Spaní na bříšku u 4 měsíčního kojence. Vadí to?

zanulav
7. srp 2008

Holky chci se zeptat jak spí vaše miminka samuel bude mít 4 měsíce a v noci spíí na bříšku ja ho tak nedavam sam se převratí a spí bojím se abyse nějak neudusil sice hezky drží hlavičku mam monitor dechu ale někdy spí v posteli se mnou Přes den spí na zadech. nebo na boku nevím mam pocit že na bříšku je mu lepe, myslíte že tak muže spat? dík za zkušensti

ivusakos
7. srp 2008

Ahoj Zanulav, náš prcek byl taky bříškový typ, jinak neusnul a nespal. Na bříšku byl od narození a vše v klidu. Já jako malá taky spala jen na bříšku. Myslím, že prcek si sám určí co potřebuje. Náš teď už na bříšku spí, jen když se přetočí, a jinak na boku.

majaaita
7. srp 2008

Zanulav, když už hezky drží hlavičku, umí určitě jí i otáčet - takže si kdyžtak poradí. Jestli si tak lehá sám, nech ho, hlavní je, že spí dobře.

zanulav
autor
7. srp 2008

Jo hoky dík mu je dobře tak ale bojím se 😢 ale kdyby nechtel byt na bříšku tak se asi bude vztekat 😖

vojtisek2007
7. srp 2008

Naše malá má 6týdnů a jinak téměř ani nespí....na zádech se strašně dlouho "hrabe", nemůže zabrat, vrtí se, se nepokojná - dám jí na bříško a během pár vteřin spinká jak andílek...taky mám monitor dechu. Na zádech mi spí vlastně jenom v kočárku. U mě v posteli nespí, teda aspoň se o to snažím 😀