• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Usíná vaše dítě v postýlce v sedu?

12. dubna 2012 
Moje skoro roční dcera je zvyklá usinat od mala v postýlce sama....poslední dobou ji dam spát,ale sedne si a tak i usne. Většinou ji pak položím a spi dál. Jen chci vedet jestli to dělají i jiné děti:slight_smile: Dělá to i přes den i večer.
12. dub 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Syn když měl kolem toho 1 až dvou let, tak mi to dělal v kočárku. Musel usnout jedině v sedu a pak jsem ho musela položit. V postýlce to nedělal. :slight_smile:
12. dub 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozhodně ne
12. dub 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
I u nas probehlo takove obdobi,polozila jsem,dcerka sedla,za moment jsem se zasla na ni kouknout a spala oprena o sprusle postylky nebo hlavu polozenou na perine pred sebou,v sede..Ted uz to nedela :wink:
12. dub 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
predevcirem mi maly usnul v jidelni zidlicce.. :grinning: takze taky v sedu :grinning: :grinning:
12. dub 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
v postýlce ne ale normálně mi usína v sedě opřenej o moji nohu a jednou i ve stoje :grinning:
12. dub 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To se mi nestalo ani jednou ani u jednoho z kluků, jinde než v postýlce nebo kočárku neusnuli a jedině v leže.
12. dub 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Párkrát mě to udělali oba,víc teda kluk,ten mě usnul i v sedě přes den,ale to bylo asi 2x,jinak teda nepočítám to usínání v židličce u jídla :grinning: to je asi běžné.Mě usnul kluk třeba v 9 měsících když lezl přes práh,najednou ležel a ticho po pěšině,takže i tak se dá usnout,nebo pod sušákem-jsem ho hledala jak magor :grinning: Ale večer to bylo párkrát a bylo to kolem 1,5roku :wink:
12. dub 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá měla taky takové období :wink:
12. dub 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek