Proč nespí, když se mu chce?

momin
12. bře 2010

Proč sakra to moje děcko nespi když se mu chce??
Chtěl by spát už jen jednou denně ale je vidět že mu to nestačí....
Doslova padá na pusu,ale v postylce se postaví,chytí se šprušlí a skáče tam jak opice...
Takhle bojujeme celé dopoledne a stejně usne až po obědě... Pak je tak do 15hod v klidu a přijde to samé.. Nakonec usne až v 19.....
Kočárek mi prosím neradte,tam řve..

momin
autor
12. bře 2010

sylvka diky..ja mam pocit ze se mu chce cely den spat..skoro od te doby co se vzbudi do vecera nez jde spat... 😅 Vydrziiim!! Zas tak hrozne to neni..... 😉 Diky!!

nela2008 a kocarek doma na chodbe?

luthien.k
12. bře 2010

nela, nezkoušela jsi ho nosit v šátku? Tam se malým mimískům taky dobře spinká (pokud jsou šátkovací, ne každému mimi se to líbí, ale my když nevěděli co s ním, tak jsem si ho šupla do šátku a za chvíli spal...).

nela2008
12. bře 2010

tak to jsem nezkoušela, děkuji za tip 😉

luthien.k
12. bře 2010

www.nosenideti.cz

Tady je spousta tipů ohledně šátkování 😉

nela2008
12. bře 2010

kouknu na to díky moooooc

misellll
12. bře 2010

🙂 momin,nám pomohlo tak 20 min. před spánkem, ji pomalu uklidňovat jelikož byla rozdováděná těžko se jí pak usínalo a tak jí tak dvacet min před spaním mám buď na rukou nebo je v sedačce a už jí nijak nerodovádíme,aby pak byla klidná a nebo taky může být přetažený a pka hůř usíná to se B8ře taky občas stane a pak ne a ne zabrat.

misa.ottovka
13. bře 2010

Ahoj, já tedy nevím, ale naše Elča nespí přes den vůbec, max. v kočárku, a doma max. tak půl hodky až hodku přes den, nespí v podstatě omalička, a to i přesto, že na ní vidím že se jí chce. Já jí pak dám do postýlky, ona si tam hraje a bud usne, nebo ne 😉 Celkově spí i s nocí pouhých 11h,zdá se mi to málo ale Dr.říkala,že některým dětem to tak stačí.

lollipops
21. lis 2010

Tak my máme taky problémy s usínáním.Každej den a už několik měsíců 😒 Většinou je to kolotoč tak na 2 hodiny než se unaví totálně a padne za vlast.Ale po celej ten čas za ním musím lítat snad každý 2 minuty mu podat zase dudana co si vždy vyhodí z postýlky a zase položit a zkusit jestli usne.Jiné uspávání na něj absolutně neplatí takže se takhle mordujeme každej den 😖