Velmi časté buzení v noci - i po 5ti minutách

korbicka
20. črc 2010

Potřebuju nutně poradit!! Dá se říct, že už jsem nespala 3 noci!!! Ze začátku jsem k malému vstávala tak 5-6x za noc na jídlo. Spíše se chtěl jen přisát.....to jsme ještě kojili. Potom se ale odstavil a odmítá i UM mléko. Řekla bych, že od té doby je to horší a horší. Včera jsem vstávala 14x za noc. Začne kňourat, brečet a pokud nevstanu a nedám mu napít, řve...... ale stačí pití, pohladit a spí dál. No a dnes??? Nekecám, ale byl vzhůru po 5-10 minutách!!!! Ještě se nestihl vypnout usínáček a byl zase vzhůru!!! Je zdraví, doktorka na něm nic nenašla. U nás v posteli taky řve. Postýlku jsme přestěhovali, taky nic...... Za 2.5 hodiny vypil 250ml čaje,,,,,,,,,,to by se mi za noc upil!!! Už nás nenapadlo nic jiného, než nechat vyřvat!!!Trvalo to 40minut a usnul. Spal v kuse 2 hodiny.....a už bylo ráno!!! Já už nemůžu, padám na hubu!!!!!!!

momin
20. črc 2010

Vyzkousej jiny druh mleka.. Treba place hladem.. caje se moc nenaji.... 😒
Nech si ho v posteli at nemusis kazdou chvili vstavat...
Jinak musis proste vydrzet.... Manzel nebo pritel nemuze pomoct? Dej mu ho odpoledne a bez si lehnout a dospavat...

korbicka
autor
20. črc 2010

Malej odmítá jakékoli mlíko!!! Nechce ani v polospánku! Jsme na příkrmech, kaších, jogurtech a přesnídávkách. Když ho mám u sebe v posteli tak taky brečí a to mě má u sebe.......

mila01
20. črc 2010

Ahoj,naprosto tě chápu,měla jsem to samé se starší dcerou.Do 6 měsíců spala jakž-takž,na sedmém to začalo - budila se každou chvilku a začla kňourat,když jsem k ní hned přiskočila,dala napít a zašeptala,tak se uklidnila a spala zhruba 20 min.dál,když jsem jí nechala,tak se rozeřvala a řvala třeba 2 hodiny a pak to bylo stejný - zase se budila.Byla jsem jak chodící mrtvola,v noci jsem si dělala čárky a ráno počítala,kolikrát jsem vstávala ( nebyla jsem schopná si to v noci zapamatovat,už mi to splývalo ) a bylo to zhruba 12 až 16x za noc.Trvalo to několik týdnů,ani doktorka nezjistila,proč to je - jinak to bylo šťastné a prospívající miminko.Zkoušeli jsme i homeopatika na zklidnění - Sedalie,ale nepomohlo.Spát celou noc začala až na 4 letech a dodnes se občas budí a musim k ní.

Bohužel nemám žádnou radu,jen vydržet a chodit si lehnout přes den,kdykoli dítě usne,zalomit to taky,ať vydržíš.Jinak to krmení bylo zhruba jako u vas - kojená do půl roku,pak UM,ale to jí chutnalo.Hodně štěstí a síly. 😉

momin
20. črc 2010

@korbicka a proc nedospavas pres den? Vzdyt mas jen jedno dite... muzes si jit lehnout kdyz spi... Nebo kdyz ti ho nekdo vezme na prochazku..
S tim spanim v noci nic neudelas-musi to proste prejit... Musis nejak vymyslet jak odpocivat pres den...

korbicka
autor
20. črc 2010

@momin chodím spát přes den. Jenže malej spí tak po 20 minutách. Takže Já po 20 minutách spánku vypadám, jako když mě někdo praštil kovadlinou po palici....... nestačí to a přijdu si ještě víc unavená

korbicka
autor
20. črc 2010

@mila01 díky....... no to je děs..... taky jsem uvažovala o homeopatii

mila01
20. črc 2010

U nás to také odpoledne nešlo,jít si lehnout,malá spala zásadně v kočárku,takže jsem hodiny bloumala po sídlišti.Ale když už jsem fakt nemohla - natáhla jsem kočár do pokoje,uhoupala jsem jí tam a spala vedle ní na gauči,vždycky když se budila,znovu jsem v polospánku zahoupala a spala dál.

Ty homeopatika koupíš normálně v lékárně - nám nepomohla,ale třeba to u vás zabere.