V kolik hodin dáváte mimča spinkat?

kacka79
7. lis 2007

My chodíme spát kolem 19h, po změně času spíš dřív...zajímá mě jestli pomůže když vydržíme třeba do 21h, vstáváme totiž v půl šestý 😝

viona
7. lis 2007

karotky,v pět,to by byla moje smrt,tak a´t se brzo dočkáš 🙂

natalien
7. lis 2007

My taky jako Nikka koupem okolo sedmé, do postýlky se dostane taky kolem osmé 😵 Chrupká do čtyř a pak až do osmi 🙂

danullinnka
7. lis 2007

my koupeme kolem 6,pak poblbnem,napapá se a kolem půl 8 jsme už v postýlce.starší syn spí hned,nechce už po o spávat a prcek do 8 spí.Spával tak do 3-5hod,jak kdy,ale ted má období neklidu,tak je to i co hodku ☹ 😠

morusa
7. lis 2007

My koupeme mezi šestou a sedmou a spát chodí mezi desátou a jedenáctou, pokud zrovna nerostou zoubky, tak se mi tak dvakrát vzbudí na kojení a vstává kolem půl osmé ráno.

slevik
7. lis 2007

U nás je koupačka v sedm hodin po večerníčku, do osmi hodin už stopro spí 😵 . Vstává teď v noci většinou jednou (od tý doby, co přikrmujem, dřív to byla hrůza) a pak mezi 7-8h budíček 🙂

majka07
7. lis 2007

Ahojky, tak M chodí spát po 19 hod, ve 2 se vzbudí aby se napila kapku čajíčku a spí do rána do těch 7, nají se a chrupká dál. Změna času na nás nijak nezapůsobila, jakoby neexistovala 🙂

alcatko.j
7. lis 2007

Driv to bylo, ze az chtela, tak si usla, rezim nerezim, my to nehrotili 😅 Nekdy usla v 7, jindy v 10 vecer, bylo to fuk, budila sefurt co hodinu 😝

Pak se stal ale zazrak, po zmene casu se rozhodla, ze chce kazdy den , presne o pul 8 vecer chodit spat 😅 Tak chodi 😅 Budi se 2x za noc..

Ale s definitivnim vyspinkanim vas si myslim trumfnu 😔 5:30....kdyz je lepsi den, tak 6:00 😅

macu.k
7. lis 2007

Ahoj, v 18.30 kašička, 19.30 koupajda, pak mlíko a spinkat, většinou do 15 minut bez diskuzí chrní 🙂 Změna času je trapná, zrušila bych to. Když konečně začal spinkat i do půl 8, tak mi začal vstávat v 6 (i dřív) 😠 Budí se dostkrát za noc, většinou z toho jen dám dudlík a spí dál, ale skoro každou noc se vzbudí úplně a stojí v postýlce 🙄

danullinnka
7. lis 2007

alcatko,tak my jsme vyspinkaní v 5hodin ☹ 😠 pak usíná až kolem 8 a to musí být v kočárku ☹

alcatko.j
7. lis 2007

Danu, to je o hubu, fakt...Nelus nastesti pak za hodku zas usne a to i v posteli, tak si nekdy taky dachnu, ale dneska vstavala takyv 5.....

danullinnka
7. lis 2007

alcatko,on taky někdy zabere v těch 8 v postýlce,ale já si už nelehnu,protože starší syn chce pohádku a pak a tam to... ☹ pádím spát,kdo ví,kdy zas vstane 😢

altoja
7. lis 2007

Vikouše dávám spát většinou po sedmé hodině, někdy si usne sama, někdy dělá cavyky, tak jí musím chytit za ručičku a někdy dokáže dělat i větší cavyky 😅 , tak to si jí musím vzít k sobě a ňuchlíme se, než se nedoňuchlí ke spánku.
Budí se většinou 2x za noc a po změně času už vyzpěvuje mezi třičtvrtě na šest a šestou 😒
Vojťas se jukne na večerňajze a do osmi hodin je taky božena kožená, páč musí ráno vstávat do školky, no, musí 😔 , to platilo ze začátku, že jsme ho tahali z postele ve čtvrt na sedm, aby ho Petr do školky stihnul hodit, teď už přiběhne většinou před šestou k nám do postele, jestli se nemůže tý školky dočkat, či co, nevím 😀

andulkaavetrelec
7. lis 2007

my to máme jako gedren 😉
a jsme spokojení- chodíme spát mezi půlnocí a jednou a vstáváme v deset až ve dvanáct...
dnes ale šel spát už v deset 😲

andulkaavetrelec
7. lis 2007

jo a budí se na krmení jednou...

iza
8. lis 2007

tak u nás toještě do minulýho týdne bylo tak, že usnul po 20hodině a probudil se až v půl 7 ráno....pak najednou změna a budí se v půl 6 a vždycky totálně pokaděnej 😎

carlisse
8. lis 2007

Ahoj Zuzko🙂
My od předminulého čtvrtku koupeme v 6 hodin večer, pak krmíme a většinou kolem 7-1/2 8 jde malá spát, chvilku se většinou kouká po hračkách a kolem 8 usíná a spí mi už tři dny až do rána.

macanet
8. lis 2007

Adélka chodí spát většinou kolem sedmé a budí se v půl sedmé. Když večerní jídlo a koupání vychází např. na půl šestou, posunu to ještě o jedno jídlo, takže koupeme kolem osmý a v půl devátý jí a ve třičtvrtě už je tuhá a spí taky do půl sedmý.

pucik
8. lis 2007

ahojky, tak my v 19.15 koupeme, kolem 19.30 papáme a do 20 hodin krásně spinkáme bu´d u kojení nebo si sami usneme, což e paráda, akorát na odpočinek u televize. Vnoci tak 1-2 kojení, jak kdy a vstáváme kolem 6,30 až 7 hodin, n mohlo by to mýt lepší, ale časem se tao snad zlepší i tak to jde 🙂

margotka
8. lis 2007

Moc nechápu,ukládání dítěte ke spánku o půlnoci.Já razím spaní dítěte od cca 19,30 hodin,protože večery jsou moje,manžela a chvíli s námi tráví starší dcera.Už po druhý se mi to osvědčuje a neměnila bych.Ale když to gadren vyhovuje,tak proč NE 😉

berynka
9. lis 2007

Ahoj holky, my malou dáváme spát nejdřív tak v půl osmé a nejpozději do devíti hodin. Záleží, jak vyjde poslední krmení. Podle toho se pak budí ráno ve 4h nebo v 5h. Dostane napapat a pak spí ještě tak do 8h 🙂 .

jitka83
10. lis 2007

Ahoj všichni. Já to mám stejný jako berynka. Spát chodíme kolem té osmé a budíme se nejdříve v pět. Někdy vydrží i do půl sedmé. 🙂

luckaa
10. lis 2007

Ahoj holky,já koupu před šestou,pak mlíčko a kolem půl sedmý až sedmý usínáme.Někdy se vzbudí kolem druhý,ale většinou do čtyř,pak přebalit,nakrmit a do sedmi většinou spíme,někdy i dýl.

makelka
10. lis 2007

Dobrý večer,

my jsme teď najeli na nový režim, v létě dokud bylo hezky, tak jsem koupali dle toho, kdy jsme přišli zvenku a teď papkáme kolem půl 7, v 7 koupeme a v půl osmé už ležíme a většinou do 15 minut spíme a zatím nám to vyhovuje 😉

nikka.vo
10. lis 2007

Dobý večer, pani makelko 😝 😀

Dobrou noc 😵

akcul
10. lis 2007

Ahoj maminy,
takže my koupeme kolem sedmé a v půl osmé, nejpozději v osm hodin většinou spíme. 😉

lebedka
11. lis 2007

Ahojky,Terku koupeme kolem sedmé hodiny, pak ji namasírujeme a dáme najíst ( jsme na Nutrilonu) a nejpozději kolem osmé spinká. Budí se už 1.5 měsíce kolem půl čtvrté, kdy dostane najíst a znovu usíná, spinká tak do půl osmé. Dnes mě ale šokovala 😀 Spala od osmi do půl šesté a pak usla a spali jsme až do devíti hodin. To byla ale krásná noc 😀 😀

dendisa
11. lis 2007

koupeme v 19:30, ve 20:30 je většinou tuhá a krmíme kolem 4:00 a 7:00. Modlím se, ať to tak vydrží co nejdéle. 😔

suki
12. lis 2007

Nikolka chodí spinkat okolo 20:00 a spinká většinou do 1:0hod, pak nakojíme a spí asi do 4:0hod až 4:30hod., pak se vzbudí ještě v 7:30 a pak ještě spíme tak do 10:0hod., což je super. Maximálně mi to vyhovuje hlavně večer. Klidně bychom mohli i někam jít, protože malá se fakt od těch 20:0 prostě nevzbudí a máme čásek pro sebe, takže pohodička 😀 😀

anatanka
12. lis 2007

Suki: Tise zavidim... 🙂

U nas neni zadny problem s usinanim, vzdycky usinala kolem sedme a po zmene casu ted driv. Dneska zalehla uz v pul seste, i kdyz jsem to chtela protahnout, at me pak zase nebudi brzo rano. Ale ono je to nakonec jedno, protoze vcera jsme byli venku, tak sla spat az kolem pul desate a ja se radovala, ze me rano aspon necha vyspat, ale bylo to stejne vstavani v pul seste. Od te zmeny casu je z ni vazne ranni ptace, tak na to porad nadavam. Kazdy den ted vstava pravidelne kolem 5:30 a je plna energie. Vzhledem k tomu, ze se v noci budi skoro kazde dve hodiny, tak mam pocit, ze uz jsem nespala roky... ☹
Nejvic me pak jeste vytoci manzel, kdyz si jdu v deset uplne strhana lehnout a on se divi: "Uuuz?" 🙂

kacka79
autor
13. lis 2007

karotky, my chodíme spát kolem 19h, a taky jsem zkoušela udržet ho do 21h - myslela jsem že bude spát dýl.. ale jak píšeš, vstává pořád stejně, my teda v 6h, ale od těch půl šestý už se mele a je neklidnej..taky už se těším, mě by stačilo do 7h