• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V jakých intervalech dáváte spát svá 10ti měs. mimča?

19. listopadu 2014 
Náš malej spí v noci 11 hodin (od 19 do 6), ráno chodí spát kolem 9, dávám ho do postýlky lehce před, když na něm pozoruju únavu, začne si šmrdlat po hlavičce, a spí jen krátce 30-60 minut. Pak jdeme ven a další spaní má po obědě, chodí kolem 13 hodiny, to chodím spát s ním, protože vydrží pak aspoń dvě hodiny, někdy i tři a mně to taky bodne. Když spí sám, tak zase je to jen 30-60 minut, což je málo, protože pak by šel do postele už v 17. Dřív jsem ho nechala samotného a pak si k němu ještě lehla, ale to jsem byla jak praštěná, byl to krátký spánek (pro mě), takže chodíme spát rovnou spolu. No a pak jdeme koupat po večerníčku a hned jde chrnět a krásně usne bez nějakého uspávání.
V kočárku už nespí, venku chce chodit a já se snažím vyhýbat situacím, kdy by mi usnul v kočáře nebo v autě, pak má celý den rozházený, je totiž schopný se po deseti minutách spánku v autosedačce tvářit, že je strašně vyspinkaný.
23. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miselll vsude slysim, ze deti nespavci jsou sikovnejsi, ze ve spanku nabiraji sily a uci se a ty co spi malo to proste nepotrebuji:slight_smile:. Mozna jen utecha pro mamky nespavcu:slight_smile:. Jo a nekdo tady psal, ze maly je aktivni tak si musi odpocinout. Myslim, ze vetsi divocak nez ta nase ani byt nemuze a stejne je nespavec:slight_smile:
23. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo by to uzasne vedet, ze kazdy den odpoledne mam 2-3 hod volno:slight_smile:
23. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,muj 10 mesicni chlspecek spi od 9-9.30 -11.00-12.00 ,potom 16-18 to ho musim probudit a vecer jde spat kolem 21-5 do rana:slight_smile:) je to ospalec,ale tak mu to vyhovuje :slight_smile:
31. říj 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
spaly vždy jak chtěly....i když usnuly v 17h a šly pak spát večer až ve 21,30 např...režim jsme jim nevnucovali...
31. říj 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Každé dítě má jiné potřeby a pokud to vyloženě nevyžaduje režim rodičů, jako chození do práce a pod., tak jsem taky zastáncem režim nevnucovat, ale spíš se vzájemně sladit. Jiné je, pokud to opravdu viditelně narušuje pohodu dítěte a rodičů. Například obrácený režim. Pokud dítě špatně spí v noci a pak to dospává přes den, tak to zůstane jako nešvar i do budoucna. Tak pozor na to. Ale jinak bych spaní přes den nevnucovala. Já byla s dětmi hodně venku a jezdila jsem dlouho dvojitým kočárkem, takže jsme mohly být venku i celý den. Když si dali odpoledního šlofíka, já je v klidu prochajdu dovezla domu. To byly moje relaxano-kondiční hodiny. To jsem milovala. :slight_smile:
31. říj 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Malá spí 2x denně,a vydrží být vzhůru i 5-6 hodin..večer jde spát kolem osmé až deváté,pak se mi milionkrát v noci budí s pláčem,dám čaj,za 20 minut řev a tak je to furt dokola.. :cry:
19. lis 2014 v 10:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle toho jak samo chce.....holky spaly kdykoliv chtěly - usnuly někdy o pul šesté večer a nechala jsem je :wink:
19. lis 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek