Spánek v kočáře ve studené chodbě. Co vy na to?

syrael
28. lis 2007

Zrovna resime prechod - korbicka/sportak a prave zacalo docela tuhnout. Kubajs je zvykly spat 2 hodky dopoledne a 1 a pul odpoledne po prochazce v chodbicce, kde se netopi a ktera je radne vyvetrana...Je tam absolutne zachumlanej a spokojenej, kinde tak krasne spat nevydrzi. Ze maj mimca rada studenej vzduch je obecne znamy, ale mam ted trochu s tema mrazama obavu, aby mohl tak dlouho dychat studeny vzduch...Neni ale primo venku, takze si rikam, ze je to asi v poho. Tchyne mi dokonce tvrdila, ze jeji druhy syn nespal jinde, nez na mrazu v minus deseti v kocare a byl desne spokojenej...No nevim... Kdyz prijdem z prochazky, vyvetram pidimistnusku za dverma, vejde se tam akorat ten kocar - je to vlastne takovy vstupni zadveri a parkujem, dokud se nevzbudime...Co vy na to?
diky vsem

viona
28. lis 2007

Ahoj Syrael,Vítek mi zrovna taky spí v zádveří,je tam zima,vyvětráno,je to ale proto,že mi dneska manžel omylem odnesl klíče od baráku a nemůžu se dostat ven 😅 😕 Ale už jsem ho tam takhle nechala dospat několikrát a říkám si,že až budou fakt mrazy,budu ho tam nechávat spinkat častěji,i když moje mamka říkala,že nás nechávala spávat na zahradě pořád,když jsme se probudili,sklepala z kočáru horu sněhu a šlo se domů 😀

konoupek
28. lis 2007

Syrael,já bych ho tam klíďo nechala spát.Naše Denuška mi jinde,než venku nespí,což je teď pro mě docela záhul v té kose,ale sřídáme se statečně ve vožení 😉 😀 .Dopo taky spí tak 2 hoďky,odpo asik hodinu a večer + - to samý a myslím,že jí to vůůůůbec neva.Je spokojená,jak želva,takže chodba bude myslím v naprosto v poho a to ti ještě závidím,nemusíš trajat venku 😝 😉

paolin
28. lis 2007

holky, tak nas Vitek spaval na balkone v kocarku. samozrejme ne, kdyz bylo
-10. usetrila jsem si nejaky cas a mohla odpocinout. ono to pochodovani po venku, kdyz neni moc vlidno, neni nic lakaveho 😅

brnda
28. lis 2007

ahoj ja vojtiška taky nechavam spat v chodbe kde je chlad,spi mi třeba i dve hodky,když ho dam spat doma do postylky tak třeba ani neusne a tam je za chvili vytuhlej

kupinka
28. lis 2007

Kubajs spí taky na verandě,když už je moc zima

danullinnka
28. lis 2007

Brnda,tak tvůj Vojtíšek je případ našeho Lukáška 😉 Taky spává v hale,kde je chladněji,a taky si docela pospí,doma spí jen večer,to holt musí 😉 a když vyjdeme ven,tak je tuhý okamžitě 😉

tiki
28. lis 2007

Tak já jsem dneska nechala natvrdo dvakrát spát Zdíšu přímo venku na mraze, byla zachumlaná ve fusaku a přežila to 😉

syrael
autor
28. lis 2007

Tak to jsem rada, ye v tom nejsme sami🙂 Teploucko jim stopro bude, kdyz Kubajznika vytahnu, je krasne teplunkatej. jediny ceho se bojim ale je, ze dycha ten ledovy vuduch...

anatanka
29. lis 2007

Taky nechavam Miri spat venku na zahrade, prijdem z prochazky, ona jeste chrupe a ja jsem rada, ze ji chvili neuslysim jecet, tak ji necham pod oknem, ale pravda je, ze z toho nemam uplne nejlepsi pocit. I kdyz myslim, ze to tem mimcum nevadi, protoze kdyz ji vyndam, tak je taky cela hezky teploucka...

altoja
29. lis 2007

syr, já si myslím, že pokud je Kubík v pohodě a netrápí ho nějaký nachlazení, tak ať si je na čerstvým vzduchu 😉 , co já bych za to dala, jsem s dětma zavřená doma 3.týden 😠 , nejdřív nemocnej Vojťas, od minulýho týdne Viktorka, už je to na bednu, taky bych nejradši vyrazila na čerstvej vzdoušek, i když Viktorína teda kočár vyloženě nesnáší, ale vždycky tak zhruba půl hodinky vydrží být v něm v klidu 😅

pucik
30. lis 2007

ahojky, já bych to moc neřešila, pokud by mu byla zimička nebo se mu to nelíbilo,neboj, určitě by se ozvala venku když chodíte na procházce, tak spí taky na mrazu a je to to samé, možná ještě větší zima, taky sjem na to myslela,ale když je malej pořádně zachumlanej, tak je spokojenej a pěkně se vyspinká do růžovoučka, já bych byla jendoznačně pro spánek v chodbičce 🙂

syrael
autor
30. lis 2007

altojo, to te moc lituju, kdyby se kubajsovi nelibilo v kocare, zrejme by vubec nespal🙂 Diky bohu za kocar! Urcite se vsichni bruy vyzdravite, drzim palce...
Jinac moc dekuju za odpovedi, holky!