V noci se stále budí. Jak je to u vás?

holesov
10. črc 2010

Zdravím všechny,dcerka má 21 měsícu,a stále se mi v noci budí,na noc jí dávám sunar vypije tak 250ml,,, v noci se zbudí tak jednou napije se čajíčka a spinká dál,,, jak je to u vás???

kacerka
10. črc 2010

@holesov , u nás je taky ještě jeden noční budíček 😉 ale je to zlatý oproti tomu, co bývalo 😅 😅 Vzhledem k tomu, že v lednu čekáme druhé a jestli to bude stejný nespavec jako starší bráška, tak se minimálně 6 let v kuse pořádně nevyspím 😝

aguaverde
10. črc 2010

asi tě naštvu ale Chár už od porodnice spinká celou noc 😅 😵 😵 😵 Nají se o půl 8 kdy jde spát a většinou se budí na další jídlo mezi 9-10 ráno 😀 někdy se stane že teda až v 11 😵 takže tajně doufám že to tak bude i nadále 😅

smardik
10. črc 2010

kacerka první je hrozný nespavec už od porodnice, třeba dneska se vzbudil v 1 v noci a usnul až 5:30. ale jinak se u nás noci střídají: má období-třeba týden kdy spí celou noc,pak období kdy je vzhůru třeba 8x za noc, období kdy několik hodin nespí jak dneska takže se nenudím a nikdy nevím jaká bude noc. V lednu se nám narodil druhý sen a ten spal celou noc už v porodnici a spí celou noc stále, přes den taky spí krásně-žádné uspávaní u prsa nebo v jedoucím kočáru takže každé dítě je jiné

romana29
11. črc 2010

budili jsme se hodně dlouho, hodně často...spával se mnou, nebyla jsem vyspaná, děsný. Přes noc vypil klidně i 3x 200ml čajíčku... Pak jsem mu to pomalu zmenšovala...Od Vánoc + - tedy od 2,5 let spinká naprosto bez problémů a sám ve svém pokoji. Měla jsem z toho opravdu velkou obavu, ale mohu jen doporučit! Spí celou noc, maximálně se někdy vzbudí, když má mokrou plínu, nebo se párkrát stalo, že se vzbudil a brečel, že se bojí, ale to bylo snad 3x za celou dobu...Spí on i já a můj chlap má konečně zase svoji postel se vším všudy 🤐 😀