Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
21. lis 2012

@kitinka76 co nějaké ty experimenty? Počítačové hry?

benjik
21. lis 2012

Holky,asi stárnu.Vždy jsem si říkala,že děti budou mít pod stromeček hromadu hraček,ale čím jsou vánoce blíž,tím víc hračky vyškrtávám.Nakonec každý dostane jednu větš Nelča hluboký kočárek pro panenku(moc si ho přeje) Kuba interaktivní chodítkoí,3-4 malé hračky typu igráček,autíčko atd. a kopu knížek,oblečení,nádobí.Nějak se mi začíná příčit,aby každý dostal třeba 10 hraček.

palomitacheca
21. lis 2012

@benjik taky nebudeme dávat spoustu hraček. Pak se to tu všechno jenom válí...

benjik
21. lis 2012

@palomitacheca asi tak máme tu dvě plný bedny a stejně si hrajou jen s pár.Já i přemýšlím, jestli to chodítko kupovat,je na chvilku,dcera ho neměla.

palomitacheca
21. lis 2012

@benjik tak my interaktivní chodítko koupili, když měl necelý rok a vyhrál si s ním dlouho. Házel do něj kostičky a občas s ním i chodil. I teď si s ním občas hraje 🙂

benjik
21. lis 2012

@palomitacheca jo? tak to asi teda taky pořídíme.Přeci jen radši jednu dražší hračku než 5 menších

palomitacheca
21. lis 2012

@benjik my máme tohle http://choditka.heureka.cz/chicco-activity-chod... a je fakt, jak tam píšou, že když s ním dítě jezdí pozadu, tak se strojek strhne a při jízdě dopředu už nehraje...

benjik
21. lis 2012

@palomitacheca já mám vyhlédnuté jiné tady v blízkém obchodě,ale vím že chicco je dost kupované

palomitacheca
21. lis 2012

@benjik u nás v obchodě měli tohle, tak jsme ho vzali. Ale ono je to asi celkem jedno, hlavně když to bude hrát, bude se tam moct něco házet... 😀

framboise
21. lis 2012

Holky já budu péct až za týden, dřív než o adventu nezačínám a stejně jen některé druhy...není to už nečerstvé takto brzo?
Jinak te´d o víkendu předám mamče dárek - není to vánoční, ale narozeninový, ale i tak mám z něj radost tak snad bude mít taky 😅 !
A na Vánoce už mám doma téměř vše 🙂 . + pro neteř super látkový adventní kalendář za 150,- ještě teda vymyslet čím ho naplním.....

kri
21. lis 2012

Holky děkuji, malej je nastydlej, měl horečku, ale už je to lepší. A aby toho nebylo málo, tak malé lezou zuby a asi 4 najednou! 😲 No zítra už se snad 2 vyklubou! 😵

@framboise Dárečky jsou super a ten kalendář jsem už někde viděla, ale nemůžu si vzpomenout kde. Pořád se nemůžu rozhodnout jaký mám Fíkovi udělat! Já mám v plánu dát tam kromě sladkého i třeba sušené ovoce, oříšky, perníčky a nebo zvířátka z marcipánu a samo nějaký malinký dáreček.

@benjik My taky kupujeme dětem jeden "hlavní" dárek a pak ještě třeba 1-2 menší dárečky, z toho třeba i nějaký dělaný. No a pak oblečení a taky nějakou knížku. Myslím, že to úplně stačí, slavíme to celá rodina dohromady, takže toho nemusí mít horu, není to pak kam dát a nakonec si stejně hrajou s něčím úplně jiným! 😉

kri
21. lis 2012

2 v 1 aneb jak spojit příjemné s užitečným, dostane taťka s tchánem a asi i švagrové 😀 Akorát pro každého jiný alkohol. 😉

kri
21. lis 2012

@benjik ad Popron, ten už mám doma dýl a mám tam hooodně kroužků, ale na všechno nebude, tak se alespoň kochám. 😀 Mám doma ještě katalog od Knižního klubu a Sparkysu a Dedry! No musela bych být milionář, abych si koupila všechno, co se mi tam líbí! 😝

benjik
22. lis 2012

@kri ty ostatní mám prohlédnuté taky

benjik
22. lis 2012

@framboise ne není,některé druhy se musí i měsíc rozležet

benjik
22. lis 2012

@kri ten kalendář si asi viděla v popronu,tady na něm je vodoznak jak kravička velký

marhulinka
22. lis 2012

Hezké ránko všem,jdu zase nakouknout,co nového 🙂

Taky pokračujeme pomalu s přípravama,dorazili nějaké dárečky,do příštího týdne mají přijít ještě 3 objednané balíčky,tak pomalu pořád vyhlížím pošťáka 😀

My začínáme péct většinou kolem Mikuláše,začneme s malým perníčkama a pak si budu péct vždy večer. Jinak ingredience už na cukroví nějaké máme pokoupené,recepty co upeču taky,tak pak jen jak mě to chytne,začnu 😀

Všechny dárečky ještě nemáme - teda pro malého ano,to pak ještě dokoupím nějaké drobnosti - jako modelínu a tak.
Ještě musíme pokoupit něco pro rodiče a pro neteřinku - což u ní se musím poradit,protože o holčičích dárkách nemám tuchy 😅

marhulinka
22. lis 2012

Tenhle látkový kalendář jsem viděla i na MMB

kri
22. lis 2012

@benjik 😀 ježiš no vidíš, já už jsem včera na to moc neviděla, celý večer jsem ťukala na net ceníky 😅

Já začnu péct cukroví od příštího víkendu. Těsto na perníčky si zadělám asi už dneska, tedy manžílek, ať má taky trochu zásluhu. Chci dělat dětem chaloupky a taky svícny, tak ať to do vánoc vůbec stihnu. 😉

framboise
22. lis 2012

@benjik Jasně, je jasné, že perníčky apod. se nedělají týden předem. Ale víc jak měsíc staré jakékoliv pečivo bych nejedla... 😉

benjik
22. lis 2012

@framboise linecké,stříkané a pracny,pokud nejsou namazané vydrží dlouho

beruskanula
22. lis 2012

🙂
asi znate, ja to prohlizela uz loni, ted na to davala nejaka holcena tady na konovi odkaz, tak jsem si na to vzpomnela, a hned zase jukla

http://www.cukrovi.kvalitne.cz/ukazka_mych_vyro...

kri
22. lis 2012

@beruskanula já to neznám a teď mám tedy o zábavu postaráno 😉 To než pročtu a něco vyberu. Chci zkusit zase něco nového.

beruskanula
23. lis 2012

@kri : ja od tama chci delat cetovy koule-kdyz nebudem mit letos rumove 😝 😀 a pak se mne libi jeste popelčiny oříšky, tak uvidim 😎

benjik
23. lis 2012

@beruskanula můžeš mít rumové kup sirup expres tea,používá se jako nealko náhrada rumu

benjik
23. lis 2012

@beruskanula tak dík no,ted babo rad,co z toho zkusit 😀

marhulinka
23. lis 2012

@beruskanula už druhým rokem mi to přišlo na maila - vždycky u toho sedím a kochám se a letos asi taky vyberu něco nového co vyzkouším 😵

kri
23. lis 2012

a nebo rumová tresť 😉

@benjik jo tak to mám stejný problém, je tam toho tolik a min. polovina by se mi líbila 😀

benjik
23. lis 2012

Holky,přiznejte se,když pečete ted vydrží vám to do vánoc? U nás ne,pořád chodíme ochutnávat až nic nezbyde,mimo ozdobených perníků,ty bráním vlastním tělem 😀 To vidím jako každý rok,že budu týden před vánoci péct o život,aby něco bylo 😀
Tudíž pro @framboise ono to pečivo třeba u nás nikdy měsíc staré není 😀

benjik
23. lis 2012

@kri asi příští rok zkusím většinu z toho,ale jen ze čtvrtky dávky. 😀 Letos budu ráda,že bude alespon něco,přeci jen děcka mrnavý.