Beach volejbal pro maminy v Praze

vinylka
28. dub 2016

Musím to zkusit. Najdou se mezi zdejšími maminami takové, co by si rády zahrály v Praze beach volejbal v odpoledních hodinách? Moje představa je sejít se u hřiště s kočárkama a vzájemně si dohlídnout na potomky, zatímco se bude hrát. Ideálně v rámci Prahy 4, ale dá se domluvit ledacos. Chlapi jsou samozřejmě také vítáni.

dofi86
21. bře 2017

ahoj, plati to jeste? beach miluju, volejbal hraju odmalicka, ale s prckama je to ted trosku problematicke :( Dej vedet ;)

vinylka
autor
21. bře 2017

Tyjo, už jsem skoro nedoufala... Ale brzy zase začne beachová sezóna, tak stojí za to zase tohle téma otevřít. Víš třeba i o někom dalším? Já zkusím znovu zapátrat. Jinak teda tipuju, že budeš mít asi lepší úroveň než já - já jsem takový radostný rekreační hráč 🙂 Kolik máš dětí a jak staré? Já mám 15-ti měsíční dvojčata.

dofi86
21. bře 2017

🙂 super.Ty mas dvojcatka?moje segra taky.A mas kluky nebo holky?Ja mam 20ti mesicni a ted 2.3 se mi narodila dalsi 🙂 Ale minule jsem hrala beach po mesici
,tak by to nemel byt problem ani ted.Odkud jsi?Jinak znam min.dve volejbalistky s prckama...jedna ma asi 17ti mesicni holku a druha asi 8mesicni.Chodila jsem nejvic do Zabehlic n.na Gutovku.Kam ty?

vinylka
autor
21. bře 2017

Nojo, teď se s dvojčaty trhají pytle 🙂 Mám holku a kluka... Wow, to jsi dost dobrá, že ses dokázala tak rychle zregenerovat. Já se do kondice dostávám ještě teď 😀 Bydlím v Modřanech, takže pro mě je nejlepší Braník. Ale ve výsledku budu ráda, když to zkusíme kdekoliv.

dzejn002
21. bře 2017

Ahooj holky, ráda se k Vám přidám, taky si ráda zahraju pro radost, nejsem žádný expert, jen rekreačně ale s nadšením. ;) mám holčičku 10 měsíců a jsme z Prahy 4. 🙂

dofi86
22. bře 2017

@vinylka Nj jenze s dvojcatama ta rekonvalescence probiha prece jen dele 😉 A mas parecek...to je bomba.By si pral muj manzel 🙂 chtel holku a kluka.Jinak Branik taky zmaknu obcas 😉 Nebo Pankrac...

@dzejn002 supr.Tak asi take spis Branik?

vinylka
autor
22. bře 2017

@dzejn002, @dofi86 Bezva. Holky, příští týden v Praze nebudu, ale zkusily bychom ten první dubnový týden, ok? V Braníku. A zkuste navrhnout den, já preferuji úterý až čtvrtek. Časově bych chtěla využít levné hodiny, které jsou do 16 hod. Zkusíme nejdříve hodinu a uvidíme, jak to půjde. V kolik se vám to hodí? Já se přizpůsobím.

verunka_korunka
23. bře 2017

Ahoj, ja bych sice taky rada, ale vim, ze je to ted nereálné. Mala ma 16m a dalsi bude na prelomu cerven červenec. A s kojenim je ten pohyb dost slozity (prsa bolí), vyzkousela jsem loni v cervnu rovnou turnaj, nastesti jsme na jednoho chlapa byly 2 holky a stridaly se u deti. Jinak na pankraci jsou i treninkove skupiny pro maminky s detmi, nebo bývaly. Chtela jsem tam casem chodit.

dofi86
23. bře 2017

@vinylka Ja bych to mozna nechala az na kveten? to uz budou haly dole, takze to bude jednodussi s kocarkama apod. a taky budu mit po sestinedeli 🙂 hm? ;) Akorat to bude chtit, aby nas bylo min. pet :D idealne sest...

dofi86
25. dub 2017

@dzejn002

@vinylka ahoj holky...mam ctvrtou do party...Chtely bychom jit pristi tyden do Zabehlic nebo na Gutovku.Co vy na to?

dzejn002
25. dub 2017

Ahooj holky, zítra s malou odjíždíme na 14 dní na Moravu...

vinylka
autor
5. čer 2017

Tyjo, jsem to trochu propásla... Jak byla furt zima, tak jsem to neřešila a najednou je měsíc pryč. Takže co příští týden? Kromě středy mohu kterýkoliv den. @dofi86, @dzejn002

dzejn002
5. čer 2017

@vinylka Nám by se to hodilo v pondělí nebo úterý. Ve středu jde malá na očkování, tak budeme mít odpočinkový program. ;)

dofi86
5. čer 2017

@vinylka pro me utery ok 😉

dofi86
6. čer 2017

@dzejn002
@vinylka jinak ta moje kamoska by take v Ut mohla...dopo...takdejte vedet 😉 Asi by to chtelo jeste nekoho na hlidani deti 😀 😀

vinylka
autor
9. čer 2017

@dofi86, @dzejn002, dopoledne jsou blbá. Máme plavání. A vynechat už nemůžeme, protože není kdy to nahradit. Takže dopoledne mohu akorát v pondělí. Odpoledne je to už lepší. To pondělí by nešlo, dofi?

vinylka
autor
10. čer 2017

Holky, tak ani v to pondělí dopoledne už nemohu. V týdnu od 19. pak dopoledne mohu po, st, pá.

dofi86
11. čer 2017

Tak muzem i odpo klidne 😉 btw. Davam na sebe kontakt...pro lepsi domluvu.Tel:776197548