V jakých intervalech dáváte spát svá 10ti měs. mimča?

misellll
21. kvě 2010

ahojky zajímalo by mne po jak dlouhé době dáváte nebo jste dávali spát svá 10 měsíční mimča.Já jsem do teď Barču dávala po dvouch hoďkách.Jenže teď se jí to nějak nelíbí a chce být dýl vzhůru.Ale já někde slyšela ,že po třech hoď. už je to na mimi moc dlouho.Dáváze své děti spát až když se jim che a je to třeba i dýl jak potřech hoďkách denně?Není to moc dlouho?Musím napsat,že Barča spí špatně(hodně špatně v noci)tak se snažím,aby to dospala přes den.Jde vidět,že je unavená,ale ne a ne usnout.Jak je to u vás maminky? 🙂

misellll
autor
21. kvě 2010

🙂 😉 ještě jsem se chtěla zeptat jak dlouho vám,přes den spinkají

rimmel
21. kvě 2010

netabulkuj, kazde babo potrebuje ine mnozstva spanku 😉

rimmel
21. kvě 2010

vo vasom veku aj 4hodiny denne uz presne napamatam.

momin
21. kvě 2010

miselll znam i deti ktere spi v 11 mesicich 1x denne...
Vis mozna ti spi spatne v noci i prot ze ji davas tak hodne pres den.. kolik spanku to vychazi na den?
Urcite ji nedavej spinkat kdyz se ji nechce. 😉
A to ma spat po 2 hodinach do kdy? (do kolika mesicu) 😕
Me se to nezda.... 😎

momin
21. kvě 2010

jo miselll a v 10 mesicich mi maly spaval 2x denne po 30-45 minutach.... 😉

misellll
autor
21. kvě 2010

momin je problém v tom,že máme stále problémy s bříškem...Již jsem tu psala dismikrobii nám zjistili a prý je to tím.A to jí v noci hodně budí třeba i co 10. min.Chce spinkat má zavřená očka a pláče.Ránno je pak protivná stále zíva a tek to jde celý den.Za noc naspí tak 7 hodin spánku s tím,že je trhaný.Což je opravdu málo.A přes den jde vidět,že je unavená,ale ani boha usnout.Snažím se aby to dospinkala víš...rimmel já vím každé dítě je jiné jen mě zajímalo,jak je to u jiných nechci porovnávat,jen si udělat představu 😅

rimmel
21. kvě 2010

😉 chapem

delfi
21. kvě 2010

ahoj no já dávám spát 2-3 denně (podle toho jak to vyjde), poprvé max. 2 hodiny po ranním probuzení to už je hodně unavenej, spí 1-2 hodiny a pak jdem ven kde buď usne nebo ne (když usne tak to je tak po 2 hodinách od probuzení), když ne tak jdem ven po obědě, což vychází na 3-4 hodiny po probuzení a spí max. hodinu, ale spíš 45 min. pak jde spát až večer což vychází na cca 4 hodiny od odpol. spánku. ale když má ty dlouhé intervali tak je už ke konci dost nepříjemnej. a v noci spí od 20 do 8, s nekolika přestávkama na kojení a tulení.

misellll
autor
21. kvě 2010

delfi:tak to máte krásnej noční spánek 🙂 a přez den to taky jde ne?Děkuju,že jsi napsal 😉

momin
21. kvě 2010

jo miselll pamatuju si na to vase brisko.. a to vam na to nic nedali? To prece neni mozne.. maly se taky budi v noci kvuli brisku ale povrti se,prdne si a je klid-a byva to tak max 3x za noc....
ja myslim ze by ji mohly 3 spanky denne klidne stacit.. nevim na koli spanku vam to vychazi ted?!
Kazdopadne bych ji nenutila spat kdyz se ji nechce-aby si ji nezprotivila postylku..

Urcite se ozvou maci se stejne staryma mimcama..
A poradi... 😉

misellll
autor
21. kvě 2010

rimmel: 😉 .Ikdyž dneska mě překvapuje a už spí pomalu hodinu a třičtvrtě,musela jsem se jíd mrknout jestli dýchá ha ha 😅

misellll
autor
21. kvě 2010

momin jj dali probiotika,ale zatím nezabíraj tak nás čeká ještě pár vyšetření,ale prý to není stopro nic vážného všechny výsledky zatím vpořádku díky bohu.Holky díky za odpovědi 😉 🙂

momin
21. kvě 2010

No ono to sice neni nic vazneho ale musi to byt neprijemne pro toho prcka i pro tebe..ani jedna se v klidu nevyspite..
Tak preju hodne uspechu,at uz vam neco zabere... 😉

misellll
autor
21. kvě 2010

momin:to je nepříjemný já to vydržim bez spánku jsem zvyklá,ale nejhorší je koukat na malou jak se trápí a pláče,člověk si pak říká,že musí mít šílený bolesti,alespoň když je v pohybu je usmněvavá 🙂 je to zlatíčko moje.Děkujem snad už něco najdou... 🙂

brisalek
21. kvě 2010

misell mala spi od 9 mesicu jen 1x za den 1-2 hodiny, ale nekdy vyjimecne usne i dvakrat.(jenze to pak spi pozdejc odpo a jde spat nejdriv v 9). Vstava mezi 6-7 usina mezi 10-11 takze spi nejvys do 13 odpo a vecer usina mezi pul 8-8. Kdyz spi nahodou pozdeji jak do 14hodiny tak driv jak v 9 neusne . Takze vydrzi okolo 7-8 hodin vzhuru bez problemu🙂. Myslim, ze 2 hodiny plati tak u deti do 3-4 mesicu🙂. Ale kdyz mate problemy s briskem je to asi jine.

brisalek
21. kvě 2010

jo a v noci vstavame tak 3-5x posledni dobou na kojeni,kdy si tak 10-20 minut cuca? Ale skoro u toho spi🙂

misellll
autor
21. kvě 2010

brisálek tak to ti malinká taky spinká docela málo viď?Ale co.když jí to stačí a je spokojená,tak je vše vpořádku a jak má být 🙂

martinahejlova
21. kvě 2010

Ahoj holky, my máme hroznou nespavku a od minulého týdne už spí jen jednou denně půl hodiny. Když si přes den lehnu s ní, tak se někdy stane, že vydrží delší dobu (když měla rýmu, jednou spala dvě hodiny, samozřejmě s kontrolními přestávkami, jestli tam jsem), ale pak vůbec nechce spát večer.
Jinak v noci jako brisalek, chodí spát mezi půl 8 a 8 a vstává mezi 6 a 7. Ale žádná sláva to není ani v noci, často se budí.

brisalek
21. kvě 2010

jojo, je to nespavec uz od mala, ani v 6 tydnech nespala po 2 hodinach, ale tak po 4...a spala pres den hrotzne malo🙂, nej to bylo asi mesic po 7m, kdy spala i 3-3,5h pres den a 11 v noci🙂

luthien.k
21. kvě 2010

Já jsem nečetla celé, ale my jsme spali v deseti měsících podobně jako teď - třikrát denně, z toho dvakrát delší dobu. Ráno po cca 2,5 hodinách, pak zase, ale to byl kraťoučký spánek na procházce nebo v autě a pak cca po dvou hodinách.

luthien.k
21. kvě 2010

Tak jak to čtu, tam máme celkem spavce 🙂 I dneska spí i třikrát denně, z toho jednou dlouze a dvakrát si potřebuje aspoň trochu dáchnout 🙂 Malej je děsně aktivní, takže si mezi tím řáděním potřebuje odpočinout 😀

aleachim
21. kvě 2010

naše Lucinka je celkem spavé dítě a chodí spát tak 2-3x denně i teď. Nespí sice už tak dlouho a 3 spánek je spíš jen takové poležení v postýlce. Ale nedivím se, když je vzůhu je jako namydlený blesk🙂

kefin
22. kvě 2010

ahoj, tak naše malá donedávna spala ještě dvakrát denně- dopoledne a odpoledne, ale ty intervaly mezi spánky se jí tak nějak moc prodlužovaly- nechtěla jít spát. Tak od minulého týdne chodí jenom jednou denně po obědě a to spí tak tři hodiny, když se náhodou probudí dřív, tak si většinou ještě k večeru zdřímne na půl hodiny. a večer jde spát až kolem 9 a stává kolem 8. s přestávkama na kojení 🙂
ale ted spí víc než spala když byla malá a měla problémy s bříškem- do 4 měsíců

mili84
22. kvě 2010

Ahojky, tak náš Toník bude mít teď 10m a spí 2x denně 40min. Ale v noci spí v kuse od 8 do půl 8, to má mlíko a pak ještě spíme až do 9h 😵 Párkrát se stalo, že to vydržel a šel spát až po obědě a to spl 2h 😉

andykov
22. kvě 2010

V 10měsících jsme spaly asi 12hod. noční spánek 3hod.denní, ten byl teda v kuse. Vstávala kolem 9 a šla spát tak v 1, spala do 4 a pak znova kolem půl 9, vše plus mínus 😉

neu.sona
22. kvě 2010

My máme asi půl roku už režím takovej, že chodí spát přes den v deset a o půl třetí. Večer usíná mezi osmou a devátou, vstává v sedm. Ale když nám rostou zoubky, jako třeba teď, tak spí v noci méně. Přes den, ale pravidelně. V těch deset už mi usíná skoro za pochodu. A těch zoubků máme přesně 16 🙂 !

iluss
22. kvě 2010

momin: tak my ráno vstáváme mezi 7-8h, dopoledne chodí spát v 10:30 a spinká 1 hodinu, odpoledne chodí spát v 15:30 a spinká taky 1 hodinu a večer chodí spát v kolem 19h a spinká až do rána (probudí se v 6h, nakojím jí a dám si jí k sobě do postele a spinkáme spolu ještě do těch 7-8h)

iluss
22. kvě 2010

teda pardon, odpověď patřila mischel, ne momin 😉 se mi to nějak popletlo.

horty
22. kvě 2010

Malá spala od 9 měsíců jednou denně, co dvě hoďky spala možná jako novorozenec 😅

elidule
22. kvě 2010

my spíme dopoledne 1-2 hodinky a odpoledne tak tu půl až hoďku,záleží,jestli je v klidu doma nebo jsme venku v kočárku 🙂