Usne jen u žužlání prsa. Máte osvědčenou radu?

pavcav
24. kvě 2011

Mám pětiměsíčního chlapečka, který usne jen když mu dám prso ☹ Ještě v kočárku a v autosedačče usne sám, ale doma ne! Zkoušela jsem vydržet a nechat ho vyplakat, ale nakonec zase vyhrál, je to jediný co ho dokáže uspat ☹ Dudlíka nám odmítá akorát se mu zvedá z něj žaludek. Je to dost náročný a vyčerpávající a většinou usnu s ním i já, takže ani postýlku pořádně neužije 😢 Nemá někdo osvědčenou radu?

marton
27. kvě 2011

@pavcav Brr.Z tvého popisu mám husinu.Hlavně že je malej v pořádku 🙂 .Zkoušela jsi dát Štěpánka na uspání třeba manželovi?U nás,když někdy manžel uspává,tak se mu to podaří,uhoupe ho na rukou,ale jak ho položí do postele,tak jak když do něj píchne a je po spaní ☹ .Jo,jo kojení je super,ale člověk je uvázaný.Kluci už mají i Nutrilon,tak toho využívám a chodím aspoň 2x týdně cvičit 😉 .

pavcav
autor
27. kvě 2011

@marton Naštěsí všechno dobře dopadlo a máme doma zlatíčko i tak to stálo za to 😀
Na uspávání to chce trpělivost a to on opravdu nemá! Vždyť to znáš sama, někdy se zadaří a spinká se hned a někdy je to fakt na dlooouho 😢 Jak píšeš, pokud nespinká tvrdě tak přenášení se nevyplácí 😅 Párkrát jsme zkusili dát moje odstříkané mlíko, ale z tou flaškou to moc nejde! Nevadí až začnu s příkrmama tak zapojím tatínka a hlavně nebude tolik hladovej jako teď 😅

marton
27. kvě 2011

@pavcav 🙂.Dobrou.

pavcav
autor
27. kvě 2011

@marton Dobrou noc, taky už jdu na kutě za tím mým miláčkem 😅

hlavinka
3. únor 2012

Tak mam ten stejny problem - usina jen u prsa (kocarek a autosedacka, to taky). Ale v noci se budi treba co hodinu a musi mit zase jen a jen prso☹ Dudlik si obcas vezme, ale v noci skoro vubec. rve jak tur. Coz je blby, nechci, aby vzbudila starsi dcerku a manzela☹
Asi zkusim tu plinku pres hlavu.

flora32
3. únor 2012

aj ja som kojila aj hodinu a viac a myslim si,ze tym s ami moj 5mes syn naucil zaspavat na prsu..v kocarku spi a vecer zaujimave tiez,ale cez den vobec..no,par krat sa mu uz zadarilo a zaspi v polohe na boku🙂a dudla perinku..doktorka mi povedala,ze nemam kojit tak dlho.15min jedno a 15min druhe a vazne to niekedy staci,odrihnout a je zlaty..sice uz 2mes dokrmujem mliekom umelym..tiez si vravim,dokedy to tak bude,ale snazim sa davat ho do postielky cez den a niekedy sa mu podari🙂 budme eskusat dalej...