Vydrží vám plně kojené děti spát celou noc?

zurkova
1. lis 2011

Dělám si takový průzkum, protože se mi zdá, že miminka na UM vydrží spát mnohem dýl než ty, co jsou jenom kojené. U nás to tedy vždy platilo. Jak je to u vás?

alicas
3. lis 2011

Moja mala spala kraasne do 3 mesiacov, budila sa raz na kojenie, teraz ma 4 a pol. mesiaca a od vecerneho ulozenia do postielky je to tak okolo 19:30-20:00 sme skoro kazdu hodku- hodku a pol hore :( dr. vravela ze to neni hladom, ale potrebou ma citit, pockam do pol roka a nastane tvrdy nocny rezim... 😵

andelka
3. lis 2011

Plně kojený byl do 6měsíců, a spával různě. Napřed se kojil co 2h, pak kolem 3měsíců spal od 21 do 3h krásně, a kolem půl roka zase co 2h hore. Jak si člověk na něco zvyknul, tak bylo zas všechno jinak 😀 Kolem roka spal celou noc (v té době jsem ho odstavila už), před 2měsíci zase změna, budí se 1-2x.

mrazulka
3. lis 2011

Nekojila jsem, uz z porodnice jsme prijeli s dokrmem, holt mliko nebylo, a syn nespi celou noc ani ted ve 2 letech a 4 mesicich. Ale par celych noci uz prospal, ale nic trvaleho.

zdezli
3. lis 2011

Dcerka castecne dokrmovana UM zacala spat celou noc v 5 mesicich, syn (nyni 4 mesice) je plne kojeny a jiz spal i 13 hodin v kuse. Zpravidla se ale budi 1x za noc.

bambina007
3. lis 2011

Máme plně kojené miminko, usíná v 8 a budí se cca kolem 3 na kojení a pak až ráno 😉 ale vydržel už i 9,5 hod 😉

martule20
3. lis 2011

Ani omylem 🙂)) Náš osobní rekord je prospaných 5 hodin v kuse. Jinak kojíme plus minus po třech hodinách první spaní a pak po dvou až třech 😉

kkomtesa
3. lis 2011

Ze začátku se mrňous budil v noci cca 2x (když "noc" beru do 5-6hodin), kolem myslím 3M začal často spát až do 5-6hodin. Pak jsme byli na prohlídce ve 4M a měl o 10g míň než ve 3M, doktorka se zeptala, zda se budí v noci a je hladový, tak jsem řekla, že spí až do 5-6, tak si to vzal k srdci, a začal se opět budit 2x za noc. A před týdnem najednou po 2-2,5hodinách, a jednou dokonce ještě řval po vypití obou prsů, tak jsem od dalšího dne dala obilí na noc, dá celou přesnídávkovou skleničku a první noc spal do půl 4, ale včera už jen do 12 (do postýlky jde teď po změně času a těsně před večeře a kojení kolem 7hod). A noční kojení se vrátilo na 2x.

misi.21
4. lis 2011

Mě se od porodnice budila po 4 hodinách pravidelně,pak najednou vynechala jedno jídlo a spala od 19 do 4.30hodin. To trvalo do 2 měsíců,pak začala usínat až mezi 21 a 22hodinou,ale pořád spala do 4.30 a pak najednou se začala budit častěji. Takže dnes je to tak ,že usne do 21.30 a někdy spí až do rána a někdy vstáváme 2x-3x 😀 O nějakém režimu nebo tak něco u nás nemůže být vůbec řeč. Řídím se podle ní. A nemyslím si,že by to takhle zůstalo,za chvilku si to zase nějak přetočí...

kfitecko23
4. lis 2011

plně jsem kojila do 5.měsíců a spal od 20hod do 3 pak se intervali zkracovali a zkracovali se i přes den, to jsem kojila i co půl hodiny a v noci co 2-3hod. Přibýval málo tak jsem začala dávat jen na noc UM. Přibíral 1kg měsíčně a v noci vydržel spát zase tak dlouho 🙂

kathy.skal
5. lis 2011

nám tedy ne ☹ Dokud jsem pouze kojila, budily se holky za noc třeba 3x, teď jedna dostává na noc Bebu a chrupe od osmi až do šesti, druhou před spaním kojím, a ta se kolem druhé noční budí na nášup 😎

ankava
10. lis 2011

u nás se od narození v noci vstává stále po dvou třech hodinách někdy i po hodině. Ještě nikdy nespala déle jak pět hodin v kuse a těch pětihodinových spaní bylo jako šafránu. Určitě není hladová, ale na je na prsu závislá.

zuza01
10. lis 2011

Nám teď byly 3 měsíce, jenom kojím a spí mi cca 7 hodin v kuse. Ráno se vzbudí, nakrmí a spí ještě tak do 10 hodin. Zato vůbec nespí přes den. Ale sestra mi na kontrole vynadala, že je prý na tenhle režim malá. Ale v podstatě to takhle provozujeme od 1. týdne, přibírá skoro přesně 1 kg za měsíc, takže ty připomínky neřeším. Jsem ráda, že spí, tak ji budit nebudu.

anka.
11. lis 2011

Ahoj. Tak syn byl plně kojený a spal hned od začátku celou noc a je to tak doteď (kromě pár vyjímek jako rostoucí zuby apod.)

many
11. lis 2011

můj první byl kojený plně a spal taky celou noc, druhý se mi budil pak až ve 3 hoďky na jedno kojení, ale teď má půl roku, tak se začíná budit víc, doufám, že to přejde a bude zase spinkávat do rána 🙂

bertica.h
11. lis 2011

nie.kým boli kojené-do 2rokov sa mi v noci vela krát budili

katcha21
11. lis 2011

Dcerku plně kojím a nejdýl v kuse spinkala 12hodin 😉 ale většinou se budí po 8h 😉 😵

llllucka
12. lis 2011

Neplatí.Staršího syna jsem kojila do 9.měsíců,pak jsem kvůli nemoci přišla o mlíko a přešla na UM.Do té doby nikdy nespal celou noc,na UM se nic nezměnilo,spíš ještě trochu zhoršilo.Mladší syn spal od 7 týdnů do 5.měsíce celou noc vždycky,jen teď mě se spaním zlobí🙂

neu.sona
12. lis 2011

Do 5 měsíců spal 12 hodin v kuse. Od tý doby se budil několikrát v noci. V 11 měsících jsme přešla UM a budil se stejně. Odbourali jsem to před 2 rokem tak, že jsem mu začala nabízet vodu. A přestal být závyslák 😀
Hodně slýchám, jak se maminy chlubí tím, že jím dítě spí tak i tak dlouho. Ono to stejně přejde, přijdou zoubky atd. a je šlus. A pak se to zase vyrovná a spí normálně. Každé dítě je orignál :D

zazulka
12. lis 2011

Radši nebudu číst, co píšou ostatní maminky, protože bych mohla propadnou závisti, jak jiný miminka spinkaj. Moje plně kojené miminko se budí neustále. Bylo to po dvou hodinách, ale zhoršuje se to a právě jsme se dostali na buzení po hodině 😕 právě jsem tady hodila dotaz, jestli pomůže dát ho do pokojíčku...

mery83
12. lis 2011

Naše Mája byla sedmi měsíců plně kojená a nespala celou noc snad párkrát než ji začali lézt zuby to byla vzhuru snad pořát.Teť má na večeří kaši a ani teť nespí celou noc.Ale myslím si že je to třeba i tím že chce maminu cítit,protože si párkrát cucne a spí dál.Ale je fakt že tu starší sem kojila do pěti měsíců a pak přešla na UM a spinkala hezky celou noc.

symonica
13. lis 2011

Mého syna (3 roky) jsem kojila do jeho 2 let, ani jednu noc se mi nestalo, že by spal celou 😀 Teď už mám klídeček 🙂

fram
13. lis 2011

náš rekord je 19.30-5.45. Ale normálně usíná okolo 19.30 a budí se mezi 2 a 4h ráno, takže paráda. Pak spíme do 6- 7h.

jankadudova
13. lis 2011

Od sedmi tydnu mame UM a rozhodne nespi nijak dobre🙂 rekla bych, ze je to o kvalite spanku a nema to tolik spolecneho se stravou.

antana123
13. lis 2011

Plně jsem kojila 5 měsíců syn mi spal od 19 do 5 v kuse a když byl na UM tak to bylo úplně to samé dle mě to není o tom jestli jsou kojený nebo na UM