Proč se dcera najednou budí každou hodinu?

jasminy
30. črc 2011

Trvá to asi týden. Předtím se malá budila 1x nebo 2x na jídlo a pak spala dál. Teď se budí s pláčem každou hodinu. Hlady to není (zkoušela jsem, cucne MM, UM nechce - až přes den), někdy stačí jen pochovat nebo vzít do náruče a spí dál (tedy jen hod. max. 2 hod.), někdy usne u kojení. Máte nebo měli jste podobný problém? Poradíte, prosím?

luciebx
30. črc 2011

a nerostou vam zoubky? to je taky mozny.. nas maly to ma obcas taky.. ale jednou mi uz ruply nervy a rikam si uvidime jak dlouho vydrzi plakat.. no a nebylo to ani 15 min a spal.. nas malej taky nema hlad.. ani zizen.. taky chce jen pochovat.. ale rikam si .. ze takhle kdyz si zvykne ze kdyz zabreci a ja pobezim tak to bude delat jeste hodne dlouho.. takze sme zacali odvykaci proceduru.. ale ne pokazdy to zabere.. hold se k nemu musi ... takze hodne stesticka..

mamkamarketa
30. črc 2011

a co separacni uzkost? vek odpovida.

aannggiie
30. črc 2011

to jsou zuby

jaa
30. črc 2011

Já bych se taky přikláněla k zubům...většinou se prořeávají právě v noci...A,může to trvat i měsíc..

aajina
30. črc 2011

my tohle máme od třetího měsíce 😒 už jsem celkem k.o a zuby nikde.Tak nevím co to je 😖

niko
30. črc 2011

2 noci jsem vstávala taktéž co hodinu na kojení a pak jsem našla zoubek....

adela27
30. črc 2011

mě to dcerka (6m) taky dělá, ale třeba ob den, někdy se vzbudí 1x za noc a někdy 4x. říkám si,že hlady o být taky nemůže, staačí, že si ji dám k nám do postele, cucne si mlíčka a za minutku zase spí.. tak jestli chce být prostě se mnou...