30 denní výzva k lepší postavě po porodu, kdo se přidá?

revilo
8. říj 2013

Holky jsem 3 mesice po porodu a rada bych se dostala k puvodni postave a pevnosti svalu. A myslim, ze kdyz nas bude vic a budeme se hecovat, tak nam to pujde mnohem lepe 🙂 kdo se prida?
Budeme si radit domaci cviky, vkladat fotky pred a po a radit se stravou.... Pridejte se 🙂

jitulindaj
3. pro 2013

hezké, ale pro mě až od ledna 🙂

revilo
autor
3. pro 2013

No nikdo se nepridal, tak ja zacinam dnesnim dnem chodit do posilky. Tak v lednu se muzes pridat a muzeme se podporovat a radit si 🙂

liny29
5. pro 2013

já bych se přidala 🙂 zní to zajímavě 🙂 máš nějaký cviky, který zabíraj?? jsem taky 3 měsíce po porodu a chci zpět méje hubený břicho 🙂

revilo
autor
6. pro 2013

@liny29 no ja cvicim doma na fitlopte a brisaky na zemi. Vlozim sem fotky cviku. A k tomu chodim 2x tydne do posilky na kruhovej trenink. Jen to sladke se mi nedari odbourat

revilo
autor
6. pro 2013
revilo
autor
6. pro 2013

jinak tohoto chci docilit 🙂

lendyn
6. pro 2013

@revilo - no hezký - tak jsem vypadala tak cca v 18ti 😀 😀 😀
Rohozdně ne po 2 dětech a 6měsíců od posledního porodu 😉

revilo
autor
6. pro 2013

Nic neni nemozne, jen na tom pracovat 🙂

liny29
6. pro 2013

@revilo tak jsme ba tom podobne 🙂 jen ta posilka mi chybi, nějak nemam s kym a sama se tam nedokopu, ale toho posledního obrazku bych taky rada byla majitelka 🙂 zacina me to dost štvát, ze to nejde tak rychle jak jsem myslela, ni snad se to zlepsi

revilo
autor
8. pro 2013

no ja jsem prave ten typ, ze nejradeji chodim cvicit sama. Mam zkusenost,ze kdyz chodim s nekym,tak me pak zacne demotivovat. Slo se jednou na kavu misto cviceni a tak to slo dal 🙂 takze ja ted do Vanoc budu chodit vicemene proto, abych si na Vanoce mohla dovolit zhresit s jidlem. A po Vanocich budu makat,abych takto vypadala do leta 🙂
A jasne, ze to nejde rychle. Je to vysledkem dřiny,ale právě to je super. Kdyby to bylo jednoduche,tak ma kazda dokonalou postavu :D