Angličtina on-line pro samouky, máte zkušenost?

xkall
26. lis 2013

Ahoj holky,
chtěla bych se konečně přehoupnout z neustálého začátečníka v angličtině. Bohužel teď nemám tolik času, abych někam docházela. Tak koukám na internetu. Narazila jsem teď na nový kurz Anflicky fantasticky. Nemáte s ním již někdo zkušenost? Nebo poradíte mi nějaký podobný kurz, který se vám osvědčil.
Děkuji!

jiy
26. lis 2013

Mě to moc důvěryhodné nepřijde, už jen proto to http://www.affilaci.cz/viewtopic.php?f=16&t=445

bedrisiivet
26. lis 2013

Ahoj, toto neznám, ale super je helpforenglish zdarma, vysvětlení, testy, poslechy, prostě na co si vzpomeneš pro úrovně od začátečníků až po velmi pokročilé, včetně business, zkus to 🙂

elisabethea
27. lis 2013

Ahoj, nikdo neví, jaký ten kurz bude, je to novinka. Jsem absolvent jeho týdenního kurzu ang. , nevedl ho on, ale jedna z jeho lektorek, byla jsem velmi zklamaná a považuju to za vyhozené peníze, ale možná jsme nebyly naladěny stejně s lektorkou. Ale tento on- line kurz bude jeho dílo, tak snad...Jisté je, že je dobrý obchodník a školí lidi v tom, aby uměli dobře prodávat na internetu, v tom je vynikající. Byla jsem na jeho jednom živém semináři face to face. Lidičkové kolem dvaceti z něj byli naprosto u vytržení nadšením. Ve svých videích to říká, on nikoho nezmění, on se pokusí jenom nastartovat. Nenaučí angličtinu, jen ukáže jednu z možných cest , jak se učit s triky na zapamatování. Učení se, bude na Tobě. Zaznamenala jsem pana Činku na začátku jeho podnikání, on všemu, co interpretuje, na 100% věří, nepodezírám ho z nekalých úmyslů a v podstatě mu velmi fandím. Myslí to upřímně a věří, že lidem pomáhá. Vždycky jsem zvědavá, s čím novým zase přijde. V obměnách prodává svoje produkty, které se snaží stále zdokonalovat. Pokud nemáš nouzi o peníze, klidně se do toho pusť. Pan Činka se dobře poslouchá 🙂 Pozor, vytváří se na něj návyk. Třeba to pro Tebe bude super, jen je dobré mít na paměti, že je to zboží jako každé jiné. Určitě na začátku nabídne 100% garanci vrácení peněz, pokud se kurz nebude líbit. Na vyzkoušení budeš mít dvě nebo tři lekce, takže, pokud si ho koupíš a nebude Ti na začátku vyhovovat, vrať ho, vrátí Ti peníze, nevěř tomu, že další lekce budou lepší, i když Tě bude jako správný obchodník stále lákat na další odhalení tajemství v dalších lekcích 🙂 Pokud si kurz koupíš, napiš recenzi. Dík.

superlinda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janinka96
4. únor 2016

Ahoj, a nemáte někdo zkušenost s kurzy tady: www.vimvic.cz? Chci si anglinu zdokonalit anedostanu se z domu. 😒 Nevím co od toho čekat, je to tam teda popsaný, ale nechce se mi zbytečně registrovat.

lidadv
29. únor 2016

@janinka96 Mně osobně se nejvíce líbí Duolingo. Je zdarma a je fakt kvalitní. Je to sice zahraniční apliakce, jenže přeložená do češtiny... Okoukali to mamka a ségra a už taky Duolingují. Kamadárka si chválí i online kurzy angličtiny, osobně nedám dopustit na Duolingo... 😵 😵 😵

abema
7. bře 2016

taky muzu doporučit duolingo, mám ho na tabletu a každý den dělam aspoň jednu lekci 🙂 trochu je tam problem, ze ty preklady do češtiny jsou trochu strojové, ale jinak skvělé

petusino
3. dub 2016

já si zaplatila online kurz anglictina-bez-biflovani, každý má nějakou svou jinou metodu, záleží co každému vyhovuje...zrovna tato se jmenuje tuším imitum a souvisí to hodně s podvědomým ukládáním si informací...je to jako když jsi v zahraničí, že si to prostě naposloucháš...já si to pouštím někdy jako kulisu a když mám fakt čas tak sednu a soustředím se na to se tam říká, zatím spokojenost, myslím že pro lidi kteří nepotřebují se fakt biflovat a umět vše hned je to ideálka...Kurz anglicky fantasticky neznám, ale pokud je to jenom o tom krátkodobém nadšení a o tom, že majitel umí dobře prodávat, jak píše Elisabathea, tak to na mě důvěryhodně nepůsobí...

malaeva
6. dub 2016

Já o angličtině taky přemýšlím, jsem věčný začátečník, ale potřebovala bych se hlavně dorozumět, nemusím perfektně ovládat gramatiku a tak. Našla jsem nějaký kurz Angličtina po kapkách, který je prý k tomu určený, tak zatím ještě přemýšlím, jestli zvolím ten nebo najdu nějaký jiný. 🙂

garry73
13. dub 2016

Já používám helpforenglish.cz mají nejlépe angličtinu vysvětlovanou. Na procvičování se mi nejvíce osvědčilo landigo.cz, posílají zadarmo každý den tři cvičení do mailu. Navíc to Landigo funguje i v mém mobilu (a to mám starý křáp).

ellenna24
21. čer 2016

Ten kurz neznám, ale nejdřív bych zkusila koukat na filmy a seriály anglicky, případně s titulkama (anglickými nebo českými, podle toho na jaké úrovni jsi teď), ale zase ne každému to vyhovuje. Manžela začátečníka jsem se tak snažila naučit anglicky a zjistili jsme, že to prostě nejde, protože v těch filmech jsou dost složitá souvětí a slovíčka, která nezná, takže jsme hledali něco podobného a nakonec teď zkouší kurz na www.anglictina-bez-biflovani.cz, který je založený na stejném principu tj. učení nápodobou nebo náslechem, prostě metoda imitum, je to v podstatě tak, že poslouchá a opakuje, nic nepřekládá ani se nebifluje slovíčka, učí se je během toho opakování, takže jak seriál, ale je to od začátku od těch nejjednodušších vět. Před týdnem mu skončila zkušební čtrnáctidenní lhůta zdarma a sám přišel s tím, že by si ten kurz rád zaplatil, aby v tom mohl pokračovat.

lucyan
24. čer 2016

Ahoj, čo som čítal rôzne recenzie, tak ohlasy nie sú moc dobré. Ale tak človek nikdy nevie. Ja používam Imitum a je to riadne v pohode. Mohol som si ju vyskúšať aj zdarma a a je tam stále aj tak garancia vrátenia peňazí po celý rok 🙂 http://www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglict...

mysicka2008
8. črc 2016
Uživatel mysicka2008 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mysicka2008.

Dlouho jsem přemýšlela jestli zvolit kurz angličtiny online, nebo raději začít chodit na soukromé hodiny. Nakonec jsem se přiklonila k variantě online a to hlavně z časových důvodů. Vyzkoušela jsem http://www.anglictina-bez-biflovani.cz/ a jsem naprosto spokojená. Dokonce jsem vyzkoušela dětskou angličtinu a je mi naprosto jasné, že i pro malé děti je tento online kurz vhodný, je však potřeba abychom děti trochu hlídali a nutili.

m0ni
23. srp 2016

Ahoj holky, moc bych vás poprosila, vyplnili byste mi krátký dotazník k bakalářce? Je to o jazykovém vzdělávání na interneru a hodnocení webů jako je helpforenglish, duolingo, online jazyky, langmaster atd... Na konci můžete zadat mail a zašlu výsledky a třeba se i něco nového dozvíte o možnostech studia angličtiny na netu.
http://www.click4survey.cz/s/9850/63effcb5
Díky, moc mi to pomůže! 😉

dominikazr
1. zář 2016
Uživatel dominikazr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dominikazr.

Ahoj osobně jsem pro online kurz angličtiny. Kamarádka měla podobný problém a potřebovala si zdokonalit obchodní angličtinu. Dlouho přemýšlela a pak hledala a narazila na http://www.anglictina-bez-biflovani.cz/obchodni-anglictina. Velice se jí zamlouvalo hlavně to, že si k počítači mohla sednout když měla čas. Mnohdy k němu usedala ve chvíli, kdy dala spát svoje ratolesti.

alena12121212
9. črc 2019
Uživatel alena12121212 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od alena12121212.

Osobně mám zkušenosti s jazykyonline.cz. Srovnání kurzů jsem našla tady a na této stránce jej také doporučují. https://www.testado.cz/nejlepsi-kurz-anglictiny-online/