V kolik hodin dáváte mimča spinkat?

kacka79
7. lis 2007

My chodíme spát kolem 19h, po změně času spíš dřív...zajímá mě jestli pomůže když vydržíme třeba do 21h, vstáváme totiž v půl šestý 😝

prada
13. lis 2007

my koupeme kolem půl 8, a do půl 9 většinou už pěkně spinká.Budí se kolem 2/3 a pak kolem 6, takže naprostá spokojenost.

suki
13. lis 2007

anatanka ti chlapi si asi myslí, že my nic neděláme a jen se flákáme doma s dětmi na mateřské, nechápou, že jsi zapřažená ve dne a taky v noci, takže si člověk neodpočine nikdy. A pak se ještě blbě diví 😠 Úplně tě chápu, že jsi unavená.Ať si to manžel taky zkusí, že celý den a celou noc být v zápřahu. Hodně sil, ono se to časem zlepší a malá snad nebude chtít tak často papat. Držím pěsti 😉 🙂

dadla
13. lis 2007

ahojky mamči,
lebedka: můžu se tě zeptat kolik je tvé ratolesti?🙂 Naší Natálce je skoro 8 týdnů a jsme taky na Nutrilonu (comfort), myslela jsem, že v noci vydrží chrnět dýl ale nejdřív spí cca 4hodky a pak se pravidelně budí po 3h.

Jinak od 17hodin jí nenechám spát, cvičíme a tancujeme spolu abych jí pořádně udrndala pak v 18:30 jde do vaničky ta jí uchlácholí a jde spinkat do postýlky. V postýlce jí pustím videoprojekci s ukolébavkou a tak do těch 20h spinká 🙂ale není to 100% pravidle taky má svoje výchylky někdy 😵

markeeta
13. lis 2007

ja davam spat v 20 a usne az tak za hodinu za dve, mezi tim je nekdy pekny rachot
poslednityden se nam stava, ze v obyvaku uz se ji klizi oci, tak ji dam spat a v postylce uplne ozije a nechce spat
Probouzi se kolem 9rano, mezi tim obcas na kojeni

anatanka
13. lis 2007

Dneska jsem za sebou mela noc hruuuzy!!! Mala sla spat uz v pul seste, vzbudila se v pul devate, do dvanacti rvala a pak se budila snad kazdou hodinu a pokazdy se musela zase cca pul hodiny uspavat. To byl naprostej des a dnes to vypada, ze bude noc hruzy number two.

sylvar
13. lis 2007

my chodíme spinkat v půl devátý a devět(to spíš)teda v půl devátý do postýlky, do devíti si zpívá,ale jak 😕 a spí do půl dvanácté až do čtvrt na jednu, jak kdy, pak třeba po dvou hodinách se vzbudí,dám jí dudu, někdy se vzbudí až po třech čtyřech (ale to spíš ne)hodinách, pak třeba po hodině, dvou...už 6 měsíců...
někdy mám pocit, že jsem po ránu trochu mimo z nevyspání a Sofi se řehtá, v 6 se jí otevřou oči a je čilá 😀

pebi
14. lis 2007

my se snažíme, aby každý večer probíhal naprosto stejně, kolem půl osmé koupání (asi do osmi - spojené s povídáním, pasením, masáží...), pak napapat, uložit do postýlky, pohladit, pusinka a spinkat. došlo to do takového stádia, že teď už když jí začnu oblíkat pyžamko, okamžitě se zklidní, začne si mnout očička a v postýlce je do 5ti min. tuhá...nechápu nic. a budí se kolem pěti. takže shrnuto - spinkat chodí po osmé, do půl deváté je tuhoň, miláček náš. 😉