9měsíční syn usíná v 1 ráno

teh
25. říj 2017

Ahoj všem, prosím o radu pokud je vám to povědomé...mám syna 9 měsíců pryč, do nedávná vecerel kasi a usinal kolem desáté až jedenácté večer u prsa, s tím ze se v noci budil po 2-3 hodinách. Teď asi týden máme novinku, ze kasi nechce, vlastně žádnou večeři protože v sedm večer po koupání je úplně hotovy, ze jdeme rovnou do ložnice kojit, usne po chvilce, blby je, ze se po hodině vzbudí což je kolem 20-20.30 a pak si chce hrát a dožaduje se pozornosti a usne až v jednu ráno nebo o půlnoci. Nevíte co udělat pro to, aby ten večerní spánek protáhl a pak se do rána budil jen na cucnuti mléka??? Jinak spí dopoledne cca hodinu a odpoledne také hodinu. Děkuji za rady.👧

sthanina
25. říj 2017

@teh Ahojky, zažili jsme něco podobného... Ranní spánek jsem mu "zatrhla". Po obědě (cca 12.00hod) jsem ho dala spát. Spinkal cca 2-3hoďky, takže se pak "zrušil" odpolední hodinový spánek. Koupání jsem šoupla o půl hodinky na 19.30hod, když nesnědl kaši před koupáním, nabídla jsem mu jí po koupání, když nechtěl, vypil víc mléka, usnul a spinkal cca do 4hod, pak zase jenom mlíčko a spal do 7.hod:slight_smile:

dc2015
25. říj 2017

Prošli jsme si mnoha obdobími... a popravdě, mám pocit, že i kdybychom se na hlavu stavěly, moc to neovlivníme. Zkoušet režimové změny, zkoušet změnu jídla, změnu teploty... Zkuste vše. Pro ten pocit, že jste udělala vše. Ale stejně si myslím, že je to o dozrávání CNS a uděláme houby.

Přeji hodně sil. Vím, jak je to náročné.

konik4525
25. říj 2017

@teh ty jo to už je celkem velký na takové pozdní usínání ne? Z toho musite být total utahani i vy.ma nějaký přetočený rezim a je pretazeny a myslím že to nebude tím spaním přes den (to spí normálně podle toho co pises).a ráno spí do kdy? Určitě bych ho nenechávala si hrát když se vzbudi! Zkus si přečíst knížku o samostat. usínání děti..ja jsem to vyzkoušela a malý 10 m usíná sám po kojení v 19 hod a spí do 5 hod kdy kojim a pak spí cca do 7-7:30.pred tím usinal cca hodinovým uhoupavanim a budil se po 2 hod a někdy i dřív.hlad v noci urco nemá kór když mu dáváš na noc kaši

viridie
25. říj 2017

@teh Znáš to rčení "ten kdo tvrdí,že spí jako mimino,pravděpodobně žádné nemá" ? 🙂 Radu moc nemám-stejně jako @dc2015 tvrdím,že hrotit spánek miminek a malých dětí nemá moc smysl,je potřeba se prostě "naladit" na fakt,že má holt takové období a nehrotit to,zatnout zuby a vydržet.Respektive ano,zkus si pohrát s jeho denním režimem,ale domnívám se,že to nebude u 9m klučíka fungovat. Snad jen -ho v té bdící pauze rychle unavit,ať brzo zvadne. 🙂 Moje 2,5 dcera nespí celou noc doteď ,také jsme si užilx.nicméně věřím v lepčí zítřky a držím palce !

teh
autor
25. říj 2017

Dekuju moc, holky 🙂 zkusím si tedy pohrát s tím denním režimem a víc zatnout zuby. V noci už jsem pak fakt s nervama na pochodu 🙄 a co jsem tedy nenapsala tak vstavame okolo 9 ráno tak aspoň něco na tom je super 🙂

teh
autor
25. říj 2017

@konik4525 po knížce se podívám, díky

teh
autor
25. říj 2017

@viridie přesně tak, přirovnání o někom te spí jako nemluvně je fakt hodně vedle 😁