Spánek přes den u 9-měsíčního mimina. Kolik vám spí?

kacka79
2. dub 2008

Holky kolik Vám naspí?? Fífa stále ještě 3 x hoďku...jinak je nemožnej, ale pak v noci nespí úplně dobře... jak mu ubrat přes den??

kristi
2. dub 2008

ho nech, tak je spac, no. Bud rada

kacka79
autor
2. dub 2008

kristi přes den dobrý, ale pak se budí i 4 x za noc...

kristi
2. dub 2008

tak ho zabav,ale je mi jasny,ze to nejde. Mia mi usnula pred 20 minutama, za pul hodky se vzbudi a bude do 23 hdoin vzhuru....

kacka79
autor
2. dub 2008

I tak díky 🙂) Jsou to naši neřádi malinký

majaaita
2. dub 2008

Kacko, s odebíráním spánku bych byla opatrná. Záleží ale v kolik má poslední denní spánek - aby tam byla třeba tříhodinová pauza před tím nočním - plus nějaké relaxační činnosti, kdyby mu bylo těžko vydržet. Ale jestli usne sám a v pohodě (relativně 🙂, tak bych to neřešila, ví, co dělá 🙂

Bohužel, u nás nefunguje nic 🙂 Někdy spí jednou za den, jindy i třikrát a v noci se budí po dvou hodinách pokaždý 🙂

lendy1
2. dub 2008

kacka, co já bych za to dala, kdyby ten náš spal přez den o trochu víc 😝
ráno budíček: 7.00
dopoledne: 9.30- 10.00
po obědě spí: 12.00-13.30 a konec se spaním až do večera
pak chodí spát až v 19.00 a spí do rána

kristi
2. dub 2008

lendy, ale zase ti spi celou noc, bud rada, vis jak je na hovno mit prerusovanej a neklidnej spanek? jsem uz uz dva roky poradne nevychrapala...teda jo vlastne, na dovoleny 😕

lendy1
2. dub 2008

kristi, to je fakt, no 🙂 Na spaní večer je teda odborník-jeho nevzbudí absolutně nic 😀

luckaa
2. dub 2008

Tak my spinkáme 2x denně,ráno kolem osmé a pak usíná mezi 12 a 13 hodinou a to spí tak 30-40minut a to je vše,večer usíná kolem sedmé a v noci tak 2x vstáváme.Třeba včera naspala za celý den hodinu a půl.To se mi zdá málo a od té doby,co začla lézt,tak ji musím držet při usínání,aby se nepřekulila na bříško,protože pak jde hned na 4.Je jedno,jak je unavená,třeba spadne zpátky na bříško,ale na ty 4se vyškrábe vždycky.Dřív jsem ji položila a do 10minut spala,dneska ji musím držet,aby nemohla na bříško,jinak by snad neusnula.

jitka83
2. dub 2008

Ahoj, mě prcek spí taky pořád třikrát deně. A v noci spí taky krásně. Na to, jakej je divoch, tak je i pěknej spáč. 😀

navi
2. dub 2008

Náš prcek vstává asi v sedum, kolem deváté si zchrupne na půll hoďky, pak asi tak v půl jedné a spí do dvou. Večer jde spinkat mesi 19.00 a 19.30 a spinká až do rána. Od těch dvou už neusne i když je na něm vidět, že je unavený, ale pomáhá nám, když si s ním jen lehnu do naší postele. Malý vykládá, hraje si v leže na zádečkách a za půl hodiny je zase fit, prostě takový relax. Ale takhle hezky se uklidní a odpočine si jen v té ložnici, jinde nám to nefunguje 😅

niega
2. dub 2008

Edík spinká 2x denně v kočárku, dohromady asi 3 hodiny, možná i kapku víc. Kdyby se ten kočárek hejbal, asi by spal i 4 hodiny (myslím tím 2x po 2 hodinách). Chrouní venku na zahradě v zaparkovaným hlubokým kočárku. V noci spí dobře, usínání taky (zatím) v pohodě, spinká od 8-9 hodin večer do 6 hodin, a to bez přerušení (takže i bez kojení). Teda možná se v noci probudí, ale zase pak disciplinovaně usne. Myslím, že je to tím, že je za celej den ztahanej jak kotě, páč on se nezastaví ani na vteřinu 😝 .

anatanka
3. dub 2008

Mirinka spi pres den priblizne hodinku a pul dopoledne a asi hodinku odpoledne, ale v noci spi strasne spatne a cim je starsi, tim spi hur. Usina kolem devate a naucila se vstavat pred sestou a mezitim se samozrejme priblizne ctyrikrat vzbudi. Takze jsem cely den jak matoha, kruhy pod ocima, nasrata... Celej muj zivot se ted toci kolem spanku, je to ustredni bod kazdyho dne. Porad pocitam, kdy pujde Miri asi spat a ze v ty dobe musim byt doma, abych si mohla jit taky aspon na chvili lehnout, vecer s ni uz nikam nejdu, protoze musim byt brzo doma, aby mi neusnula v aute a pak nesla spat o pulnoci atd. Uz me to dost prudi.

Chci si jednou normalne vecer jit lehnout a spat celou noc a rano se vzbudit teprve, az budu vyspala, jen tak se tam jeste valet, protahovat se, pustit TV...

luckaa
3. dub 2008

Anatanka,my taky vstáváme brzo ráno mezi půl pátou a půl šestou,což je na mě brzo a taky jsem dost unavená,malá se v noci budí.Vyřešila jsem to takhle,přítel je vštšinou dyl vzhůru,tak pokud se malá vzbudí kolem tý jedenáctý,tak nakrmí přítel a já můžu spát a vstávám až na další krmení a o víkendech občas abych si mohla poležet,tak jeden den se vyspí přítel a druhý den vstává přítel a já si schrupnu,aspoň tak do osmi,což je pro mě nádhera.Není to tak každý víkend,jen prostě,když už jsem fakt totálka unavená.

marti7
3. dub 2008

my máme spánkovej režim úplně stejnej jako u lendy 😅 a to jsem si myslela že spí dost

anatanka
4. dub 2008

luckaa: Tak to by me manze hnal...
Nehlede na to, ze mala bez kojeni neusne.

petra30
4. dub 2008

Ahoj vsetci. Nasa mala spi cez den trikrat. Donedavna to bolo 3x po pol hodke, ale zlomilo sa to a okolo obeda spi hodku - hodku a pol, ako kedy. Prvy spanok spi v postielke a potom tie dva v kociariku pocas prechadzky alebo na terase ak prsi.Teraz jej idu zubky, tak spi nekludnejsie. Dnes rano som ju "prehovarala" asi hodinu. Bolo vidiet, ze je unavena, bola mrzuta, ale nejako sa jej nechcelo zavriet oci. Pomohlo az kojenie... 😒 V noci sa nam s manzelom podarilo znizit pocet kojeni z 5 - 6 na 2 😎 Ja som sa na 4 noci odstahovala do inej izby a k malej vstaval manzel. Vzdy mi ju priniesol okolo polnoci a potom az o siestej rano. Dost som sa obavala, ako to bude mala znasat, ale prilis dlho v noci neprotestovala a vzdy sa nechala v naruci alebo v postielke zase uspat 🙂 Momentalne sa budi castejsie, koli tym zubkom 😒

luckaa
4. dub 2008

Anatanka:Tak my nekojíme,takže v tom ohledu máme jistou výhodu,ale divím se,že Ti manžel nepomůže,podle toho co píšeš je Miri pěkný číslo a dává Ti zabrat,tak by se pomoc šikla.