21 day fix - cvičíme

mami29
15. bře 2015

Zítra začínám 21 day fix. Kdo se přidá?

modroocka29
25. kvě 2015

@jennifer ruce a nohy mám asi nejradši.Kde jsi prosím koupila tu gumu?

jennifer
25. kvě 2015

@modroocka29 já jsem ho kupovával tady http://www.fitham.cz/expander-2-m

jinak mají třeba i ve sportissimu, mají k tomu 3 různé zátěže, ale stojí to 500,- a to se mi dávat nechtělo

modroocka29
25. kvě 2015

@jennifer díky,u nás ve sportisimu tento dlouhý právě nemají.

jennifer
25. kvě 2015

@modroocka29 já jsem byla ve třech, a v prvním ani nechápali co chci a kde to mají, v druhým neměli a ve třetím jo, ale jako sadu.
v olympii to měli.

marketuska
25. kvě 2015

@jennifer díky za návod na ten extreme. Dnes jsem jela abc a super 🙂 Musím asi dokoupit činky a to ještě netuším o jaké "gumě" je tu řeč 🙂

jennifer
25. kvě 2015

@marketuska v extreme potřebuješ posilovací gumu( expander), třeba pilates je celý s gumou.

marketuska
25. kvě 2015

@jennifer tak ji asi objednám, protože to fakt nevedu. Prosím tě, co budeš cvičit dál, jak dojedeš tohle? Protože mě to 21day fix baví 🙂 Extreme bude další level, ale já jsem na konci vždy zoufalá co dál. Tak teď jsem se dala i docela do běhání 🙂
Zkoušela jsi někdy HIIT? já nad tím přemýšlím, potřebuji něco co bude rychle na dovču 🙂 Nedovedu si představit nic tam nedělat 🙂

jennifer
25. kvě 2015

@marketuska vůbec nevím co budu cvičit dál, tohle je fakt super a dobrý výsledky. vůbec bych se nezlobila kdyby měla něco novýho, ale to asi nebude.
o běhání taky přemýšlím.
hiit jsem nezkoušela musím se podívat co to vůbec je.
mě ještě pomáhalo a bavilo t25 od shaun t.
kam pak razíte na dovču a kdy?
my by jsme měli konečně po 4 letech jet do řecka, jedeme s pejskama, takže autem, vyjde to stejně jako egypt s all inclusiv, ale chci vzít pejsky a v řecku ještě oni nebyli, jezdíme s nima do chorvatska nebo itálie.
mám rezervovaný apartmánky na Chalkidiki na 14 dní začátkem září.
cvičit tam nebudu stačí plavat a kola si tam půjčíme. mají je u apartmánků.
a s pompinkem budu plavat, ale to tak že on bude v dětským člunu a já budu ho táhat, on jinak beze mně na břehu štěkat.
a kennulovi je to jedno, ten je klidně s mojim na břehu,nebo je vezmu oba dva.
jenny teda bude doma, 3 už bych nezvládla, to jedině kdyby s náma někdo jeů.
ale tak jí vezmu aspoň na vranov.

jennifer
25. kvě 2015

@marketuska tak to bude přesně vypadat, tohle je teda v chorvatsku.
akorát ted já vypadám jinak, ale tohle je starý 4 roky.

marketuska
25. kvě 2015

@jennifer Tak my razíme v červenci do Řecka, ale letadlem, se dvěma prcky bych to autem teda fakt nedala 🙂 Já se taaak těším, ale ještě musím makat "do plavek" 🙂
Pak si udělej foto - porovnání 🙂

jennifer
25. kvě 2015

@marketuska jé tak to valíte taky do řecka jako my, já jsem byla se ségrou na kosu a s našima a s mojim na krétě.
taky letadlem, ale pejsky nechci do letadla, nedokázala bych je dát do zavazadlovýho prostoru.

jinak tady rozdíl rok.
zatím 29 kg, tady je to asi 27 kg.

jennifer
25. kvě 2015

@marketuska to je taky rok

jennifer
25. kvě 2015

@marketuska tady poslední 3 měsíce, je to insanity max a 21 fix day

marketuska
26. kvě 2015

@jennifer tak to je paráda 🙂 Typy na výlety na Kos? Aspoň doufá, že letíme na Kos 😀

jennifer
26. kvě 2015

@marketuska my jsme na výletě bohužel nebyli, protože když jedu se ségrou tak to je lenoch, protože ta nejde ani k moři, jenom do bazénu.
a na krétě jsme taky na výletech nebyli, ale to díky tomu, že tatka měl berle, měl výron v kontníku, ani jsme nevěděli jestli poletíme.

Kos je moc pěknej. užijte si to tam.

aliabake
11. čer 2015

Holky prosím vás, kde se to dá stáhnout? Děkuji

jennifer
12. čer 2015

@aliabake ahoj klasickej 21 fix day, jsem stáhla tady, je to teda placený, kredit tam stojí stovku, ale vydrží ti hodně dlouho. jo a jsou tam dvě části.
a 21 fix extreme jsem stáhla jinde, podívej se na stranu 5, a je to tam popsaný

http://www.hellspy.cz/21-day-fix-fitness-nutrit...

jennifer
12. čer 2015

holky jinak jsem se vrátila ke klasickýmu 21 ten mě baví víc

krejci1510
12. čer 2015

@jennifer mě taky bavil víc ten 21day fix než to extreme, ale asi je to tím, že v tom extreme cvičím na můj vkus až dost cviků tu jednodušší verzi, protože tu těžší prostě nedávám. Akorát plyo mě baví mnohem víc to extreme než to předtím. Sice je náročnější, ale v tom předchozím byla většina cviků, které nemám ráda.

jennifer
12. čer 2015

@krejci1510 já jsem jela víc tu těžší, ale ani tak mě to nebavilo. takže jsem radši u klasického.

jinak jsem se konečně dohrabala ke -30 kg a ještě 15 budu spokojená.

jennifer
12. čer 2015

1 rok a 4 měsíce

rozdíl oblečení 48/50 na 40/42
nebo z xl/xxl na M

jennifer
12. čer 2015

a přesně rok dneska

aliabake
12. čer 2015

Blahopřejeme!!! 🙂
více informací: http://www.moniquesfitness.com/

jennifer
25. čer 2015

holky jak vám to jde, já jsem ted ostuda, 14 dní jsem ted necvičila, ale jsem nějaká nachcípaná a nemůžu se toho zbavit, tak už snad to bude lepší, už mi to nějak chybí

krejci1510
26. čer 2015

@jennifer já byla teď s malým 5 dní v nemocnici, tak jsem necvičila. Ale můžu říct, jak každé ráno nadávám, že se mi nechce, tak už třetí den jsem v té nemocnici dostala absťák a už se na to těším 🙂 Akorát ten Extreme už jsem docvičila, tak si teď sestavím sama nějaký plán cvičení na měsíc z 21Day, Jillian atd.

jennifer
26. čer 2015

@krejci1510 doufám že je malýmu už líp, přeju brzký uzdravení.
taky jsem si říkala, že bych všechno nějak střídala, ono aspoň mě nebaví pořád to dokola stejný.
a třeba extreme mě tak nebavilo, klasický 21 víc, co mě hodně vloni bavilo tak byl shaun t, t25

jennifer
1. črc 2015

@krejci1510 tak už jsem začala tento týden konečně cvičit, tak jsem ráda.
navíc mi dneska dorazilo oblečení z orsay tak jsem ráda, že se do něho bez problémů je to velikost 40 a tu jsem neměla roky.

krejci1510
1. črc 2015

@jennifer já jsem dneska cvičila to abc fix extreme, jelikož to je součástí videí pro ten extreme, ale není na cvičebním plánu. A musím říct, že mě to bavilo. Jedinou výhradu mám k zařazení dvou cviků se dřepem po sobě. A k úspěchu gratuluju 🙂 Já mám narvané skříně oblečením, do kterého se nevejdu, ale po druhém dítěti to zvládnu a budu to moct všechno unosit 😀

jennifer
1. črc 2015

@krejci1510 moc ti děkuju. já zase jsem vyhodila před velikonocemi celou skříň, jelikož mi bylo všechno velký a zůstalo mi tam tuším 5 svetrů, 7 triček, 1 halenka, 1 rifle a to bylo vše. takže jsem musela jít nakoupit, no kdyby jsi viděla jak jsem měla seznam jak na rohlíky, no a postupně jsem něco přikoupila.
ale koupím si většinou něco levnějšího ,protože potřebuju ještě zhubnout a dražšího oblečení by mě bylo líto.

něco jsem si předtím nechala zužit , ale podruhý by to už nešlo.
já ted hlavně nakupuju v primarku. super ceny. a na tu chvíli to stačí. mají tam moc pěkný věci.

marketuska
2. črc 2015

holky, jak se vám cvičí v tom vedru? já teda jedu hned po ránu, ale peklo - leje ze mě 🙂