• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Usne jen u žužlání prsa. Máte osvědčenou radu?

3. února 2012 
@pavcav Brr.Z tvého popisu mám husinu.Hlavně že je malej v pořádku :slight_smile: .Zkoušela jsi dát Štěpánka na uspání třeba manželovi?U nás,když někdy manžel uspává,tak se mu to podaří,uhoupe ho na rukou,ale jak ho položí do postele,tak jak když do něj píchne a je po spaní :frowning2: .Jo,jo kojení je super,ale člověk je uvázaný.Kluci už mají i Nutrilon,tak toho využívám a chodím aspoň 2x týdně cvičit :wink: .
27. kvě 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marton Naštěsí všechno dobře dopadlo a máme doma zlatíčko i tak to stálo za to :grinning:
Na uspávání to chce trpělivost a to on opravdu nemá! Vždyť to znáš sama, někdy se zadaří a spinká se hned a někdy je to fakt na dlooouho :cry: Jak píšeš, pokud nespinká tvrdě tak přenášení se nevyplácí :sweat_smile: Párkrát jsme zkusili dát moje odstříkané mlíko, ale z tou flaškou to moc nejde! Nevadí až začnu s příkrmama tak zapojím tatínka a hlavně nebude tolik hladovej jako teď :sweat_smile:
27. kvě 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavcav :slight_smile:.Dobrou.
27. kvě 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marton Dobrou noc, taky už jdu na kutě za tím mým miláčkem :sweat_smile:
27. kvě 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam ten stejny problem - usina jen u prsa (kocarek a autosedacka, to taky). Ale v noci se budi treba co hodinu a musi mit zase jen a jen prso:frowning2: Dudlik si obcas vezme, ale v noci skoro vubec. rve jak tur. Coz je blby, nechci, aby vzbudila starsi dcerku a manzela:frowning2:
Asi zkusim tu plinku pres hlavu.
3. únor 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som kojila aj hodinu a viac a myslim si,ze tym s ami moj 5mes syn naucil zaspavat na prsu..v kocarku spi a vecer zaujimave tiez,ale cez den vobec..no,par krat sa mu uz zadarilo a zaspi v polohe na boku:slight_smile:a dudla perinku..doktorka mi povedala,ze nemam kojit tak dlho.15min jedno a 15min druhe a vazne to niekedy staci,odrihnout a je zlaty..sice uz 2mes dokrmujem mliekom umelym..tiez si vravim,dokedy to tak bude,ale snazim sa davat ho do postielky cez den a niekedy sa mu podari:slight_smile: budme eskusat dalej...
3. únor 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek