V noci se začal často budit, čím to může být?

hyriska
1. únor 2011

Prosím o radu,
máme doma 4,5 měsíčního chlapečka. Do nedávna v noci krásně spinkal a najednou, ze dne na den, se nám to úplně obrátilo. Budí se každou hodinu nebo hodinu a půl. Už jsem zkoušela dát večer kašičku, ale hladem to není. Usíná pěkně, chodí spinkat v 19 hodin. Dnes už se vzbudil 2x, začne plakat, přijdu k němu, pohladím ho, dám dudlík a spinká dál.....už tedy opravdu nevím, čím to je. Děkuji za všechny rady a zkušenosti 🙂

kmotrice
1. únor 2011

My máme doma úplně to samé. Dozvěděla sem se od mudry že se jim začínají zdát sny nebo jsou to poslíččci zubů. Ale zatím mi pomáhá že do mlíka dávám kaši Hami na dobrou noc a medunkový čajík. Spí mi tak cca 5 hodin v kuse. Ale každý mímo je jiný.

terreza
1. únor 2011

to je u nás pořád nahoru a dolů, dva měsíce spinká krásně,pak ze dne na den změna třeba na měsíc, ale vždycky mně uklidní že u mimča téměř nic netrvá věčně 😉

hojda
1. únor 2011

U nás tohle bylo, když začal růst první zub, taky jsem myslela, že hlad, ale jen si cucnul, hned usnul a za chvilku byl znovu vzůru

mpavlinka
1. únor 2011

Ahoj, Nikča spala do 4 měsíců 8 hodin v kuse. Teďka spí první část cca 4 hodiny a pak se budí po hodině ☹ Máme dva zuby, řekla bych že tím to teď není, dáváme kaši, hlad si myslím nemá... Prostě chce v noci pomazlit u prsa apod. Neporadím, sama nevím co s tím 😒

lidiab
1. únor 2011

Take to obcas mame. Ja nevim cim to je, to ti nikdo krome mimina nerekne 😀 Muze se mu neco zdat, nebo ho zacinaji trapit zoubky nebo ja proste nevim co 😀 Syn treba obcas chce spat a nemuze usnout, tre si oci a place, tady zabere houpani. Take zabere jidlo (u nas uz UM) a vzit maleho k sobe do postele, polozit mezi nas, pritisknout mu rucicky k telu a pak se uklidni. Ale take to nezabira vzdycky a krmit kazdou hodinu take nemuzes. Proste jak pise Terreza, musis to vydrzet, prejde to. Ale je to obcas hodne narocny 😒

ivonne
1. únor 2011

my to mame doted.a to je male dva apul roku🙂 budi se od malicka.trapily ji vetry a pak zuby.. a pozdeji az doted se v postylce mele a budi se bud s placem nebo me vola..nekdy zabere ze ji reknu psssssssst.a jindy ji musim vzit k sobe jak silene breci,nevim jestli treba nema nejake sny desive.u tebe to bude treba jen obdobi.deti to tak maji.kazdou chvili neco maji.stary problem je pryc a pribyde dalsi..jj

deeniisa
2. únor 2011

vsadila bych si na nejake neklidne sny,nas maly to delal taky a i do dnes se to obcas stava,vzbudi se s hroznym krikem ktery se neda zastavit jinak nez tim ze ho uplne probudim chvili se mu věnuji a pak znovu uspim,nekde jsem cetla ze je to kvuli snum deti pry nedokazou svemu podvedomi poroucet tudiz je ve snu neco vydesi a pak zacnou priserne plakat ale casem se to zlepsi :D tak drzim palecky a dobrou noc :D

simooonka17
30. bře 2011

Tak i já se přidávám k maminkám trápí nás to samé.... za týden nám bude 5 měsíců do teď malá spinkala v noci krásně a poslední týden se večer začínáme budit brekem a kňouráním taky jsem vždycky myslela že má hlad ale jak říkají některé maminky, malá si jen cucne a spinká dál tak nevím asi špatné sny a nebo opravdu ty zoubky.... ptala jsem se na o u doktora a říkal že se jím prořezávají dásna a budí je to no ale nevím zda to tak je....

pucik
31. bře 2011

ahojky, my se budíme taky, já si myslím, že většina miminek plače, protože chce pochovat od maminky, pak se většinou skoro hned uklidní,ale jak Míšu strčím zpátky do postýlky, tak to začne nanovo. Na ty dásničky zkuste calgel docela jim to pomáhá, ale zas je pravda, že každý mimčo je jiný, přeji krásné sny a taky s moc těším až se vyspím v klidu třeba i celou noc 🙂 😉

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
handm
31. bře 2011

Tak my dneska například vstávali třikrát, přesně po třech hodinkách... a dokud nedostane najíst, tak neusne. Zuby se mu sice klubou, ale jídlo prostě vyžaduje. Na druhou stranu - v lahvičce nechá, ani nedopije ☹ Taky bych se už ráda vyspala aspon pět hodin v kuse, i čtyři by stačily 😀😀 Velmi výjimečně pomůže dudlík a pohoupat na ruce, ale většinou prostě chce jídlo.. ale to si nemyslim, že by měl hlad... už moc nevím, co s ním.. asi budu muset vydržet 😀