V noci chodí z postýlky. Máte podobný problém?

fran
9. únor 2010

Ahoj, chtela bych se zeptat, jestli mate nekdo podobny problem a jak ho resite.
Mala (2 roky) nam chodi v noci z postylky. Treba dvakrat za noc prijde do loznice. Tak jsme dvere v pokojicku zavreli a ted skoro kazdou noc vstane a tuka na dvere pokojiku.... Mrizovou postylku jsme ji uz dali pryc, jelikoz byla stara a spatna a zacinala prelezat mriz.

babulina
10. únor 2010

aj nasa zliezala, ale chodila si vypytat mliecko teraz sme si pvoedala ze jej ho skusime nedat par dni ale aj tak chodi tak okolo tretej k nam, palickovanu postielku sme zatial nezrusili tak dospi zbytok noci tam, tiez by sa nam hodila rada 🙂

tomasek06
10. únor 2010

My jsme koupili malému v 18 měsících normální postel, protože jsem měla strach, jak začal přelízat, že si nabije pusu. zvykl si kupodivu rychle a vylízal jen první dva dny.

leninnek
10. únor 2010

malá se před dvěma měsíci naučila vylízat z postýlky tak jsme ji přední stranu sundali a má to jako postel trvalo týden pořád vylízala před spaním pak si zvykla ale ted třeba ve čtyři ráno si vleze k nám do postele a spí s námi, zatím to neřeším necháváme ji protože spinká s námi nemá vlastní pokojíček a když ji někdy přenesem zpět do postýlky tak spí dál zase v ní takže to neřeším 😉 a na léto už budemem taky kupovat velkou postel 😉

zuza.m
10. únor 2010

no podla mna vam nepomože nič ine iba vysvetlovat a vysvetlovat ,priviazat ich tam nemožete a deti s a v noci budia.ked že sa citia same a zle sa im zaspava potrebuju pritulit tak pridu.robil to asi každy ked bol maly,netreba to brat tragicky .su to fakt ešte maličke detičky čo potrebuju matku.my tiež nemame mreže na postielke dole a postielka je opreta o našu postel.v noci citim ako sa tuli keby som tam neni tak plače.nejako to neriešim pride čas ked prespi celu noc a nebude potrebovat druheho .

biba12
10. únor 2010

Myslim, ze lozenie von z izby je v pohode, normalne Vam zavidim. MOj krpec nevydrzi spat sam vobec, budi sa aj 5 krat za noc a krici mamaaaaaa a ja musim 5 krat dobehnut, ulozit a zaspi a za chvilu zase... Z tohto by som bola stastna ako blcha.

ewelina
10. únor 2010

Ahoj, u nás je to stejné. Malý má velkou postel asi 5 měsíců. Skoro každou noc tak dvakrát přijde, vezme mě za ruku a odvede k sobě. Lehneme si spolu, když chce, tak se napije a usne. Já se přestěhuju zpět k sobě a snažím se znovu usnout. Někdy spí celou noc, někdy přijde jednou nebo taky čtyřikrát... Asi to chce nechat jim čas... jsou to ještě mrňata 😉

fran
autor
10. únor 2010

Zkusim asi vysvetlovat, ze vecer se z postylky proste nechodi. To je asi jedine, co se da delat.

Ona vyleze, tuka...ja prijdu, odvedu ji do postylky, pohladim a spinka dal, ale treba za dve hodiny to udela znova.

V "chytry knize" jsem se docetla, ze jakmile se dite nauci lezt z postele, tak se to spatne odnauci a pry neni radno davat do tri let mrizovou postylku pryc. Ale nam ji prelezla a spadla a tak uz jsem ji radsi nechtela. Doporucují pytel na spani, pokud je na nej dite zvykle, dat mu tam x dudliku, kdyz hleda treba dudliky a proto chce lezt ven a tak....
No nevim.

Spat v posteli se s ni neda, hrozne sebou furt hazi a kope na vsechny strany a ruzne se toci a nakonec zjistime, ze jsme skoro celou noc ani jeden nespali, jen ona se vyspinkala.

jaaty
10. únor 2010

Ahojte, naša Hanka spinká sama vo svojej izbičke od 7 mesiacov. Od 1,5 roka spí na posteli a tiež k nám v noci občas príde. Dvere izbičky má zatvorené, ona si otvorí a tíško vlezie k nám do postele 😀 . Robí to však max. raz do týždňa, niekedy je pokoj aj dlhšie.
Väčšinou ju po zaspaní odnesiem späť do svojej postele. Ak však už u nás dlhšie nebola, tešíme sa a necháme si ju u seba až do rána 😀

zany
10. únor 2010

Náš Honzík to dělá taky a to mu jsou 3 roky... V noci se k nám potichu přikrade, vleze si k manželovi, protože z mojí strany je postýlka Eli 😉 Ze začátku chodil s brekem, ale to věděl, že ho hned odvedeme a teď asi přišel na to, že když se potichu přikrade, tak ho nikdo nevyhodí 😀 Což je pravda, protože já kolikrát ani nevím, že je u nás, jak si nelehá ke mě a manžel jaksi nemá sílu 😒
Ale snažíme se ho odvádět k němu do postele, aby spal tam 😉 No jo, ale tam zas manža vytuhne 😀
Asi je to prostě normální, že v noci chodí děti k rodičům... Manžel říká, že někdy přijde ledový, tak ho asi vzbudí zima, jak se odkopal. Někdy ani nepřijde... 😉

rozala111
11. únor 2010

ahojte, tak my sme toto tiez museli riesit, ked mala dcerka 2 roky, stale nam chodila z izbicky von, ale ona pre istotu, chodila po byte a hocikde si lahla a potom prisla ku nam.
jedine co pomohlo, stale sme ju vracali naspat, povedali, ze ma krasnu postielku a vecer sa spinka v postielke, ze by nam v spalni bolo tesno, trvalo to dlho, cca 3 mesiace a stale nic, stale vychadzala, potom sme jej museli nechat svietit svetielko a zrazu zostala v izbicke sama celu noc. lenze potom mala svetielko zapalene cele 2 roky, stale a vsade sme museli v noci svietit. az teraz, ked mala 4 roky, tak spala sama v spalni(oducali sme maleho od cumlika a straaaaaasne vrestal)tak som ju nahovorila, ze jej svetlo z reklamnej plochy staci a bolo. teraz sa pysi s tym, ze uz vie spinkat v uplnej tme a uz sa neboji.
takze, bolo to postupne oducanie sa od pochodovania po byte, cez svetielko.

slavistka
11. únor 2010

Nám to dělal asi 14dní co spal nově sám v pokojíku v normální posteli,a pak najednou přestal a spí celou noc a přijde až ráno,každý den vstavá v 5.30..

meusicka
11. únor 2010

ahoj, tak my to zatial neriesime, mala spinka v postielke hned vedla nasej postele. ale ked nadranom zaplace, alebo teraz ked jej idu zubky, tak ju davam spat k nam. som rada ze nieco v postielke prespi, pretoze ked bola malinka, tak tam nespala vobec len pri nas. medzi nami sa jej spi lepsie a to je pre mna najdolezitejsie. keby k nam zacala chodit, ked ju prestahujeme do jej izbicky, tak to nebudem urcite brat tragicky. dietatu, ktore spi s rodicmi poskytujeme vacsi pocit istoty. bude potom samostatnejsie. netreba sa bat, ze nie. dokazom je aj moja sestra. spala s mojimi rodicmi v spalni do svojich 11 rokov a im to nevadilo. a potom sa sama rozhodla, ze s tym skonci. je z nej super mlada zena, samostatna, odstahovana do velkomesta. nezostala trcat pri maminej sukni len preto, ze u nich spala 11 rokov. takze sa netreba bat dietata v manzelskej posteli 🙂

cerkris
12. únor 2010

ja mám staršieho v jeho posteli asi od dvoch rokov a spí sám v izbe, od začiatku sme mu zatrhli zliezanie aj sme mu vysvetlili, že nemá chodiť hore dolu aj sme nakričali a čuduj sa svete doteraz ked sa zobudí tak zakričí
" mamká, ockó.." a to je signál, že je hore a to má už 3,5roka,proste bude seideť na posteli a čakať dokonca aj ked mu treba cikať v noci tak nám zakričí
druhý syn to bude iné kafe, je o dosť živší ako ten prvý 🙂

babulina
12. únor 2010

baby musim sa pochvalit, dneska prvy krat nezliezla, jupi dufam ze to bude mat aj pokracovanie 😀

romana.st
12. únor 2010

Ahoj,

náš Aďula má asi od 1,5 svou velkou postél. Koupili jsme jí z toho důvodu, že jednoho dne přelezl. Bála jsem se, aby při příštím přelézání si nevyrazil zuby.
Občas taky v noci ťuká na dveře a volá na mě. Příjdu, otevřu mu a on je v tom okamžiku u nás v posteli. Zachumlá se a spí s náma. Někdy ho nechám u nás do rána a když sebou moc mele,tak ho přenesu. Jsem těhotná a bojím se, že mě kopne do břicha.

hellu
12. únor 2010

Ahoj, naše malá má už asi tři měsíce velkou postel. Sice z ní v noci nevylézá, ale neusne v ní 😠 . Protože spíme všichni v jedné místnosti, vždycky když ji uložíme, přestěhuje se do naší postele a usne tam . My ji pak přeneseme do té její a je to 😀 . Lepší než tam nad ní stát a sekýrovat jí. Věřím, že se to časem srovná...

lenkazdenek
12. únor 2010

Ahoj,naše spí v pokojíčku na velké postely už asi 4-5 měsíců a stěhuje se k nám stále,popravdě mi to ani nevadí ,říkám si,že do 16 s náma spát nebude 😀 večer jí uspím v pokojíčku(přečtem pohádku pustíme písničky) a když se probudí tak si dojde k nám,někdy se nevzbudí vůbec třeba až v 7 ráno někdy je vzhůru okolo 2,jelikož v budoucích 3_4 letech druhý neplánujem tak nám to nevadí 🙂

fran
autor
17. únor 2010

Ahoj, tak nam ted dve noci za sebou nevylezla. Proc, to netusim. Krasne jsme se vyspali 🙂 . S nasim pokladem se spat proste neda, ikdybychom chteli. Jak jsem psala, ve velke posteli se nam furt toci do kola, kope nas do hlavy a vydava ruzny zvuky. ☹

emily3
18. únor 2010

ahojte: u nas mame najmladsiu pri sebe, v postielke, alebo lesi vedla mna...chalani maju svoju izbu a velke postele, ale ten mladsi ( ma 2) chodi pravidelne kazdu noc knam...bud nadranom alebo rano..sa suchne medzi nas, a este si donesie svoju perinku a vankus...ten starsi knam neleze a dcera najstarsia ( bude mat 8) tiez obcas leze k nam do postele, tak sme tam niekedy poskladani ako tetris....potom ich poctivo vyhadzujem z postele, a vraciame naspat..a le tiez si hovorim, ze kym lezu k nam do postele je dobre a vychutnavame si kazdu spolocnu chvilu..tak rychlo rastu....