V kolik chodí spát vaše dvouleté děti?

marti7
29. bře 2009

V kolik hodin večer chodí spát Vaše děti okolo dvou let? 🙂 Změnil se čas a tak nevím, jestli posouvat spaní nebo ne...Chodili jsme v osm, ale teď by to bylo v devět a to už se mi zdá dost pozdě, abych měla večer taky chvilku pro sebe... Díky 😵

med
29. bře 2009

Ahojky, naše chodí spát večer mezi 19.30 a 20.00 a ráno se budí kolem 6 hodiny. Přes den spí cca 2 hodiny. Na změnu času nereagovala vůbec nijak, ani na podzim jí to nedělalo problém.

sasiki
29. bře 2009

Moja chodí spať cca o 20 30h a cez deň spí cca 1,5hoďky.

sirinka
29. bře 2009

tak my sme klarku nakoniec zobrali na plavaren a tak sa unavila, ze zaspala vecer celkom v pohode 😉

adetka
30. bře 2009

tak my sme mali posunute zaspavanie... do postielky bola ochotna ist az o deviatej vecer... a rano este o siedmej tvrdo spala (isla do prace, takze neviem, kedy sa ju manzelovi podarilo zobudit)...

zany
30. bře 2009

Honzík šel spát ve stejnou hodinu jako před změnou a usnul v pohodě 😉 Chodí spát kolem té 20. hodiny...
Včera po obědě taky problém nebyl, usíná tak ve 13. hodin a nechávám ho tak hodinu a půl, aby spal večer 😉 Když po obědě nespí, tak chodí zhruba v 7, ale je večer děsně protivnej 😖

bobulka34
30. bře 2009

moja chodi o 21,00 hod, vstava o siedmej, as pinka od 12,00-14,30 . Kamaratka hovorila, ze ju mam budit cez obed skor a pojde spat skor

diddi
30. bře 2009

nase chodia o 22.00...prespia celu noc a vstanu o 10.00...poobede idu o 14.00 a vstanu o 17.00....uplne nam to takto vyhovuje, lebo ideme s nimi spat...ak sa podari vstaneme, ked zaspia... 🙂

kacka79
31. bře 2009

ronie - vstavame kolem 7h, Fíla je celkem spáč.. Ale taky někdy mlátí postýlkou už v 6.30.. Jinak gratuluju k holčičce!!!!!!

slunicko552
31. bře 2009

Tak malý kolem půl 12 spí tak hodinu až dvě a večer mrkne na večerníček,ale jen jedním okem bo ho to ještě moc nebaví,a jde se koupat a spát.Někdy dříve,podle toho jak je unavený. 🙂

anatanka
6. dub 2009

Jejej, vy se ale mate... Taky bych potrebovala, aby Miri zalehla uz nekdy kolem osme. Ona usina az tak o pul desate a vstava neco po seste rano. Pekne me tim stve.

sandra81
6. dub 2009

Momentalne resim celkem problematicky spani take me 2lete dcery. Je to hruaz, odpoledne chodi ve 13.hodin, ale nekdy usne az ve 14. a pak by vyspavala treba do 17.hodin, takze nejpozdeji v 16.h ji budim. Jeste horsi je to ale vecer, to se s ni morime od pul 8 nekdy do pul 10 vecer!!! Strasny to je. Ma uz velkou postel a tak furt vylejza za nama a my cekame nahore abychom furt nechodili z obyvaku nahoru za ni. Je to celkem frustrujici, nevim co s tim. Dalsi problem je ze se v noci pravidelne ted asi 2 tydny budi kolem 2 a 3 hodiny a chodi k nam spat, to se chci snazit zrusit, ale nevim jestli vydrzim....dnes vnoci se chystam ji poslat zpet do postele tak dam pak vedet...ty batolata jsou nekdy fakt unavny...

sonije
6. dub 2009

Chodil spát v 19, v novém čase ve 20. Až se to zas bude měnit, bude zas chodit v 19. Je to plus mínus půl hodiny, podle programu, únavy atd.. Navíc se teď učil na velkou postel, takže nekonečné slézání a týden jsme chodili spát klidně ve 22..

prasiatko30
7. dub 2009

do postele chodi okolo 21,00 - tak do tej 21,30 sa ju snazim tam natlacit ale potom pride citanie zzhasame okolo 22,00, vstava medzi 8-9rano a cez den este spime asi hodinku

xsipm04
7. dub 2009

Nám chodí malá spát tak mezi 22-23h a ráno vstáváme tak mezi 8-9h. Večer, když vidím, že se jí spát nechce a nás už to neba, tak jdeme spát všichni společně (když by třeba ještě v 23h chtěla lítat). Když všude zhasnem, my s manželem taky nemluvíme a dělame že spíme, tak nám malá většinou do půl hodiny taky usne.

danona
7. dub 2009

xsipm- tiez nam mala zaspavala medzi 22-23h /skor okolo 23h/, vstava okolo 8-9h, nevedela som ju naucit zaspavat o 20h 😝 ... tak vynechavame poobednajsi spanok a mala zaspava o tej 20h 🙂 , no je to ozaj naaarocne cely celucicky den jej program vymyslat... 😝

danona
7. dub 2009

no ked vidim okolo obeda ze je unavena, tak ju spat dam, no viem, ze do noci mame o program postarane.. 😀 😝 a to chodime po vonku, 2x tyzdenne na detske plavanie a spanie stale rovnako.. 😅

sylvar
7. dub 2009

momentálně uspáváme od 20 do 21- 21,30hod
vstává v 6,30-7hod v noci je tak 5x vzhůru 😝
odpo chodí spát v rozmezí 11-13, jak kdy a jak jsme na cestách, donedávna v 11lehla a spala 2hodiny a teď už nechce, tak počkám hodinu dvě a jde spát, to už se jí chce

kristi
7. dub 2009

xsipm04: ha, tak to mame taky, kdyz je jeste rozlitana, tak jdeme vsichni a bud pak zdrhnem nebo usneme. LAe ted chodi v tech 21:30, pac je z venku utahana

medka29
7. dub 2009

Ráno 07.30, poobede spi od cca 12.30 do 14.30 a vecer medzi 21-22 🙂

melysa
7. dub 2009

Pravidelně mezi 19:30-19:45. Spí celou noc, ráno vstává kolem půl 7. Je mu 20 měsíců.

slevik
7. dub 2009

Tak Verýsek chodí spát před 21h a ráno teď vstává 6:30-7h. Přes den nespí...
Kde bere tu energii, netuším 😅 .

helka101
7. dub 2009

Ahojte baby... ja sa chcem opytať, spia ešte vaši drobci cez den?? No môj nejako dva dni nechce a je plny energie.. večer mi o tej 19tej odkvicne.. a spíme až do rana tej 6-7mej, takže pohoda, len mi to nejde nejako do hlavy.. že či to nieje nejako skoro že mi prestal cez den spať 😕

slevik
7. dub 2009

Helka - brzo 😅 ? Každé dítě je individuál, naše Verča už taky přes den nespí a to ji ještě dva roky nejsou 😠 . A jak jsem psala výše, chodí spát před 21h 😅 . A myslím, že jsou i mladší děti, co nespí 😉 .

bubba
7. dub 2009

moja cez obed z vlastnej vole uz od 2 rokov nespava a vecer padne horko tazko na mojeprosby cca 22-00 😅 a staci jej to

helka101
7. dub 2009

fííha tak môžem byť rada, že mi zaspí o tej 19tej 😉 mne sa to zdalo skoro, lebo bez problemov mi spaval tie dve hodky, na obed.. a večer o tej 20tej, a dva dni nič.. len sipoleží polhodinku. a je fit 😀

sandra81
8. dub 2009

Uz si nevim rady, malou (2roky ji byly pred mesicem) davam odpoledne spat, kolem 13hodiny a je to horor, vylejza treba 10x nez fakt zustane lezet a nakonec usne, nekdy se s ni "peru"takhle treba 3/4 hodiny nez fakt usne a pak spi do 16 hodin vetsinou. Vecer je to jeste horsi, vcer usla az v 22h a to v nasi posteli s muzem, kdyz ja nebyla doma. Uz si s ni nevedel rady a rikal mi ze ji asi uz nemame davat spat odpoledne. Jenze na to mi prijde mala, myslim ze to do 3 let minimalne potrebuje kazdy dite nebo ne????
Nevim co s tim, poradte...

jahodka11
8. dub 2009

sandri, neviem asi moc poradit, ale nas maly ma teraz 18 mesiacov, ale ak spi do 16-tej, je mi jasne, ze vecer tak skoro spat nepojde....aj keby sme co robili, nic nezabera.....ja ho budim....aj teraz momentalne este spi, zaspal az okolo druhej...bohuzial ho idem zobudit, lebo vecer by s nami pozeral TV 😉 a to ho tu uz nechceme 😀

danona
8. dub 2009

sandro - a co nedat dcerku poobede spat?? vecer ti zaspi v pohode.. /aspon u nas to tak funguje uz par mesicu../ - psala jsem to par prispevku dopredu... 😉

drago
9. dub 2009

sandro naše malá po obědě nespí už tak dva měsíce. Večer chodí spát kolem 21.h. Dřív nikdy neusne a ráno se budí kolem 8h.

skurinka
9. dub 2009

tak moje deti jsou naucene od malinka do 19h v posteli.mala uz me od 2let nechodi po oo spat,a malej ve skolce nemaji spani po oo tak jsou vecer unaveni.ale treba o vikendu si jdem vsichni poo lehnou a nekdy usnou a to jsou tak do 20.30 vzhuru