• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vedle naší postele válenda pro dceru, abysme se vešli

18. listopadu 2008 
ahoj, naší malou uspávám u prsa po přendáníá do postýlky je hned vzhůru, spí s námi v posteli a to celou noc.
Začla se ale roztahovat a nevejdem se tam..
Napadlo nás dát vedle naší velké postele válendu aby jsme se vsichni vešli
máte někdo podobnou zkušenost?????????
18. lis 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my to máme přesně taky tak.S tím rozdílem, že manžel je přes týden v Praze a místo máme.A přes víkend se vlezeme. :wink:
Ale nejstarší s námi spal až skoro do 13, sice ne každou noc, ale uvažovali jsme o dání postele vedle naší...
Teď o víkendu jsem zrovna říkala, že to můžeme zkusit u Terezky, ale steně si myslím, že by ty děti tam nespaly a že stejně budou nalepeny na mámě :slight_smile:
18. lis 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak malý také spinka snáma, ale máme celkem velkou postel, tak se vejdem. Přidat válendu, proč ne? Mně vůbec nevadí, že u nás spinká. Aspoň si ho pořádně užijem. Jednu dobu jsme zpávali i tak, že mi ležel přímo v náruči. Jinak by nespal. Teď spinká většinou ukázkově. Jen teď je nemocný, tak je to horší, pořad je vzhůru, cestuje po celé posteli. Ale aspoň je u blízko u mne.

Jen pozor, aby z postele nespadla. My dávali i na zem peřinu, kdyby náhodou, tak ať zkončí v měkém.
18. lis 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty peřiny jsme u děcek dávali taky, až do výšky postele. :wink:
18. lis 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
spali sme spolu do 6mesicu bez problemu :wink:
18. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nám to také nevadí, jen se nevejdem :wink:
18. lis 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,náš malej spí jedině semnou a nejhorší je jak ho to odnaučit,roztahuje se,taky jsme měli postel jeden čas u našeho letiště,ale bylo to zbytečný,jakmile jsem se posunula automaticky Robik byl na mě přilepenej
18. lis 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to taky znám. Půlka postele prázdná a my nalepení u sebe. :slight_smile:
18. lis 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek