V kolik hodin dáváte mimča spinkat?

kacka79
7. lis 2007

My chodíme spát kolem 19h, po změně času spíš dřív...zajímá mě jestli pomůže když vydržíme třeba do 21h, vstáváme totiž v půl šestý 😝

kristi
7. lis 2007

kacko, Mia chodi spat tak okolo 20, az usne tak usne, nema az tak pevny rezim...

petraluk
7. lis 2007

Ahojky, Lukáška jsem dávala spát kolem 21 hodiny, a teď poslední týden zkouším už v 8 hodin a zatím bezproblémů usínáme. Ránní vstávání se vůbec nezměnilo, záleží v kolik se probudí na kojení. Když mezi 2 - 3 hodinou, tak se budí kolem 7 ráno, a když až v 5 tak spíme i do půl desátý. 😀

berry07
7. lis 2007

Ahoj, my dáváme dceru spinkat taky kolem 19h a kdykoli jsme to protáhli, byla uřvaná, nešťastná...Pak se taky může stát, že dítě předrží spánek a je tak unavené, že nechce ani prso... to se mi stalo jednou, řvala jako tur, pak v posteli zabrala, spala a v noci jsme stejně vstávali.
Kačko já bych jí ten režim nechala, když už ho má, půl šestá docela ujde... A pokud vydrží celou noc (?), tak to máš ZLATÝ !!!!!!!!!
A myslím, že je prima mít dítě do 8 v posteli. Až budou starší, tak ten návyk oceníme... 😉
(MOJÍ DCEŘI TÁHNE NA 6. MĚSÍC)

kacka79
autor
7. lis 2007

berry, no to právě nespí celou dobu, o by bylo v pohoděěěě!!!!!!!!!!Kojíme cca 3 x -jak kdy..

kristi
7. lis 2007

to mne Mia taky nespi celou noc...budi se 1-2x

brnda
7. lis 2007

ahoj maleho davam spat mezi 19 a 20 hodinou podle toho do kdy spi odpoledne a rano se budi tak mezi 7 a8 a samozřejme se budi nekolikrat za noc na kojeni ale to vetšinou hned usne

betule007
7. lis 2007

U nás se chodí spát mezi 19-19:30 a spíme do 7hod,přibližně.Naštěstí spíme celou noc. 😉

brnda
7. lis 2007

betule tak to maš krasny když spite celou noc a to kojiš malej je vzhuru třeba i 4 za noc

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
kristi
7. lis 2007

a jak jsi ji to naucila? to je sova po tobe od malicka??

lendy1
7. lis 2007

Tak mi dáváme spát Davídka tak kolem 18.30hod a spí teda celou noc do 6.00hod. Mě zase příjde právě divný, že když je tak maličkej, že dokáže prospat celou noc bez krmení, sice je na UM, tak ho to asi zaplácne, ale nevím, jestli to je dobře, že spí celou noc bez jídla...

myska
7. lis 2007

Lendy, neboj, je to v pohodě, jak říkáš, UM děcka většinou víc nasytí než mateřský.
JInak my dáváme spát kolem půl osmé a spí celou noc, te´d asi tak měsíc se v noci nebudí vůbec, ani na dudel ani na čaj, prostě spí celou noc tak do těch pěti, dá si mlíko a spí do sedmi a to je konečná 😖 , má prostě v sobě hodinky a jakmile je sedm hodin, NIkol se budí.
Ale přes léto jsme dávali spát až tak mezi 9. a 10. a stejně se budila kolem té sedmé.

brnda
7. lis 2007

ahoj lendy bud rada že ti tak spi me dcera taky spala celou noc a jak ti spi přes den

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niega
7. lis 2007

Edík se koupe mezi 17:30 a 18:00, pak je dloooooooouhý kojení (ale kupodivu se to v posledních dnech zkrátilo) a usíná mezi 19:30 a 20:00 hod. A spinká až do rána. Občas ho sama vyberu z postýlky kolem 5. hodiny ráno, když slyším, jak se převaluje a vysává paleček (ale nepláče, je to spíše v polospánku), někdy spinká až do 6:15, kdy vstává manžel a buransky si nechá zazvonit budík, který pak v polospánku dlouhý čas hledá, popřípadě udělá kravál jiným způsobem. Manžel opouští dům v 6:35 s bouchnutím domovními dveřmi, což je poslední kapka pro Edíka ... a den začíná 😀 .

pidula
7. lis 2007

Ahoj.Tak mi dáváme spát Ondráška v sedm,vstáváme tak v devět,ale dvakrát se mi v noci vzbudí.A to jsem si myslela,že když mu začneme dávat na noc kaši,tak bude spinkat.... První 3 měsíce nám spinkal od 8 do 6 někdy i do 7.Tak o tom si nechávám už jen zdát 😅

kristi
7. lis 2007

Gedren,tak to je fajnovy...asi z ni bude taky programatorka, pac na 12 do prace nebo do skoly..to teda nevim. Myslis,ze to pak pujde lehce preucit??

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
kupinka
7. lis 2007

Já dávám kolem 18hod-vydrží do těch 5rána-ale budí se na dudlík,když zjistí,že ho nemá,je zle 😖 a pak spíme do té deváté,jak kdy. A je taky na UM

michalilinka
7. lis 2007

Kacka 79:My koupeme tak v 18,30 a usina v 19,30!A ma kojeni se budu ve 1hod/4hod a v 5 uz vstava!je to desny takle brzo vstavat!Nebudi se hlady to vim urcite!Doufam ze se to brzo zlepsia budem spat treba do 7 hod 😀

lendy1
7. lis 2007

brnda, no přez den spí 2x po 1/2hod.(dopoledne a odpoledne v kočáru) a 1x 2 hod. hned po obědě. tak to jde. No jsem ráda, že spí celou noc, to je fakt pohoda, i když několikrát za noc se vzbudím a jdu ho raději zkontrolovat.

med
7. lis 2007

My se chodíme v 18.30 koupat a v 19.00 se jde spinkat.

anatanka
7. lis 2007

U nas chodi Miri spat taky kolem sedme a ted po zmene casu i driv. Snazila jsem se ji to protahnout, aby me pak nebudila brzo rano, ale nejak to nejde, tak ji nebudu trapit a at si chodi spat se slepicema, kdyz ji to tak vyhovuje. Dnes tam zalezla v sest, tak od ni mam aspon klid. Protoze pres den je to velka otrava otravna a v noci se budi treba i sestkrat.

kupinka
7. lis 2007

lendy-mi tak taky přes den spal,ale teď už spí jeno 1-2x a někdy i jenom 20minut. Ale nevadí mi to,hlavně že spí v noci...Se máme,jak slyším jiné mamky,je mi jich fakt strašně líto ☹

niega
7. lis 2007

med: To je fofr! Jak to děláte? Nám to koupání docela trvá - než se mládě procachtá, pak než ho namasíruju, než se s řevem oblíkne, pak je to nekonečný kojení, u kterýho se vykaká, a tak následuje zase přebalování a pak ještě docucá, co mu zbylo v prsou.

med
7. lis 2007

Niega, píšu to tak přibližně. Ve vaně jsme docela dlouho, tam se malý líbí, ale když jí vyndám, začne šílenej fofr, protože řve jak protržená. Nesnáší utírání, oblíkání, česání atd., takže to už zvládám v rekordních časech 🙂 Říkám si, že jednou na nás sousedi zavolaj sociálku, že jí tu každý večer snad trhám hlavu 😀
A papáme UM, takže nám to jde celkem rychle. Teda když zrovna Terka nemá záchvat, trpí na prdíky a ještě ke všemu má reflux, takže se jí mlíčko vrací a bolí jí to. Ale většinou to za tu půl hodinku stihneme všechno. To pak padnu mrtvá, ulítaná, spocená a šťastná, že už je to za náma 😀

viona
7. lis 2007

po šestý jdu koupat,mezi půl sedmou a sedmou usíná,budí se v sedm(definitivně,jinak se budí průběžně několikrát za noc) a občas se mi ho u prsu při kojení podaří ještě na chvíli uspat,co jen budu dělat,až kojit nebudu 😝 😕 jsem spáč a nejradši spím ráno 😢 😠

med
7. lis 2007

Jo, Niega, s tím tatínkem to máme trochu podobně. To pak vrčím jak zlej pes 😀
Ale většinou Terku ještě přemluvím a spinkáme tak do devíti...

karotky
7. lis 2007

Áda chodí spát od 17.30h. do 18.30h.,ale s pravidelností se budí v 5h a posun ukládání do postýlky nefunguje. 😅 Už se těším,až někdy vydrží spát do 8mi. 🙂 Snad se dočkám. 😉

nikka.vo
7. lis 2007

my koupeme v sedm až půl osmé a nejpozději v osm chrní ... pak se probudí kolem jedné, pak šesté/sedmé a pak pokračuje do osmi/devíti 😉

posun času na nás měl vliv jenom tak, že kolem šesté večerní je už protivka, ale jinak nic... nevstává o hoďku dřív... UFFFFF 😎