V kolik ráno vstáváte? My hrozně brzo

luckaa
29. únor 2008

Ahoj holky v kolik ráno vstáváte definitivně po nočním spánku?My mezi čtvrtou a pátou,připadá mi to hrozně brzo a ani v mém okolí maminy tak brzo nevstávají.

lu777
29. únor 2008

tak my vstáváme tak okolo šesté ... dneska třeba před pátou.. já jsem děsný spáč a je to na mě brzo, ale je fakt, že toho ráno víc stihnu a pokud polední spánek proběhne dobře (Matýsek už nějak začíná smát docela málo a jsou to takové dvacetiminutovky), tak si schrupnu s ním pokud to jde a tím pádem jsem odpolko ještě fresh abych šla do města a nebo večer, abych měla energii mluvit s manželem a být vzhůru aspoň do devíti 😅

byyz
29. únor 2008

tak kdo chce závidět 😀 malá vstává v poledne a já s ní, to je pro mě ideální, protože sem taky spáč, akorát by mohla chodit spát dřív (chodí o půlnoci i pozdějc...dřív prostě neusne, nebo jen na chvíli), třeba tak v 10 abysme měli s manžou chvilku pro sebe

anatanka
29. únor 2008

Miri se zblaznila a budi se kolem cvtrte hodiny rano, vydrzi tak hodinu a pul az dve vzhuru a pak zase cca na hodinku usne. Takze pohodicka........ ☹ 😝

kristi
29. únor 2008

anatanko, to je husty zviratko ta tvoje Miri 🙂

sakura77
29. únor 2008

no,tak my okolo 8.15 az 9.15 a mali sme aj par rekordov do pol 10 🙂

fakt som sa obavala toho ze mi bude vstavat o piatej ale je spachtos po ocinovi

gandy
29. únor 2008

My vstáváme poprvé na jídlo v sedum, pak malá usne a psinká tak do deseti do půl jedenácté, takže super.. Doufám že až bude starší tak nebude vstávat dřív 😀

karotky
29. únor 2008

Tak do 3.měsíců jsme usínali ve 22:00 a vstávali v 8:00-9:00.Pak Áda začal prospávat celou noc a spát chodil v 18:00 a budil se v 6:00.Od 8.měsíce chodí spát ve 20:00 a budí se nejdéle v 6:00(+3krát-8krát za noc budíček 😅 ).Myslíte,že se nědy dočkám toho,že mě Adam vzbudí zase až v 8:00? 😕

kasli
29. únor 2008

Karotky tak mi jsme tohle spaní do 8-9 hod měli také do 3 měsíců, a přesně v den svých 3 měsíců se to zvrtlo a teď jdeme spát v 20hod a budíme se v 6 ráno + 3x-4x večer jídlo 🙄 Máma mě straší, že se mnou tohle měla do roka, to si asi brzo hodím mašli, jestli to bude u prcka to samé 😠

karotky
29. únor 2008

No,....já právě nemám srovnání.........moje mamka si nic nepamatuje,..........alespoň to tak tvrdí.Tak se budu muset nechat překvapit,ale moc růžově si to nemaluju. 😀

lendy1
29. únor 2008

tak náš malej je velký spavec asi po mě 😀 . Spí od 18.30 - 19.00hod do 7:45 hod bez probuzení, ale v postýlce si po probuzení sám hraje a vstáváme až tak kolem 8.30hod. Je jak hodinky, má přesně danou hodinu a minuty probuzení, ať se děje co se děje.

kalo
29. únor 2008

My máme 12ti hodinovky...od 8 večer do 8 ráno..v tahu...Ráno si taky ještě tak půl hodinky sama hraje v postýlce a pak mlaskáním vzbudí mámu 🙂 🙂

aponchie
4. bře 2008

usina kolem 19.30 a vstava kolem 7hodin v zime v 6v lete

suki
4. bře 2008

Ahoj, Nikolka chodí spinkat ve 20:00 hodin a vstává v 7:00 - 8:00 Budila se i 6:30, ale teď se to naštěstí posunulo, v noci vstává dvakrát a to je výkon, ještě nedávno se budila i 5x 😝

elucinka
5. bře 2008

Ahoj, Adam usne okolo 20:30, probouzí se 1x v noci kolem 2-3 na pití, pak až kolem 7. Nakojím, přebalím, uložím a spí do 9. 😵

mispulinkaplinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
macanet
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mispulinkaplinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cazadora
5. bře 2008

holky tak natálka usne většinou do osmi v noci se budí 2-3x a ráno má vyspáno mezi pátou šestou, jen jednou za 5měsíců spala do osmi

hejdita
5. bře 2008

tak nase Klara chodi spat v 19:00 a vstava v 7 rano....nekdy o pul 6 ale nekdy i o pul 8.......a v noci jete 2x kojeni

luckaa
autor
5. bře 2008

Holkyyyyyyyyy,dneska jsme vstávali v půl sedmý,ještě,že máme nanny,jinak bych se hrozila,že se něco stalo.Takhle dlouho jsem se nevyspala ani nepamatuju 😀

martas123
5. bře 2008

tak naše Ella, usíná většinou kolem 20h a vstává kolem 6h, v noci tak 2-3x na kojení 😝

iza
5. bře 2008

tsak u nás usíná Jáchymek po 20hodině a budí se v 5ráno 🙄

astrane
5. bře 2008

Ahoj,náš Staník usíná tak mezi 10 a půlnocí a definitivně vstává asi v 10.V noci se budí nepravidelně-asi 3x-4x.Odpoledne spí hodinu až 2.Po 9 večer je to nehodnější chlapeček a krásně si hraje 😉

kachnik
5. bře 2008

My usínáme od 19.00 - 20.00 a vstáváme na první kojení od 24.00 - 2.00 a pak až 5.00 - 6.00 a definitivně vstáváme od 7.00 - 8.00. 🙂

jitka83
7. bře 2008

Tak my sme dřív usínali mezi půl osmou, osmou. Pak vstával kolem sedmé hodiny. Teď už do sedmi hodin spí a ráno strašíme v půl šesté a když si přispí, tak v šest. Ale taky se nám podáří vstát už v pět, to ho ale šoupnu do postýlky a spíme dál. Někdy si tam brblá, ale mě prostě z postele nedostane. Nikdy sem nebyla ranní ptáče, tak mám hrozný problémy vylézt z postele. 😖

janickabez
7. bře 2008

my taky usínáme mezi 19-20, a vstáváme mezi 7,30-9,00...mezitím papáme ve 23 když jdou rodičové spát a pak v 6, kdy taťka vstává do práce.

maart
7. bře 2008

Tak taky se pridam...mala chodi spat v 19.00...pak papa az mezi 2-3 rano a pak jeste spinka tak do 7 hodin, je to fakt zlaticko 🙂 !

modzo
7. bře 2008

Ahoj malej chodí spát kolem 19.00 a vstává mezi 6 -7 ráno. Dopoledne spí kole 2 hodin a odpoledne tak 1.5 hod.

kejka
7. bře 2008

Usínáme kolem 21h,ale od 20h je v pelechu,většinou spí celou noc,ale už pár dní vstává kolem 7h,předtím po 8h.Taky nejsem ranní ptáče,takže když nejdeme do školky,tak si ráda přispím. 😖 😖 Naštěstí je hodnej.Dám mu piškoty,pití,pustím pohádku a ještě mě tu hodinu a půl nechá podřimovat. 😉 O víkendech si ho bere chlap do obýváku a já to zalomím do těch 10h.Vaření se ujímá prostřední kluk-baví ho to 😉 😉 😉
Jinak si většinou uvařím večer,nebo mám na dva dny,nebo vytáhnu něco z mrazáku. 😅

petular
7. bře 2008

Ahoj holky, malý usíná kolem 20.00 a pak spinká do 6-7 ráno, akorát ještě mezi 4-5 kojíme. Zkouším po probuzení malého ještě nechat chvíli hrát si v postýlce, aby si zvykl a já měla možnost se probrat 😀 Zatím dostává na noc ke kojení ještě 210ml Nutrilonu Good Night, tak doufám, že až přejdeme na kašičky, bude spinkat už v celku 😉

- co dáváte dětičkám na noc? kaši, mlíko nebo jen kojíte? malý má 6 měsíců a začínáme s příkrmy, tak nevím, jestli mám už začít dávat tu kaši, aby toho na něj nebylo najednou moc.... slyšela jsem, že prý ty kaše můžou mimi tlačit v bříšku, jakou máte zkušenost?