V kolik ráno vstáváte? My hrozně brzo

luckaa
29. únor 2008

Ahoj holky v kolik ráno vstáváte definitivně po nočním spánku?My mezi čtvrtou a pátou,připadá mi to hrozně brzo a ani v mém okolí maminy tak brzo nevstávají.

berynka
29. únor 2008

Ahojky, my teď vstáváme kolem 7h. Dřív ale dokonce v 8-9h, tak doufám, že se to ještě neposune 😅 . Moje mamka mi ale vždycky říkala, že já jsem se taky budila někdy po čtvrté hodině. Posadila jsem se v postýlce a ani zaboha jsem znova neusnula.
Zkus nějakou fintu. Jestli malá po probuzení nepláče a třeba si hraje, tak k ní hned nevstávej. Nebo si nařizuj budíka a vždycky ho po nějaké době o pět minut posuň 😉 .

gabca1
29. únor 2008

Ahoj, my vstáváme po 6 hodině, ale malá většinou povídá v postýlce tak jí nechám a ona pak ještě usne na hoďku. Nejdřív jsem jí hned vyndavala, ale teď jí nechám a ona vytuhne 🙂

To s tím budíkem je dobrý 😉

kristi
29. únor 2008

vetsinou v 7:24, myslim to vazne.....tak 3x tydne se ji poradi vstat na minutu presne v tento cas

srsnicka
29. únor 2008

my uzase usínáme 19:21 😀 vstává mezi 6:48 - 8:29

andrysek2
29. únor 2008

ahojik my vsravame kazdy ranko v sest rano to jenas budicek jelikoz ta nase nejmensi se tak budi a chodi spat tak kolem 9 hodinyy 😀 😀

honzina
29. únor 2008

Mezi půl šestou a půl sedmou, někdy se zadaří i o něco později (jen jednou až o půl osmé). Většinou po té šesté. Kdyby to bylo později, vůbec bych se nezlobila. Ale člověk nemůže mít všechno, že. 😉

luckaa
autor
29. únor 2008

Tak my jsme asi divný 😀 Zkoušela jsem ji nechat ležet ale začne plakat,prostě má vyspáno,když ji dám večer později,tak je to ráno stejné,prostě je jedno v kolik usne.A já večer padám únavou a když večer vydržím do půl desátý tak to je co říct. 😝

honzina
29. únor 2008

A v kolik hodin usíná?

luckaa
autor
29. únor 2008

Usíná mezi půl sedmou a sedmou,zkoušeli jsme usínání i kolem osmý,ale výsledek byl stejný,ráno v půl pátý hurá z postele 😝 a večer to bylo o moje nervy ji takhle dlouho udržet,je zvyklá usínat mezi půl sedmou a sedmou.

gabca1
29. únor 2008

a kolik naspí přes den?

honzina
29. únor 2008

Hmmm.... holt to má posunutý... A odpoledne spinkává? Že by třeba šla spát odpoledne a tím by dýl vydržela do večera, tak by šla spát až kolem osmé a tím pádem i vstávala později? (nevím, jen teoretizuju).
A nebo choď spát s ní už takhle brzo, ať jsi vyspaná a doufej, že si to spinkání časem posune na rozumnější dobu...

luckaa
autor
29. únor 2008

Dohromady tak 3 někdy (vyjímečně) 4 hodinky.Třeba včera jen hodinku a půl a dneska jsme si přispali,vstávali jsme v 5:08 😀

gabca1
29. únor 2008

u nás je hodně znát, kolik toho naspí přes den. V noci se pak nebudí a ráno dýl vydrží. A spinká s Tebou v místnosti nebo u sebe v pokojíčku?

f.nina
29. únor 2008

Tak jsme asi vyjímka my usínáme mezi 8 až 8:30 a vstáváme mezi 10 a 11hod. 😅

navi
29. únor 2008

tak my vstáváme kolem půl sedmé, ale nejste sami, známe chlapečka co v 9ti měsících taky vstával mezi 4 a 5 hodinou a už byl dokonale vyspaný a to chodil spát v osum 😉

luckaa
autor
29. únor 2008

f.nina to je pro mě sci-fi 😀 ,gabca Nikolka spí s náma v ložnici

f.nina
29. únor 2008

Luckaa no taky jsme měli stejnej problém asi první měsíc ,ale pak jsem se ho snažila přes den držet co nejvíce vzůhru a večer dopostele chodil totálně grogy a tak mu to zůstalo. 😀

luckaa
autor
29. únor 2008

No,to se jí taky snažim utahat a udržet,ale v pět už jsem hotová já 😀

f.nina
29. únor 2008

Asi jsem divná,ale co bych dala zato kdybychom se aspon jednou vzbudili v 8hod 😅.Když vstáváme tak pozdě je to pro mne ohodně težší že toho dopoledne stihnu minimum 😅

luckaa
autor
29. únor 2008

Nic si z toho nedělej,my vstáváme brzo,ale malá vyžaduje pozornost,tak taky nic neudělám

f.nina
29. únor 2008

Jo hold žádná z nás si nevybere. 😉

zanetka82
29. únor 2008

ahoj. Kubík chodí spinkat v 19.30 a vstava mezi 6.30 -7.00 hod. 😉

nissanek
29. únor 2008

tak my chodíme spát mezi 8 a 9 a ráno vstáváme mezi 7 a 9, většinou ale v osm, takže pohoda. doufam, že se to moc neposune 😅

denousek
29. únor 2008

no malej vcer jeste usina hodně individualne tak mezi 20.30-23.00 dle toho jak jdem spat my a vstavame tak mezi 8.30-9.30..tak to jsme na tom dobre 😀

jajinak
29. únor 2008

Malej usíná kolem 8 večer a když spí celou noc,tak se ráno vzbudí kolem 5 a už neusne.Často ponocuje třeba 2-3 hod. v noci nespí a to pak většinou vstává kolem 7.Takže taky nic moc.Zkoušela jsem ho odpoledne budit dřív nebo ho dávat spát večer dýl,ale nic se nezmněnilo.

elucinka
29. únor 2008

Náš Adam usne v 20:30, probouzí se jednou na kojení mezi 2-3 a pak až ráno kolem 7. To se napije, já ho přebalím a převleču z pyžámka do bodyčka a tepláčků, položím ho a většinou to okolo 8 ještě na hodinku zalomí. Definitivně vstane v 9.

bledulka
29. únor 2008

tak náš prcek je něco podobného,chodí okolo osmé a v 5 už řádí (někdy i okolo půl páté,někdy si to vyjímečně odsune na 6 hod)
Takže si od 5 hodin hrajeme atd a okolo 7-8 hodiny začne být unavený a jdeme si ještě oba lehnout 😀 )a tátovi se aspon veseleji vstává do práce 😀 )
Ale já jsem za toto ráda,donedávna totiž byl vzhůru každé dvě hodiny,teď se budí po cca 4 a to je nááádhera 😉

xjanex
29. únor 2008

Tak moje Verunka uíná kolem 21 hod a vzbudí se v 7hod ráno na krmení,hned usne a pak vstáváme kolem 10hod 🙂

leninn
29. únor 2008

Ahoj, Barunka usíná mezi 20-22h, v noci se většinou 1 budí na jídlo, někdy 2x a vstáváme mezi 6-7:30
Manžel vstává v 6h do práce, takže ji někdy vzbudí budík, když ji nevzbudí, tak si o něco dýl pospí...
Teda, někdy si spím a slyším, jak si v postýlce hraje s hrazdičkou, bouchá do hraček, takže já ještě ležím a vstávám, až když brečí, což je většinou kolem 7:30
Ale jsem celekm spokojená, k mé úplné spokojenosti by přispělo, kdyby spinkala celou noc, jako když jsem kojila. Teď už nekojím a začala se budit 😢

kachne23
29. únor 2008

tuhle diskuzi jsem vůbec neměla číst, jsem spáč a xjanex a f.nina teda závist 😠

luckaa, bejt tebou bych ještě zkusila posunout večerní ukládánía pár dnů vydržet, nějak se mi nechce věřit, že by to nezabralo, půl sedmá je, myslim, docela brzo, to by Matěj taky nedospal ani do 6 😕