Prodlouží se postupně intervaly na kojení v noci?

lucie255
5. říj 2012

Zajímá mě jak to mají ostatní rodinky s malýma miminkama. Mám 2 měsíce starého chlapečka. Je plně kojený a papká co 2 hodiny přes den, pokud jezdíme v kočárku tak vydrží i hodiny 3. Koupene kolem 7. V půl 8 nakojíme a jde tak v 8 spinkat. Na kojení se budí ve 24.00 pak ve 3 a v 6. Od těch 6 se mu už spát nechce a tak se mrví a brouká si v postýlce a já tak do 7 pospávám. Pak vstáváme. Prodlouží se intervaly na kojení v noci? Nechci si stěžovat, vím, že někdo kojí co 2 hodiny, ale těším se jestli by si to trošku natáhl. 🙂

citun
5. říj 2012

@lucie255 Některé kojené děti spí i celou noc.Náš miláček bohužel v noci pije 3-5x.Je to totiž mamánek. 🙂

maruja
5. říj 2012

Ahoj, mám dvojčata a myslím, že kojím furt. Tak si užívej, že je to takhle 😉

lucie255
autor
5. říj 2012

@citun....tak to jsme na tom pořád líp 🙂 @maruja máš můj obdiv já bych to nezvládala a viděla jsem, že máš ještě k dvojičkám jedno dítko...uf...fakt klobouk dolů 🙂

camelinka
5. říj 2012

@lucie255 ja ze zacatku kojila co 2 hodky v noci a nekdy i co hodku pres den, dle doktorky byla mala rozezranek 😅 ,nicmene v noci to zacalo byt lepsi az tak po pul roce a celou noc spala od 9m,kdy sme ji prestehovali do pokojiku, pak se na mliko budila az kolem 5 rano.Chce to vydrzet, muze byt i hur 😉 😉

dana3262
5. říj 2012

@lucie255 tak u nas se to spis zhorsovalo. Od takových 9mes (to jsme začínali s prikrmy) do 13mes (to dostal na noc um) byl u prsu už non stop. Prostě když mu prso vypadlo, tak se znovu pricucnul. Ten mladší se odstavil v11mes, do ty doby pil tak 3-4x a to pije i teď.

horakovatereza
5. říj 2012

u nás taky spíš horší. Nejdřív přesně každé dvě hodiny ve dne, v noci, přesně od pátého měsíce se v noci budil po hodině, hodině a půl a pil, ne že by si cucnul a spal. Tak to trvalo (nekonečně dlouho) do deátého měsíce. Přestala jsem kojit přesně na roce a pak se to začalo postupně natahovat. Ale i tak nevydrží (16 měsíců teď) celou noc, tak 3x pije - teď je to spíš o tom, že si vezme flašku do ruky, většinou pije chvilku a pak ji jen drží v ruce a spí.

mates22
6. říj 2012

@lucie255 mám dvě zkušenosti a každá jiná, takže těžko říct. Dcera najela na režim pití co 3 hodinky a víceméně se ho držela až do jednoho roku a pak se odstavila - nicméně se pak budila v noci co tři hodinky na sunar a později jen na vodu až do téměř čtyř let. Syn byl kojenej tak co 2-3 hodinky, kolem pátého měsíce v noci vstával co hodinku, trvalo to dlouho, asi až do roka (sunar odmítal, doktorka říkala, a´t ho dám na UM, ale to on vyváděl, jako když ho chci otrávit), pak se frekvence zase snížovala, kolem roku a půl jsme se dostali na 2-3 kojení za noc, kolem druhého roku už vstával jen 2*, z toho ale to druhé bylo ráno mezi 5-6 a už nespal. A teď už mi spinká celou noc, někdy se jednou vzbudí na napití. Takže asi tak, může se to zlepšit, může se to zhoršit, může to zůstat jak to je.........neovlivníš to.

medakote
8. říj 2012

@lucie255 Může se to zlepšit 🙂 ve 2. měsíci jsem také kojila často, ale od 3. měsíce se to zlepšovalo a nyní plně kojený synek spinká celou noc, budí se mezi pátou a sedmou a pak již nespí. Ale asi Ti nezbyde než počkat a uvidíš, každé dítě je jiné...

lucie255
autor
8. říj 2012

@medakote ...nechám se překvapit...snad příjemně 🙂

alexxx87
7. lis 2012

@lucie255 mam stejny problem akorat ja od jeho druheho tydne prikrmuju.a nepomaha ani ,,extra sytici"mlecko.od vcera jsem ztratila mleko a jsme jen na nutrilonu.je presny jak hodiny a co tri hodiny vstavame.je to vycerpavajici a kor kdyz kolem sebe mam jen holky,kterym deti spinkaji celou noc..budu muset brzy nastoupit do prace na castecny uvazek,protoze muj muz neni schopen nas uzivit.nevim jak dlouho se tohle jeste da vydrzet

lucie255
autor
7. lis 2012

@alexxx87....no BUDU DRŽET PALCE AŤ SE TO UPRAVÍ, NEDOKÁŽU SI PŘEDSTAVIT, ŽE BYCH ŠLA DO PRÁCE

werunqa
11. lis 2012

me mala vstavala 3x za noc nakojeni,pak 2x a od 6-nedeli spinka celou noc 😉

lv
12. lis 2012

takže vlastně vstává 2x, o půlnoci a ve 3, to si myslím je na 2měs slušnej výkon, že vydrží takhle pěkně...u nás se to trochu upravilo ve 4,5měs, kdy jsem začala dávat kaši v 18h večer a babulka se nají kolem 11 a vydrží už do 5-6h ráno, kdy vstáváme.../do té doby i 5x za noc/