• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Blbne tu už někdo s Vánocema?

19. října 2015 
@beruskanula já můžu zas osobně z popronu a ještě budu objednávat z rodinného knihkupectví,taky na osobní odběr.
30. říj 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@palomitacheca já se letos držím,zatím mě ještě muž nezabil :grinning:
30. říj 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik : ty osobni odbery jsou super:slight_smile:
30. říj 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik to máš dobrý :slight_smile: mě v tom přítel ještě podporuje :grinning: už se těším, až to bude všechno, jen nevím, jak pak odolat a ještě něco nedokoupit :grinning:
30. říj 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@palomitacheca ale můj taky,do chvíle placení :grinning:
30. říj 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beruskanula a ted máme i alzu,což je taky bomba
30. říj 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik je fakt, že mi ještě radí, co koupit, ale platím to já... :grinning: no on se taky plácne přes kapsu, dostanu od něj focení naší rodinky :grinning: a pod 5000 se asi určitě nevlezeme...
30. říj 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca dá se sehnat i kolem tisícovky dvou,ale zas to je jen pár fotek omezené pozadí atd.
30. říj 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik tak sehnat levnějšího by určitě šlo, ale půjdeme ke stejné fotografce, co nám dělala těhotenský fotky :slight_smile: tu už máme ověřenou a při focení jsme si sedli, tak snad to i tentokrát vyjde stejně úžasně :slight_smile:
30. říj 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
31. říj 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
1. lis 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik ha a já v sobotu jedu do Ikeiiiiiiiiii:slight_smile: tak se těším,budu mít na vše klid,abych si to prošla a snad něco i pokoupila :grinning:
1. lis 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
2. lis 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zase trocha tvořivé inspirace :wink:
Korálkový rampouch - navléct, zatočit a udělat očko
Na ten korálkový stromeček mám návod, je to krásný, ale docela piplačka :wink: Jednou až bude čas ho snad vyzkouším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kri jsi pozadu,kik leták jsem sem dávala o dvě stránky dřív :grinning:
2. lis 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka Mě ikea moc nezaujala,obi mi příjde mnohem lepší.
2. lis 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto je krása
2. lis 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@benjik no já tam nejedu naštěstí po ničem vánočním - teda jo po dárcích,né po výzdobě :grinning: výzdobu mám novou z loňska,včera jsme přikoupili další obrázky na okna.
2. lis 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik místo plyšáka tam úplně vidím Mrazíka :wink: :dizzy_face:
2. lis 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marhulinka jo tak,pro dárky jedu taky
2. lis 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@benjik .-) no já dneska ani nedospím,nebyla jsem tam ani nepamatuju...nejprve Ikea pak nějaké obchody,protože si musím nakoupit něco na sebe :grinning: Prcka máme do neděle u babi a dědy,tak toho musíme prostě využít a dokoupit dárky.
2. lis 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@benjik jé vidíš, jsem nějak přehlídla :sweat_smile: :grinning: . Ten stromeček je krásnej, já bych chtěla jeden udělat jen s perníčkama a mašlema. :wink:

Holky já chci taky do Ikeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Jenže nás teď čekají ještě narozky Vikýska a zítra má synovec, tak pak se na to dokupování dárečků pořádně vrhnu, ale nám nikdo nehlídá. :frowning2:
2. lis 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kri my taky nemáme hlídání,tchýně hlídá děti švagrové,mojí mámě děti nesvěřím a prababi to dýl jak hodinu nedá.
2. lis 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi dorazil další vánoční dárek - 6 lahví mešního vína. Teď jen vymyslet, kam ho schovat :grinning:
2. lis 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@palomitacheca mezi věci na úklid,tam chlapi moc nelezou
2. lis 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@palomitacheca :grinning: no 6 lahví, to není málo, to tedy nevím.

@benjik my máme tchýňovce v Plzni a naši jsou v Praze. Ty tedy taky hlídají ségře, ségra bydlí u babi (prababi), takže jí taky hlídá. K nám sice jezdí naši na víkendy (máme u nich v baráčku předělané patro na byt), tak na chvíli tedy pohlídají, ale né přes noc. :unamused:
2. lis 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik tam by se to nevešlo :slight_smile: šoupla jsem je pod postel. Tam se taky neleze a mohlo by tam být trošku chladněji :slight_smile:
2. lis 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek