Spinká vám vaše zlatíčko vždy mezi papáním?

ewicka89
13. srp 2011

Maminky,mam doma 12 denniho chlapecka. Odstrikavam mu moje mlicko a na noc dam sem tam nutrilon. Chci se zeptat jestli je normalni ze nekdy po krmeni usne a nekdy kouka nebo poknourava cele 2hodiny do dalsiho krmeni.

boruuvka
13. srp 2011

je to úplně normální. Než si zajedete nějaký režim, tak to bude improvizace - někdy spinká, někdy ne. Většina dětí krásně spinká v kočárku, některé taky ne. Za pár týdnů ti začne spinkat 3krát za den (dopo, poobědě a odpoleden).

romana29
13. srp 2011

Malá taky doma nespala - normálně jsme chodily ven do kočárku - ráno, v poledne, odpoledne, podvečer 😀 .
Mě osobně třeba to kňourání a řvaní lezlo na nervy a táhat ji na rukách, to jako opravdu ne...takže jsem se já vyvenčila 🙂 a Gábinka pěkně pospinkala.
U prvního jsem to bohužel měla taky tak, mě prostě děcka doma nespí.

dlabinecka
13. srp 2011

Tak dcera mi v tomhle věku nespala prakticky vůbec, natož třeba v kočárku. A taky to přežila -dokonce i já jsem to přežila 😉 😅

mrsblack
13. srp 2011

Já mám doma asi velkého spáče, protože do zhruba měsíce mi spal tak 80-90% času mezi krmením, ten zbytek bylo večerní plakání kvůli prdíkům. Ale to, že nespí pořád, je normální - kamarádkám kolem mě taky miminka po příjezdu z porodnice nespinkala pořád, takže mi jen tiše záviděly, že si stihnu odpočinout i uvařit.

kamusek
13. srp 2011

Byli jsme na tom podobně jako mrsblack. Taky malá spinkala skoro pořád, jen se najedla a už byla zase ťuhá...Ale jak píšou holky, není to tak vždycky....Od kamarádky malý nespal skoro vůbec a teď v půl roce spí tak 2x půl hoďky přes den a budí se i 8x za noc. Takže někdo má spáče, jiný ne...Naše Domča i v 7 měsících spí 3hodiny dopoledne a 2hodiny odpoledne. A v noci se budí jen 1x, takže hajánek 🙂

coxa
13. srp 2011

Moji kluci byli spáči, takže většinou mezi kojením spali, ale taky se kolikrát stalo, že dřív než spánek přišel hlad. 😉 Ještě jste malincí na nějaký režim, určitě bych z toho nedělala závěr, teprve se rovnáte, za týden může být všechno jinak. 🙂

monny89
13. srp 2011

Měla jsem to střídavé, jednou prcek spal, podruhé bděl 🙂