Spí, hned jak ji uložím. Je to virózou nebo věkem?

misellll
28. pro 2009

holky,možná,že někomu budu připadat jako plašan,ale i tak se zeptám.Malé je 5 měsíců a pár dní.Dnes jsme byly u doktora,je nemocná-diagnosa prý něja virosa.Chtěla jsem se zeptat malá mi do teď vždy spala hrozně,věčně se budila,krotila no šílený,prostě byla neklidná ve spánku,ale teď již tři dny,zaspí hned jak ji uložím,jsem tomu fakt ráda,ale říkám si nemůže s ní něco být,třeba jestli to nemá něco společného s tou virosou,nebo už si myslíte,že je jen starší,tak proto.Kdyby ano,byla bych vážně ráda a doufám,že už to tak zůstane.Ale mám strach,že je to díky tomu,že je nemocná a jestli není něco v nepořádku 😒

katty_k
28. pro 2009

Terka nastesti jeste nebyla nemocna, ale timhle tvrdym spankem reagovala na ockovani. Barborka muze byt z te nemoci unavena a potrebuje vice spinkat. Verim, ze i ostatni maminky tohle potvrdi 😉

misellll
autor
28. pro 2009

katty_k:ale nemělo by to být snad nic vážného že?Teploty nemá.Má teda šílenou rýmu a kašlík.To je z těch návštěv až zjistím,kdy ji nakazil,tak mu dám co proto 🙂

sisa31
28. pro 2009

já souhlasím s katty-k,myslím, že je dobře, že spinká,protože nabírá sílu.To, že je nemocná není divu, počasí je otřesné!!!Na bacily jak dělané, takže teď můžeš taky spát,ale je mi tasné, člověk je nervozní jak blázen,ale kdyby se ti přece jen něco nezdálo, promluv s doktorem, ale myslím, že to bude ok--vitamíny a spánek,je to nejlepší,co může přispět k rychlejšímu uzdravení,tak držím pěsti 😉

mili84
28. pro 2009

misellll: Náš Toník měl přes Vánoce pěknou chřipku - horečky a tak..teď je navíc nachlazený, má kašel a rýmu (i když plně kojím.....) a s tím spánkem to je podobné -spí daleko víc a tvrději. Jak je organismus oslabený, tak to prostě potřebuje. Neboj, Barborka je určitě v pořádku!! 😉

misellll
autor
28. pro 2009

mili84:máte pravdu zbytečně zas stresuju 😅

micha3
28. pro 2009

ahoj mili,
můžu se zeptat co jste dávali na ty horečky?
díky

mili84
29. pro 2009

micha už jsme si psaly do IP - ale napíšu to sem i pro ostatní - Panadol Baby sirup až když měl 39 😉

editah222
29. pro 2009

Editka má "jen" rýmu a taky pořád spinká. Teplotu naštěstí nemá, ale taky mám koupený Panadol Byby sirup, i když ona ještě nemá 6kg takže bych ji ho asi nedala a využila bych jen zábalů.