Pustila jsem hudbu a za 20 minut spal

andilekjoja
12. črc 2011

Hurááá objevila jsem AMERIKU!

Dneska jsem po prvé skusila před spaním cd muzikou pro miminka a hádejte co se stalo?

Skvělá věc!Asi tak 5 minut hlasného protestu,že jsem v postílce.Pak já tomu rada říkám pár minutek ňafkání a pak spinkání!A to vše asi tak do 20 min.

NO NENÍ TO NÁDHERA 🙂

anetadr
17. črc 2011

@andilekjoja my neusneme bez hudby - než jsme to zjistili, myslela jsem, že dítě do porodnice pojedu vrátit - a teď spí celou noc s jedním krmením🙂

miarosa
17. črc 2011

@andilekjoja
@anetadr no škoda že sem tohle nevěděla dřív, ani mě to nenapadlo, tak snad příště 😀

anetadr
18. črc 2011

@miarosa no mě tohle napadlo v podstatě hned - první noc po propuštění z porodnice mi usnul až ve čtvrt na šest - celou noc řval - což po porodu kleštěmi, kdy se člověk vůbec nemůže hýbat, je super:( byli jsme s manželem úplně vyřízení. Ráno jak jsme vstali a začal nějaký šrumec, tak Jiřík spal a spal.... no a pak jsme si řekli, že když tak krásně spí, že si půjdeme taky lehnout, abychom dospali tu noc - jenže jak jsme ulehli a ztichli, začalo vše nanovo... jak jsme vstali a začal být hluk, hned zase usnul - tak jsem tak pak přemýšlela, že i v porodnici řval jen tehdy, kdy neřvalo to druhé mimčo na pokoji a bylo ticho... no a z toho vznikl nápad spát s rádiem.... hned druhou noc jsme spali jako zabití🙂 no a spíme tak dodnes - jen jednou jsem s tím měla docela problém, protože jsme kvůli problémům s dechem skončili na den v nemocnici - no a tam prostě odmítal spát - naštěstí jsme byli na pokoji sami, tak jsem se šla zeptat sestřiček, jestli nemají nějaké rádio - a oni mi vážně jedno půjčili, tak jsme pak zbytek noci mohli spát🙂

anetadr
18. črc 2011

nevím jestli to může být tím, ale já hodně hraju na klavír - i v těhotenství jsem dost hrála, tak třeba se mu to nějak zalíbilo🙂 navíc jsem extrovert - tak jsem v těhu pořád něco podnikala a málo kdy bylo ticho

andilekjoja
autor
20. črc 2011

@anetadr Tak to je skvělé.Já si pro změnu furt spívám tak možno pro to ten vztah k hudbě.Co je zajímavé.Kamarátka chodila na nějaké to těhotenské setkání a tam si ženský spívali a poslouchali hudbu.A prý 3 deti z jejich klubu si už spívají.

romcovaklarka
20. črc 2011

@andilekjoja A to se prodává, jako speciální hudba pro miminka?

anetadr
20. črc 2011

@andilekjoja to je taky pěkný🙂 když já začnu hrát na klavír a zpívat, tak Jiřík začne vydávat takové zajímavé zvuky - jak kdyby taky zpíval - takové táhlé skřeky🙂

andilekjoja
autor
20. črc 2011

@romcovaklarka Ahoj!
CD s hudbou pro miminka jsem koupila za 19,-Kč v obcodné síti prodejen Levné knihy v prodejne v Edenu.Jožka

andilekjoja
autor
20. črc 2011

@anetadr 😀 😀 😀 Nevěřím,že by to byli skřeky.
To je náš problém,že jsme dospělý a že tomu nerozumíme.Že máme své vlastní paradigmata o tom co je a co není hudba a spěv. 😝 😉 A mimi si zatím pobroukává tu svou po svém!!!

anetadr
20. črc 2011

@andilekjoja no to jo - já to tak taky beru - právě že je to rozdílné od normálního "povídání" - prostě je to takové napodobování zpěvu. Je to neskutečné co ty dítka všechno zvládnou🙂