Vylézá z postýlky a ve velké posteli spát "neumí"

lucyje.k
11. únor 2011

Holky, prosbička - malá začala vylézat z postýlky (22 měsíců) a do teď mi krásně spala i usínala sama bez asistence - prostě jsem ji položila a šla pryč. Teď je ale v minutě za mnou. Velkou postel už máme připravenou, jenže tam ona nevydrží:-/ I když si k ní lehnu, píchá mě do očí, tahá za vlasy, mluví na mě - zkrátka neusne. Když jí začnu číst, vše komentuje a ještě víc ožije. Měly jste taky takový stav? Jsem teď zhýčkaná "samousínáním" a teď tohle🙂

kutcher
11. únor 2011

Tohle u nás od 2 let vyřešila vyvýšená postel s domečkem a zábranou navíc - pro můj klid!

missymici
11. únor 2011

Danik stejne tak jako tvoje mala vymysli pri usinani vse mozne i nemozne,od pichani do myho nosu,oka,pusy,tahani za vicka a vlasy az popovidani,vymysleni pohadek,spivani,...pak ozije a stejne vzdycky to skonci tim,ze me prejde po 45minutach trpelivost a
reknu mu, ze za oknem je doktorka a kouka co vyvadi,...a ceka kym usne jinak neodejde. Neni to moc dobry,ale funguje to jako jedina vec,aby se zklidnil a usne hned,....nema strach ale respekt.Kdybych ho tam nechala usinat samotneho,tak neusne sand nikdy,...nebo spis az pujdu spat ja sama.

beruska2x
11. únor 2011

a co je nechat nez se unavi a budou chtit jit spat - nasemu malymu se nekdy nechce tak ho jeste pul hodky nechym hrat - nekdy ani ne, pak me chytne za ruku, rekne " mami haji" 😀 tak ho dam do postele, sundam ponozky, prikreju dam pusu a spi do par minutek.....

ale je pravda ze je na velikou postel zvyklej spi v ni uz pres rok..

kjajule
11. únor 2011

Náš malej nikdy s námi nespal v posteli ne že bych nechtěla...on nechtěl nevydrří tam proste a bude vzhuru a delat vylomenny třeba do rána...a bohužel jsme ten samý případ s usínám žádný problém položila jsem a šla pryč vpohodě usnul sám...
A jdnoho dne ejhle naučil se vylézat sám z postýlky...zatím to řešíme tak že proste pořád lítám do pokoje a dávám ho nazpět do postýlky časem se to lepší a už nechodím třeba 20x za hodinu ale jen pet krát a občas vůbec...
A musím říct že to takhle funguje už asi tři mesíce a světe div se v noci k nám asi 4x už přišel a spinkal s námi...a mě se to tááák líbí ..sice se nevyspím ani já ani manžel ale neva nám to 😀 hl.že se tulí... 😵
Tak se chystáme až bude hezčí počasí vymlovat a dát mu vetší postel...
Asi z toho kloudná rada nekouká, ale proste vydržet a navracet do postýlky tak dlouho než tam zustane...
Dát třeba knížku na čtení a nechat rozsvícenou lampičku nebo oblíbenou hračku 😉