
25. říj 2007

u nás se taky nic nezměnilo s příkrmama, budil jako by se nic nezměnilo, ikdyž měl kaši nebo před mlékem nějakou véču ...taky jsem doufala 😠

syrael
autor
25. říj 2007

Nazdaar alt!!! Tak ti nevim, mam pocit, ze spim za chuze🙂Co je u vas noveho?

kacka79
25. říj 2007

Ahojky, my jsme zkoušeli poslední týden dát večer kašičku nemléčnou + dokojit a malej měl celou noc bolení břicha, takže od dvou hodin ráno jsme cvičili, dávali kapky,...no nakonec zabral až v 6h...hrůza. Tak už zase na noc kojíme bez kaše 😝

hankah
25. říj 2007

my dáváme asi 6 týdnů mléčné kaše určené pro děti od ukončeného čtvrtého měsíce a spaní se nám zlepšilo cca poslední dva týdny. napapkala se kaše, napila se mlíčka z prsíku. večeříme kolem půl osmý a po páté kojíme poprvé. večer sice pobrekávala, že chce pít, ale párkrát jsem jí nechala, dala dudlík, pohladila po vláskách a ona zase usnula, takže to spíš bylo o pomazlení než o hladu....... 😉

amina
26. říj 2007

Mám podobné zkušenosti jako holky, že by příkrimy zlepšily spánek, to se ani v mém případě nestalo. Myslím, že to s tím nemá žádnou spojitost. Spíš záleží na návycích a režimu, jaký fungoval do té doby. Já dávám masovozeleninový příkrm jako večeři, protože kaši můj drobek nesnáší a pak ještě tak za hoďku cucnout mléka. A stejně se vzbudí za šest hodin, cucne si a za další tři hodiny žádá dávku znovu. Zatím nemám sílu ho nechat řvát a to je mu už osm měsíců. U mě to bylo dokonce naopak, mimi spalo do 4 měsíců takřka do rána a od pátého měsíce začalo blbnout, jeden čas se budilo každé dvě hodiny.

kacka79
26. říj 2007

amina my tu kaši takynák nemůžeme, chutná mu, ale má po ní děsný bolení bříška...

skaredka
26. říj 2007

vyzkumy prokazaly, ze to neni pravda. Dite, ktere ma 6 mesicu by uz melo spat celou noc bez jedineho kojeni. Do 6ti mesicu jeste to nocni kojeni potrebuje. Po sestem mesici to neni nutne, dite se spis budi uz jenom ze zvyku a je jen na rodicich, jestli tento zvyk zlomi nebo ne. Ja osobne na to nemam nervy, takze jeste jednou za noc kojim. A to tesne pred spanim dostane 250ml kase ..