Syn má v noci hysteráky. Nevím, co s ním

eliade
17. led 2008

ahoj,mne trefí šlak....můj synek se začal projevovat.V noci se budí s hysterákem úplně neskutečným,nepomáhá nic!!!Znáte to?Myslela jsem si nejdřív,že se mu něco zdá nebo ho něco bolí,ale neřekla bych.Když ho chci pomazlit vzpíná se do luku.Něco chce,neví co a řve a řve a řve.....nevím co s ním...poraďte prosím

gabinicee
17. led 2008

Ahoj trochu vím o čem mluvíš jen Gábi se vždy probudila že strašně začala řvát ale stačilo jí pohladit nebo pochovat a bylo to tak promin poradit ti nemůžu ani jsem nic takovýho neslyšela tak že ani radu jak na to ☹

eliade
autor
17. led 2008

já se někde dočetla,že děti kol 8měsíce mají zlý sny a v noci se budí s pláčem,ale neřekla bych,že to je náš případ

gabinicee
17. led 2008

no to nikdy nevíš taky jsem si kolikrát říkala že když přece nezažije nic hroznýho ve svým životě nemůže se jí nic hroznýho zdát ale je pravda že se říká že si to pamatují z porodu záleží jaký jsi ho měla?

mama04
17. led 2008

taky jsme to měli, nevím přesně měsíce, ale přestali jsme mu pouštět televizi a bylo po problému

f.nina
17. led 2008

Tak i já vím o čem mluvíš,někdy jse nám to stane že z ničeho nic malej začne řvát a nepomáhá vůbec nic ani nošení zpívání,hlazení...vůbec nic ☹ .příjde mi že je jako by v agonii a ničím to nejde zastavit.pak najednou ztichne a usne.Myslím jsi že zážitek z porodu to nemůže být jelikož já jsem měla rychlej a bezproblémovej porod a na televizi jse už vůbec nedívá.tak nevim 😉

gedren
17. led 2008

Helenka obcas takhle hysterci, ale myslim, ze to ma od zubu. A nebo kdyz se poleka.

Nepomuze nosit na rukou ani chovat, ale skvele pomuze hodit do erga a nosit, to je okamzite v klidu.

eliade
autor
17. led 2008

no jo,ale čím tu nepříčetnost zastavit?jáchym mi vztekle hází dudáka a mlátí mne do obličeje,je v něm taková divná agresivita.....achjo a takový to bylo nevivvý miminko:(

balsiger
17. led 2008

aliade: nevzdavejk,kazde obdobi ma asi neco...spinka sam v pokojiku? rozsvit mu jen slabounke svetylko...to deti uklidnuje a nelekaji se tak...treba ma opravdu zle sny a strasne se toho vydesi... ☹

eliade
autor
17. led 2008

spí s náma v posteli,potravu má naservírovanou přímo od zdroje 😀 ,v noci nám svítí malá čajovka........

kristulatko
17. led 2008

eliade, Terca to mela pred par mesici taky, ale ona je o dost starsi nez tvuj mrnous...
taky nevim z ceho, nicim ji neslo uklidnit, uz jsem v noci nekojila, pohladit se nedala, odstrkvoala me, no des. sedela na balkone (postylce) a jecela a jecela... opakovalo se to asi 10x celkem, a pak to proste preslo...
holt jsem ji tedhy naprosto neAP nechala vyrvat a jen jsem na ni zkousela mluvit, pripadne jsm ji "nasilim" vzala na zachod, kde se vzdycky vycurala.
mozna mela spatne sny, ale nevim z ceho, na kraviny se nekoukame a zadne zmeny v okoli nebo doma nebyly. zuby to nebyly, ma jich uz pul roku furt stejne 😀
tak preju pevne nervy a at to rychle prejde, u vas by to techy duvodu mohlo byt vic, ale ja tehdy na nic neprisla.
toz tak.

eliade
autor
17. led 2008

díky,doufám,že to přejde......se děsim toho,že to bude jeho povahovým rysem - ta vzteklost a bude takhle reagovat na vše:(snad ne,včerejší noc byla děsná,tak uvidíme.....

evulka25
18. led 2008

Moje kamarádka to měla se svým Kubou taky. Přehodili postýlku na jiné místo v pokojíku a přestal. Někde se dočetla že to může být na vině nějaké geopatogenní zóny či co.

eliade
autor
18. led 2008

no,tak to by u nás nešlo🙂

eena
18. led 2008

Eliade - skús ho proste za každú cenu ZOBUDIŤ, ja mám takúto podobnú skúsenosť ( dokonca s dvoma detičkami s najstaršou a teraz s najmladším) a aj keď sa mi zdalo, že sú hore ( pretože tiež revali na raty, odháňali ma, dokonca tá staršia mi aj odpovedala a mala normálne otvorené oči) - proste som ich potriasla, alebo hlasno rozprávala a v momente, keď precitli bolo po záchvate - mne sa proste zdá, že sa im niečo sníva a oni nie sú normálne pri zmysloch - absolútne nefungovalo tíšenie, túlenie a pod. to až po prebratí. A dokonca nikdy nebol potom ani problém s opätovným zaspávaním. Držím palce 😉

kili
18. led 2008
eliade
autor
18. led 2008

kili,dík,dnes v noci se to opět opakovalo,tak nevím jestli mám zkusit to pevné objetí nebo ho nechat....hmmm,spíš tu první variantu,pak se uvidí
televizi nemáme,doma jsme šťastni...no úplněk se blíží,budu si dělat poznámky

kitka123
18. led 2008

eliade, nam se to taky parkrat stalo behem posledniho pul roku, pevne objeti nehrozi, protoze se brani a nenecha na sebe sahnout. U nas funguje flaska, okamzite je ticho a hned usne. Pochopila jsem, ze jeste kojis, tak co mu soupnout prso? Tomu neverim, ze by odmitnul 🙂

vanusak
18. led 2008

Ahoj, možná je to hloupost, ale za těch několik desítek korun to stojí - zkus tzv. "lapač snů", někam blízko k posteli pověsit, nebo nad ni. Většinou ho prodávají v takových krámcích, kde mají dárkové předměty, orient, bižu a tak. Poradil mi to jeden kolega v práci, který měl úplně ten samý problém se synem... I mně se líp spí a nezdají se mi nepříčetnosti jako dřív.

bara_d
18. led 2008

ahoj děvčata. taky to známe, pravidelně kolem 3 - 4 hodiny. Nechám malou vyřvat tak 20 - 30 minut, buď přestane, nebo začne moc plakat, tak jí vezmu do postele, počkám až usne a jde zpátky do postýlky. Člověk musí vydržet. Přikrýt se polštářem, peřinou a doufat, že to přestane. Včera jsme měli noc OK. Tento týden jsem jí přestala kojit, tak dostala v půl druhé 150 ml sunaru a spinkala do 6 hodin a to už jsem si jí vzala k sobě. Ale nesmím to zakřiknout, noc je před námi.

bara_d
18. led 2008

ještě k tomu prsu. Nepomohlo to, párkrát potáhla a to bylo vše. usla mi v náručí, když jsem se zvedla z postele a chtěla položit do postýlky, tak začla znovu a ještě víc. ale možná, že nějaké mimčo dá za vděk prsíčkem, tak moje malá potvůrka, ale né. 🙂

miquel
18. led 2008

eliade, já mám stejnou zkušenost jako eena
taky jsem nevěděla co se děje protože malej na sebe nenechal sáhnout ani prso nechtěl a vydržel řvát i hodinu no úplně bez sebe ☹
tak jsem se ptala dr a ta mi poradila že ho musím vzbudit, úplně vzbudit třeba mu přetřít obličej vlhkou žínkou, rosvítit světlo mluvit na něj a opravdu to pomohlo, když se vzbudil tak už se tak nevzpínal a klidně se dal v náručí nebo u prsa uspat
myslím že se tento problém objevill kolem 8 měsíce a po čase sám odezněl 🙂

eliade
autor
19. led 2008

díky moc všem,zabírá prso,ale jen na chvilku,usne,probudí se a jede nanovo,teď to přičítám zubům.......vztekloun jeden

draga
19. led 2008

eliade Dalíček tohle někdy taky dělá, přičítám to zoubkům nebo bříšku, vždy ho vezmu chovám ukazuju něco abych ho zabavila, případně namasíruju zoubky, bříško a pak buď přijde prd nebo prostě přestane, a už se nechá normálně uložit 😉