V noci se otáčí na bříško a brečí. Co s tím?

Mám půlroční holčičku a v noci se začala otáčet na bříško a pak pláče a tak je to dookola celou noc už jsem fakt ko máte s tím někdo zkušenost co s tím?

littlejane
6. pro 2010

asi tě nepotěším, ale dokud nezvládne se sama otočit zpátky, nezbyde ti nic jiného než vstát a otočit ji na zádička. Náš malý to dělá dodnes, to se otočit tam i zpět zvládne sám, ale v noci je někdy tak zmatený, že neví, jak se to dělá 😀

lukza
6. pro 2010

taky asi nepotěším prostě vydržet a otáčet na z5 pro ní to je nový pohyb a tak ho dělá i v noci ale spát přitom na bříšku nehce a tak se pak ozve.a mě až tedka malý začal spát na břiše takže ho už nemusím otáčet ale jinak to bylo to samé ještě mužeš zkusit jí dát spát tak že ji položíš na bok a nožičky jí zapřeš o šprušle aby neměla možnost se hned tak otočit nám to pomáhalo

sussanah
6. pro 2010

taky zname 😀 Maly se mi otacel na brisko vetsinou pres levou ruku, tak jsem ho ukladala az uplne ke strane postele, takze kdyz se chtel otocit, tak mu to ve spanku neslo a skoncil na boku 😅 Ale ony si ty deti zvyknout, je to jen prechodne obdobi. Pak treba prislo to, ze se na brisku naucil sednout a tak se v noci vzbudil a sednul a zmatene plakal, dokud jsem ho zase nepolozila nazpatek na zada 🙂

terak
6. pro 2010

Vyzkousej polohovaci valecky 😉