V noci šplhá po šprušlích postýlky, probouzí se

zizala72
8. bře 2011

Nejdriv ahoj vsem maminam i tem ,co to nejsou. Obracim se na vas vsechny s otazkou ohledne nasi za tyden osmimesicni princezny. tema?spani..jak typicke,ale v nasem pripade se vyvoj malicko obratil proti jakemusi NORMALU - jestli vubec nejaky u deti existuje..Od narozeni spime v postylce ve vlastnim pokoji,docela brzo jsme nabehli na rytmus delsiho spani v kuse ,protoze jsme diky cisarskemu rezu,prikrmovali od prvniho dne.
Asi pred dvema tydny jsme dokonce dosahli neprerusene noci od 21 do 7 ci 7.30 rano.Ale to bylo naposledy,co jsme s pritelem uzili delsiho spanku..Od te doby se nam, zizala naucila spat na boku a jakmile lehce oddychne..kolem druhe ranni..zacne splhat po spruslich postylky az se nam vzprici totalne nahore..A samozrejme se ji tam nelibi.Usne,ale za chvili se vzbudi atd.K tomu mruci...Nad ranem kazdych 20 min..Mate nejake reseni?Nejenom,ze se sama nevyspi, a pak cely den poknourava,protoze je unavena.ale i my jsme grogy..Dodam jen,ze se neustale odkopava a to v jejim pokoji neni zadne vedro..a proto vstavam pokazde,kdy se odkope,jinak by mela nos jeste vic ucpany..Dik za radu ..pa zizala72

pattie
8. bře 2011

K tomu odkopávání - pořiď jí spací pytel - ten to vyřeší http://www.mimibazar.cz/bazar.php?id=28518833 (hážu sem první odkaz co jsem našla)....

romana29
9. bře 2011

zizalko naše malá spí v rychlozavinovačce - teda vždycky ji asi po pěti vteřinách rozlepí. To by až tak nevadilo, ale otočí se na břicho a to se jí nelíbí - stane se to několikrát za noc - ano, chápu tě, taky jsem děsně vyspaná 😀 .
Spací pytel je asi dobrý, taky už ho mám koupený, ale je na nás moc velký, měla bych strach, že do něho "spadne" a třeba se nedostane ven....hold dobře mi tak, že jsem neměřila...
Jinak taky jsme měli spavé dítě, ale posledních pár týdnů už fakt ne 😀 . Ale i u prvního to tak bylo, třeba je malá neklidná, že jí rostou zoubky? a to ji budí, tak se odkope a má jinou práci než spaní? - tím se uklidňuju já. Neboj, brzo to přejde a za dva, tři roky se vyspíme jedna báseň 😀

marrakech
9. bře 2011

nic. 😀 Muj syn spi napric temer stale, v cele postele, namacknuty na mantinel. Ma spaci pytel, takze zadny problem, vsichni spime v klidu.
@romana29 - taky jsem koupila vetsi pytel a zadny problem nenastal. "Zapadnout" do nej ani nemuze, drzi okolo ramen. Jediny pohyb je okolo sve osy, jak se maly porad prevaluje.