Uspávání dvouletého dítěte hlazením po zádech

alterna
3. srp 2010

Mám dotaz, třeba mi poradíte.Mame dcerku posledni asi dva měsíce ji upáváme čtením pohádky ale vždy když už začne pomalu usínat vyžaduje hlazení šimraní po zadech, nevidim v tom problem proste ji vedle ni lezim a trošku hladím po zádíčkach, ale vyžaduje to už po každé. Béjím se aby to tak nevyžadovala pořád?Mate nekdo zkušenost?děkuji

draga
3. srp 2010

@alterna nemám s hlazením po zádech ale hlazení nožiček, vdycky vystrčí nohy z podpeřiny a maminko hla´d mi nožičku, pak řekne už nehlaď a to vím, že do 3 minut spí jak špalek ...ale asi mu ty nohy budu hladit dokud si nenajde babu a nevystřídá mě.... 😀 😀

alterna
autor
3. srp 2010

🙂
ja s i řikam že to časem třeba přejde a snad takhle nebudem uspavat do 18 let 🙂

draga
5. srp 2010

no určitě myslím, že za chvíli nás budou z pokojíku vyhazovat 😉 ale zatím mi to přijde takové hezké si večer spolu lehnout 😀

momin
5. srp 2010

@alterna to je hezkeee... 🙂 urcite tak nebudes uspavat vecne..
Ja bych si to uzivala.. maly nas nechce v pokojicku ani videt kdyz usina... Ale treba se to taky zmeni.,.😉

petule246
17. srp 2010

ahoj, můj prcek zase vyžaduje moji ruku pod hlavičkou (strkám ji tam skrz šprušle). Ale stejne prcka uspávám, čtu mu pohádky, tak proč by nemohl mít moji ruku pod hlavou? Nevidím v tom problém ... Začnu to řešit, až ve chvíli, kdy prcek začne usínat neúměrně dlouho, ale zatím to dělám ráda ...

verca111
11. lis 2010

Ahoj, my jsme právě dospěli do fáze hlazení po zádech - ale uspávání tak probíhá v poledne i večer - večer obvykle 40 - 50 minut - to mi přijde docela dlouho.... ☹