Taky vám dítě cestuje ve spánku v postýlce?

jasminy
22. říj 2011

Někdy je hlavou obráceně, nebo napříč a nožičky má mezi šprušlema postýlky, odkopává se. Ve spacím pytli spát nechce, odkope všechno, čím se dá přikrýt. Když spí na někom (ne s někým, protože není zvyklá spát v naší posteli), tak je klidná. Znáte to někdo z vaší zkušenosti? A máte, prosím, radu, jak zlepšit spánek. Bohužel, usíná jen houpáním a většinou v náruči nebo u prsa.

mili84
22. říj 2011

Cestuje a to nám je 27m. Řeším to tak, že ho na noc prostě více oblékám a když se odkope, tak se odkope. Teď poslední dobrou se začal přikrývat sám 🙂 Okolo celé postýlky má mantinely, jinak by se tloukl hlavičkou.

luckakol
22. říj 2011

Ahoj, my mely uplne to same. Neuveritelne obraty a spaci pozice.... Od 2 let spala s manzelem na letisti, protoze se nam narodil syn a tak ja byla s nim v jednom pokoji a manzel s dcerou v loznici. Dodneska si pamatujeme, jak byl kazdou noc pokopany 🙂 Vyresilo se to neuveritelne banalne.... Ve 3,5r jsme ji daly do samostatne velke postele. Mela jsem strach, jak bude denne padat z postele a .... ono nic! Takze mam takovy pocit, ze u nas tak nejak vycitila, ze uz neni na tom velkem neomezenem prostoru naseho "letiste", ale ze jeji postel je nejak omezena a ted spi jak tycka. Kolikrat se ani neprevrati...

evcounek
22. říj 2011

No nám se vrtěl v postýlce tak , že se budil jak se bouchal o šprušle v postýlce. Tak jsme ho přestěhovali nejprve jen na polední spaní na válendu a pak i na noční.
A již tak 3-4týdny spí sám na válendě. je obložený malou postýlkou a židlí, aby nespadl. Manžel má hrůzu z toho, že by spadl, ale já si myslím že by nesletěl. Na polední spaní tam nemá kolem sebe vůbec nic a nespadne. Když se vyspinká sleze a přijde za mnou do obývacího pokoje.
večer je to boží, když řeknu jdeme na pohádku. Lukášek popadne tátu za ruku a odtáhne si ho sebou do postýlky a čeká na pohádku.

romcovaklarka
22. říj 2011

Malej cestuje od dvou měsíců 😅 Ale naštěstí spí v pytli. Jinak bych ho asi víc oblíkala a nepřikrývala.

coxa
22. říj 2011

Taky máme cestovatele. 🙂 Takže mantinely kolem celé postýlky a chodíme přikrývat...

marecek4
22. říj 2011

u nás je mezipostelová noční letecká doprava,usne v naší posteli,přeneseme ho do jeho a za nějakou dobu je u nás zpátky,je zatížený na to probírat se mi ve vlasech a nebo mě za ně tahájak se mu namotají na prstíky ,takže se v noci nevyspím☹,jen si říkám jak dlouho ještě?a začalo to nevinně uspáváním na balóně,jenže u nás nebyla nikdy postýlka akceptovaná,až v roce jsme koupili rovnou velkou(natahovací ikeáckou)

simonceli
23. říj 2011

Malá taky cestovala hodně po postýlce, spací pytel nepřicházel v úvahu, odkopaná peřina, nebo nasoukaná pod sebou. Pak začala chytat záchvaty jekotu, když měla jít spinkat do své postýlky a tak jsem jí začala dávat do velké postele. Sem tam dojde po chvilce co jí uložím, ale většinou jí dám zpět a je klid a spí rásně celou noc, ale taky cestuje a odkopává se. I sestřina dcera v 5-ti letech cestuje po posteli. Malou na noc víc oblíkám.

andreasek82
23. říj 2011

dobra otazka, u nas je to momentalne VELMI aktualni u starsi dcerky 😀

sunysara
23. říj 2011

Ahojky, u nás se cestuje od té doby co se přetočil, a to tak že putuje po celé postýlce, takže monitor dechu nám věčně pípal. a zůstalu mu to do tedka, je to proste cestovatel. příjde mi, že musí být po té noci unavený 😀

kristi
23. říj 2011

cestuje doted 🙂

brisalek
23. říj 2011

taky cestuje a mlatila se o sprusle, tad zase o zed a o zabranu. Perinu nechce, odkopa se vzdy. Spi na velke ve svem pokojicku, to bych tam musela zase spat s ni a prikryvat ji kazdych 10 minut a nevim, jestli by to melo cenu, protoze nekdy kdyz ji prikreju hned se vztekle v polospanku odkope.

luciebx
23. říj 2011

jj cestujeme jako blazni... i kdyz usne opacnym smerem nozickama na polstari tak behem par hodin je nekde jinde... teda nevim jak casto cestuje ale pokazdy kdyz se jdu na nej podivat lezi jinde a jinak.. 😀 😀