21 day fix - cvičíme

mami29
15. bře 2015

Zítra začínám 21 day fix. Kdo se přidá?

modroocka29
5. kvě 2015

@jennifer když to stáhnu, tak to má jen 149 kb, to je blbost. Tak holt budu muset cvičit jen tu původní verzi, jako mám co zlepšovat, plyo je pro mě dobrý "hnus" 😀

jennifer
5. kvě 2015

@modroocka29 a přes co to stahuješ? stahuješ to přes kickass?

modroocka29
5. kvě 2015

@jennifer jo jo, jak jsi (omlouvám se za tykání) dala ten odkaz - kliknu na modrou šipku dolů

marketuska
5. kvě 2015

Holky, chtěla jsem se zeptat, u toho cvičení, jak dodržujete jídelníček? A můžu se zeptat na výsledky? Já to 21Day Fix jedu 2 týdny, teda, ne úplně podle plánu - 2x v týdnu chodím běhat (na hodinu, tak pak cvičení vynechávám), no a tu yogu jsem musela vynechat - to jsem se fakt snažila, ale to je pro mě utrpení, jak se u toho nepotím, neskáču, nemakám, tak já to prostě psychicky nedávám ☹
Jela jsem zatím jen různě z netu stahovaná cvičení, Jill apod., ale tohle se mi líbí, u plyo jsem myslela že padnu 😀

jennifer
5. kvě 2015

@modroocka29 klidně mě tykej, to vůbec nevadí, kdyby jsi mi vykala bylo by mi to divný, taky ti tykám, doufám že nevadí.

neklikej na tu modrou šipku, ale na tu poslední šipku dolů, co je hnědá.

jennifer
5. kvě 2015

@marketuska já jedu momentálně třetí měsíc podle Havlíčka, podle knížky super jídelníček. 😉
předtím podle knížky krabičková dieta,

buy
5. kvě 2015

@marketuska Je to super cvičení člověk ví že něco dělá...a když mi dnes na prochajde přítel řekl kup si nové kalhoty tyhle ti děsně plandaj a vypadá to divně byla sem štastná páč to je věta co nakopavá... 🙂 a člověk maká dál...Váhu neřeším koukám na cm...Kalhoty si taky člověk nekupuje na to kolik váží ale měří 😉 Celkově sem pevnější nohy začínají mít tvar jsem 5 měsíců po porodu a nemám téměř břicho ...Je to záhul ale pomáhá tedy alespon mě a miluju to 😉 🙂 A já jím malo ale často a samé ty zdravé nu...libové maso dušené rybu ....jogurt vločky atd....nevážím ....

modroocka29
5. kvě 2015

@jennifer jé, tak díky za tip, jak dojdu z pilates, tak to zkusím. Hrozně jsem na to zvědavá 😉

Jinak já jídlo moc neřeším, což je samozřejmě chyba, ale nepotřebuju nějak moc zhubnout, spíš po dvou porodech zpevnit tělo.

jennifer
5. kvě 2015

@modroocka29 mě právě nejde hubnout bez toho jídla, což je škoda. ale je zase pravda že dřív jsem milovala samý smažený jídla, hranolky a tak a ted do toho kousnu a řeknu to je tuku, fuj to jíst nebudu( ted jsme třeba byli v sobotu v lednici a salát jsem si dávat nechtěla to by si můj myslel že už jsem úplně na hlavu) tak jsem si dala kuřecí plátek a opékačky a ježíš to byl pro tělo šok.
jednou jsme byli na večeři a pizzu jsem měla po půl roce a říkám mu normálně na tom vidím procenta tuku 😀 😀 😀 😀 😀
za ten rok jsem si navykla na jiný stravování a fakt jak jsem milovala jídlo, hlavně dortíky, nemyslím že bych je jedla každej den, ale když jsme někam šli a dokázala bych o nich básnit rok, tak ted je to prostě dort a nebudu ho jíst.
milovala jsem milenu ted mi přijde hnusná, sladila jsem 2 lžičky, ted jednu

jennifer
5. kvě 2015

@buy to my jsme byli nakupovat v primarku před měsícem, protože jsem fakt neměla ve skříni nic, prostě jsem všechno musela vyhodit a ted mi to zase padá a můj mi vždycky řekne, to je hrozný najez se a cpe mi něco před obličej, nejlépe jeho oplatky a já zas že to nechci.
a docela mě pobavila skorošvagrová, stavili se u nás a to bylo den potom nákupu a říká mi, to jako oblečeš, je to velikost 42, a já na ní no, jinak bych si to nekupovala, protože už tak nemám včem chodit.
😀 😀 😀 😀

dneska jsem jí poslala 5 pytlů oblečení co jsem vyřadila a to jímusím dát ještě zimní bundu a podzimní kabáty. 😀 😀 😀 😀 😀

jennifer
5. kvě 2015

holky už jste jeli upper, to je hrozný, jsem zvědavá zítra na ruce jestli mě neupadnou 😀 😀 😀 😀 😀

buy
5. kvě 2015

@jennifer Já obléknu svou velikost S-M ale měla sem víc S a XS tohle ještě není ono...taky chci spevnit tělo ale já můžu mít 40kg nohy jako tyčky břicho žádný ale prdel mám furt ☹ My je máme doma všechny prostě štíhlej pas štíhlé nohy a zadek

buy
5. kvě 2015

@jennifer Dneska je upper a 10 minut hardcore....to si dáme tvl jela si to hardcore?

jennifer
5. kvě 2015

@buy těch 10 min jsem nejela, nevšimla jsem si toho.

já mám ted velikost M, ale ještě vloni jsem měla 48/50.nebo xl/xxl
my zase u nás máme spleklej zadek jak kdyby nám dali lopatou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mně nejvíc vadí to břicho, potřebuju se ho zbavit.

buy
5. kvě 2015

@jennifer Já mám sice zadek pevnej ale jak jenifer lopez 😀 mám ho celej život ale stejně mi to vadí... 😠 Ale nic s tím moc neudělám tak uvidíme jak budu vypadat po těch dalších 21 dnech jen nevím co budu cvičit pak

modroocka29
5. kvě 2015

@jennifer tak mám staženo, jupí jupí jou. akorát máš to taky trošku mázlé ten obraz? Já hřeším nejvíc slaným večer, jinak hranolky apod. moc nejím. Už se těším jak to zítra zkusím.
Holky a kdy cvičíte? večer?

marketuska
5. kvě 2015

@jennifer já mám od Havlíčka 2 kuchařky Jste to co jíte, snažím se "držet", mám dny vzorné a dny kdy to prostě nějak nedávám, taky záleží jaká je noc, to už jsem vypozorovala, že jak v noci lítám k dětem, druhý den prostě touhy po sladkým, zkoušela jsem různě oblbnout ovocem, ale nejde to ☹ Takže jídlo u mě problém je. Chtěla bych ještě něco zhubnout, už jedu od prosince, tak teď už to jde pomalu ☹
@buy mám zadek, stehna, lýtka ☹
@modroocka29 ráno, kolem 5:30 dokud děti ještě spí 😉

jennifer
5. kvě 2015

@marketuska taky mám takový dny,že bych něco snědla a klidně sním, svět se nezboří. a zas i říkám, že snad nejsem ještě takovej blázen abych si nemohla nic dát.

knížku jste to co jíte, jsem neviděla, jenom jídlo jako životní styl.

jennifer
5. kvě 2015

@modroocka29 Já jsem to měla taky mázlí, když jsem se na to dívala poprvé a pak když jsem to zapla na cvičení, tak už ne. tak jsem ráda, že se to spravilo, ale proč to tak je nevím.

já cvičím jak kdy, spíš jeden týden ráno a druhej odpoledne, podle času.

marketuska
5. kvě 2015

@jennifer aha, tak to možná bude ono 🙂 Já jsem měla i napsaný jídelníček na míru, ale tak se mi to "přejedlo", že se snažím sama si to sestavovat

buy
5. kvě 2015

@marketuska Jídlo sem řešila opravdu hodně až sem skončila na 4 sucharech za den už nikdy bych to neudělal a stejně je to ve mě že někdy mi přítel musí říci už zase začínáš nejíst...jidlo neřeš papkej si zdravě...když máš na něco chut tak si to dej..mi pomohlo při chuti na sladké gumové bonbonky třeba od katjes nebo jak se to píše... 😀 Hlavně pohyb lýtka mám jako fotbalista 😀

jennifer
5. kvě 2015

@marketuska já jsem si je sestavovala podle krabičkové diety, jelikož nejím jiný maso než kuřecí a nějaký ryby, jiný mi fakt nechutná, a z kuřecího jím jenom prsa, už to tak jím asi 15 let.

tady mě to vyhovuje, že si to nemusím sestavovat a bude to asi líp vyvážený než ode mně.

jennifer
5. kvě 2015

@buy já jsem zas chodila na cambridskou dietu, sice 6 kilo za měsíc nebyl problém, ale zas se jedlo denně jenom 400 kcal. což pak jsem stejně nabrala znovu a měla jsem pěkně rozházenej žaludek.
takže taky už nikdy.

buy
5. kvě 2015

@jennifer co to je?za dietu znám jich hodně ale tuto ne

jennifer
5. kvě 2015

@buy ted to už trochu upravili, ale když jsem chodila já tak to bylo tak že jsi ráno vypila 1/4 l vody, pak nápoj( shejk jejich značky a zapila jsi to zase 1/4 l vody, pak na oběd to samý, i k večeři, akorát na oběd nebo večeři jsi mohla mít polívku, byli různý druhy.

no a po 3 týdnech si jsi přidala 100 g masa a kousek zeleniny, ale to jsi jedla jenom týden,

po měsíci jsi mohla mít jednou denně místo oběda nebo večeře tyčinku( ty mi fakt chutnali)

jednou za týden jsi chodila na kontroly, jestli hubneš.
a taky ještě vláknina se dávala ráno do koktejlu.

buy
5. kvě 2015

@jennifer kolik jsi zhubla?tvl to je málo ...

jennifer
6. kvě 2015

@buy budu se vážit za 14 dní, ale zatím 27 kilo a začala jsem vloni 17.2.
ono mi to ted jde fakt už pomaleji, ale ptala jsem se ve vitalandu na nějaký spalovač, tak mi něco poradili tak si něco asi takovýho koupím, ona mi psala paní,že tím že jsem zhubla tolik a pořád cvičím tak se pořád dělají svaly a že váha není podstatná, což taky vím, a že se zpomalil i metabolismus.
tak poslala mi 4 možnosti tak něco musím vybrat.

marketuska
6. kvě 2015

@jennifer můžu se zeptat co kůže, když jsi zhubla 27kg? Jinak ta dieta to muselo být strašné, kolik jsi tím zhubla za jak dlouho a za jak dlouho to bylo zpátky?

jennifer
6. kvě 2015

@marketuska je to tak 8 let zpátky, zhubla jsem tenkrát 18 kg za 3 měsíce.
zkoušela jsem i jiný diety, ale stejně jsem to vždycky nabrala, takže tentokrát pořádně a radši pomaleji, ale jistě,

kůže zatím dobrá, ale myslím si že je to tím cvičením, no uvidím za dalších 15-20 kg, z toho mám taky strach co to bude dělat.

jennifer
6. kvě 2015

holky jinak teda rozdíl měsíc. a to fakt chce švadlenu. 😀 😀 😀 😀
před měsícem jsem si kupoval tyto kalhoty.
škoda že jsem nevyfotila ještě ty modrý co jsem si koupila, schválně menší,lezli mi z nich špeky a ted skoro nic 😀 😀 😀 😀