21 day fix - cvičíme

mami29
15. bře 2015

Zítra začínám 21 day fix. Kdo se přidá?

jennifer
3. říj 2016

@hanka373 určitě 10 min nestačí, chce to aspoň 30 min, takže víc videi za sebou.
já mám třeba období že mi váha stála i 2 měsíce ale cm mi šli dolů, ono tělo už je zvyklí a taky se dělají svaly, takže váha se nehýbe.
mně třeba u jill šli kg dolů, pak jsem jela jiný cvíča od shaun t, 21 fix day a tak a třeba po roce jsem jela jill a její bodyshred a za 2 měsíce ani deko dolů, ale cm jo, a chlapi v hospodě, kde jsem chodila pomáhat mi říkali že jsem shodila 10 kg, a říkala jsem že ani tuk.

jinak já jsem na začátku jela jill a její 30 day, pak ripped in, 6weeks, to mě nebavilo, jela jsem jenom první část, a pak třeba extreme shed and shred,
pak shaun t, jeho t 25, insanity max 30, hip hop abs, a pak celeste autumm a její 21 fix day, má i extreme 21 fix day ale to mně nebavilo.

mně říkala kačka,( trenérka) že ona by na začátek jill nedoporučovala že je to hned záhul pro tělo, když není zvyklí, že radši chůzi a potom přidávat běh a pak až jill, ale mně třeba osobně jill na začátku nevadila, nic mě nebolelo jako třeba i holky boleli kolena, a mně nic i při větší váze kterou jsem měla podle nich.

zítra jdu konečně do fitka a už se těším, hlavně potřebuju dát zas 2-3 kg po dovči a jak jsem se nehýbala tak i cm, vidím to na oblečení.
ale já mám takový období že jednou za rok tak měsíc, prostě necvičím nejím co bych měla, a potom to zas jde, asi tělo toho má dost, jinak si to nedovedu vysvětlit.
ale co nezblázním se.

jennifer
3. říj 2016

@hanka373 ahoj, jenom hodím fotku, aby jsi viděla jak to šlo u mně postupně.

hanka373
10. říj 2016

@jennifer hej to je super,máš pevnou vůli 🙂 je to krásná proměna :D :D
cvičívám na střídačku téměř všechno co jsi napsala ale jen 2x do týdne ty zbylé dny jedu 2 desetiminutovky. ráno jsem vlezla na váhu po 4 týdnech a byla jsem totálně demotivována,ani půl kila nešlo dole ale cemtimetrově mám ubytek 3 cm. tak jen doufám že se na to zas nevybodnu a tentokrát to zvládnu až do cíle 🙂🙂

jennifer
11. říj 2016

@hanka373 moc děkuju, mně se taky kolikrát nechce, co máš z toho. dneska jsem jela ve fitku ketbaly a zítra nebudu moc chodit, už ted to cítím.
Já se ted snažím zas 2* týdně do fitka a k tomu 3*týdně běh.
dřív bych si nedovedla představit běhat, nesnášela jsemto už na základce a ted mě to vyloženě baví, ale zas jenom na cyklostezkách nebo tam kde není takovej provoz a nemusím se dívat jestli mě něco nepřejede.
mně kolikrát váha taky stojí a strašně mě to vždycky štve a říkám si no takhle to nepůjde, ale naučila jsem se , že váha není důležitá ale cm.
vím že ted mám třeba velikost 34 a mám 55,7 kg a stejnou velikost jsem měla v 16 letech při váze 45 kg, ono vím že když jsem vážila stejně jako mamina a jsme stejně vysoký tak jsem měla o velikost mín než ona.
takže cvičením ty cm mizí i když váha je stejná.