Spánek
jasminy
30. črc 2011

Proč se dcera najednou budí každou hodinu?

Trvá to asi týden. Předtím se malá budila 1x nebo 2x na jídlo a pak spala dál. Teď se budí s pláčem každou hodinu. Hlady to není (zkoušela jsem, cucne MM, UM nechce - až přes den), někdy stačí jen pochovat nebo vzít do náruče a spí dál (tedy jen hod. max. 2 hod.), někdy usne u kojení. Máte nebo měli jste podobný problém? Poradíte, prosím?
luciebx
30. črc 2011
a nerostou vam zoubky? to je taky mozny.. nas maly to ma obcas taky.. ale jednou mi uz ruply nervy a rikam si uvidime jak dlouho vydrzi plakat.. no a nebylo to ani 15 min a spal.. nas malej taky nema hlad.. ani zizen.. taky chce jen pochovat.. ale rikam si .. ze takhle kdyz si zvykne ze kdyz zabreci a ja pobezim tak to bude delat jeste hodne dlouho.. takze sme zacali odvykaci proceduru.. ale ne pokazdy to zabere.. hold se k nemu musi ... takze hodne stesticka..
mamkamarketa
30. črc 2011
a co separacni uzkost? vek odpovida.
aannggiie
30. črc 2011
to jsou zuby
jaa
30. črc 2011
Já bych se taky přikláněla k zubům...většinou se prořeávají právě v noci...A,může to trvat i měsíc..
aajina
30. črc 2011
my tohle máme od třetího měsíce :-| už jsem celkem k.o a zuby nikde.Tak nevím co to je :-S
niko
30. črc 2011
2 noci jsem vstávala taktéž co hodinu na kojení a pak jsem našla zoubek....
adela27
30. črc 2011
mě to dcerka (6m) taky dělá, ale třeba ob den, někdy se vzbudí 1x za noc a někdy 4x. říkám si,že hlady o být taky nemůže, staačí, že si ji dám k nám do postele, cucne si mlíčka a za minutku zase spí.. tak jestli chce být prostě se mnou...

Začni psát odpověď...

Odešli