Usíná vaše dítě v postýlce v sedu?

dana1979
12. dub 2012

Moje skoro roční dcera je zvyklá usinat od mala v postýlce sama....poslední dobou ji dam spát,ale sedne si a tak i usne. Většinou ji pak položím a spi dál. Jen chci vedet jestli to dělají i jiné děti🙂 Dělá to i přes den i večer.

alca22
12. dub 2012

Syn když měl kolem toho 1 až dvou let, tak mi to dělal v kočárku. Musel usnout jedině v sedu a pak jsem ho musela položit. V postýlce to nedělal. 🙂

amallie
12. dub 2012

rozhodně ne

monapink
12. dub 2012

I u nas probehlo takove obdobi,polozila jsem,dcerka sedla,za moment jsem se zasla na ni kouknout a spala oprena o sprusle postylky nebo hlavu polozenou na perine pred sebou,v sede..Ted uz to nedela 😉

luciebx
12. dub 2012

predevcirem mi maly usnul v jidelni zidlicce.. 😀 takze taky v sedu 😀 😀

kooblich
12. dub 2012

v postýlce ne ale normálně mi usína v sedě opřenej o moji nohu a jednou i ve stoje 😀

coxa
12. dub 2012

To se mi nestalo ani jednou ani u jednoho z kluků, jinde než v postýlce nebo kočárku neusnuli a jedině v leže.

crca
12. dub 2012

Párkrát mě to udělali oba,víc teda kluk,ten mě usnul i v sedě přes den,ale to bylo asi 2x,jinak teda nepočítám to usínání v židličce u jídla 😀 to je asi běžné.Mě usnul kluk třeba v 9 měsících když lezl přes práh,najednou ležel a ticho po pěšině,takže i tak se dá usnout,nebo pod sušákem-jsem ho hledala jak magor 😀 Ale večer to bylo párkrát a bylo to kolem 1,5roku 😉

lotysek
12. dub 2012

Malá měla taky takové období 😉