Proč mimi chce spát jen na mých prsou?

marda
13. zář 2010

nevím si rady,tak prosím kdo má zkušenost poradte....Naše měsíční mimi v noci usíná a spí jen na mych prsou,jakmile chci položit vedle me do postele hned se probere a do postylky už to ani nezkouším.A beztak než v noci znovu uspíme pláče.Já ležím nehnutě na zadech a pridržuji z obou stran aby nespadla,takže spánek hodně nekvalitní...díky za kazdou radu

marrakech
13. zář 2010

protoze se mimi libi Tvoje teplo, slysi tlukot Tveho srdce,... = je naprosto spokojene. Budete to muset pomalu odbourat. Treba nejdrive drzet v naruci, pak polozit vedle sebe a casem se dostane k sobe do postylky. Ja jsem nasemu mimcu trosku nahrivala deku (tim, ze jsem ji mela na sobe), aby si z teple naruce nelehal do studene postele. Hodne stesti, at se brzo vyspis!

katy.m
13. zář 2010

přesně jak píše marrakech,miminko se u Tebe cítí maximálně v bezpečí,jako by stále bylo v děloze.Pomalu odnaučujte.Zkus mu dát do postýlky své tričko,třeba bude klidnější,když ucítí Tvou vůni 😉

zdezli
13. zář 2010

Myslim si, ze je to celkem normalni, prece jenom se citi v tomto velkem neznamem svete samo - ja timto zpusobem spala 2 mesice, potom nam Natalie spala dalsi 2 mesice v manzelske posteli. Pak uz to ale nefungovalo, mala se casto budila, zkusili jsme ji dat do postylky do samostatneho pokoje a od te doby spi sama celou noc, usina sama... Dost radikalni rez, ale vyplatilo se. Na zacatku bych byla nerekla, ze je to vubec mozne, ty noci v polosede me dost deptaly, ale jsem rada, ze jsem takhle postupovala - proste me zpocatku potrebovala a kdyz pominu mou nevyspalost, bylo to krasne 😵

kach82
13. zář 2010

co zkusit např. toto:http://www.malvik.cz/Detske-hracky/ostatni-hracky/Ster... Jsem na to slyšela velkou chválu, hračka vydává zvuk jako tlukot srdce a mimi tak lépe usíná. Původně jsem to chtěla taky pořídit, ale naše malá naštěstí usíná sama. Zkus jí zahřát postýlku, dát tam tuhle hračku a třeba to zabere a ty se konečně vyspíš. 🙂

eloana
13. zář 2010

Ahoj to patri k veku🙂 malej taky kolem mesice usinal pouze na me- spal takto asi tyden a pak to preslo🙂
vemte si ,ze to pro ne musi byt tezke -byly 9 mesicu zvykle byt jen s nami a ted po nich cheme naraz takovych veci.....
mam i v albu jak jsme chrupali https://www.modrykonik.cz/fotoblog/eloana/album...
ja se tedy docela vyspala -lepsi nez kdyby pul noci proplakal🙂) ted uz malej nespi na me , ale vedle me v posteli -vyhovuje nam to takto obema.vyspim se tak lepe nez kdyby byl v postylce🙂