• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Blbne tu už někdo s Vánocema?

19. října 2015 
A už nejdu do kiku,včera jsem tam byla s mojí babi a těch peněz,co tam nechala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koupily se dětem dozičky a dezertní tácy s disney vánoční tématikou.Zítra hodím do alba.Pro Kubu máme Púa a pro Nelču Mickeyho.Babi jim to bude dávat ale až pod stromek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To fakt miluju,každý rok dostávám vánoční formy nebo něco vánočního 25.prosince :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rok musím čekat než to použiju. Já vzala dětem každému po doze,dostanou ji na Mikuláše.Naplním pár dobrotama,jsou velké jak plechovky a je-Nelče čokoládky,Kubovi křupky.
23. lis 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@benjik já právě takhle brzo nepeču,něco by určitě nevydrželo,něco jo....ale mě to přijde ještě prostě moc brzo :grinning:
23. lis 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka já kdybych pekla jen pro nás,tak bych pekla začátkem prosince,ale dřív jsem pekla ještě pro moje a manželovi rodiče,mojí babi a tetě.Navíc my jíme cukroví o adventní víkendy,nejen o svátcích
23. lis 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik nojo my toho sladkého zas tak moc nesníme,je to pro rodinu a pak pro návštěvy,my si dáme ke kávičce a když někam jedeme
23. lis 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka no by jsme si mohli sladké píchat snad rovnou do žíly,jsme sladkoholici
23. lis 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@benjik my spíš masožrouti,takže řízečky a salátek vedou:grinning: ale samo,že máme svá oblíbená sladká cukrovíčka...manžel miluje úlky a pak co je s krémem,já miluju šlehačkové a pak co je s oříškama:grinning:
23. lis 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka nomy jsme na sladké po celý rok.Před chvílí jsem dodělala palačinky,už skoro nejsou :grinning: Maso milujeme také.A salát?Toho se dělá plný kýbl :grinning: Přiznávám,jsme nenažraní :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@benjik :grinning: :grinning: já si vždycky dělám srandu z manžela - salát dělá většinou na Vánoce on - že za chvíli ho bude dělat rovnou ve vaně:grinning: jooo jsme taky nenažraní,nejste v tom sami :grinning:
24. lis 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak nakonec budeme mít Vánoce FIALOVO-ZLATÉ :slight_smile: !
25. lis 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@marhulinka znám lidi,co ho zadělávají ve vaničce :grinning:
26. lis 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka
@benjik hlásím, že u nás se dělá bramborový salát ve velkém lavoru :wink:
27. lis 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kitinka76 u nás se dělali tři velké mísy
27. lis 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak s tím jídlem jsme na tom úplně stejně! :wink: My milujeme kapříka, takže máme tak 2-3 a salátu taky plnou mísu a další dělá ségra a další babi. :wink:
27. lis 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kri : :dizzy_face: :grinning: mnam, uz se tesim..to je paradni velka rodinna hostina :dizzy_face:

my travime Stedrovecerni veceri- cely den jen ve trech, tze nedelame salat ve vanicce apod:grinning:, ale taky ho nemame malo :grinning: , my si pak vzdycky kazdej vemem misku k teleivzi-samotnej salat u nas frci, milujeme kapra :dizzy_face:, pak delame bud kureci rizky nebo vinnou klobasu-zalezi, na co je chut :grinning: :sunglasses:

:grinning: vcera mi prisly nejaky baliky-tze mam krabice na cukrovi-super :grinning: :sunglasses: ,tak uz muzu pomalu zacit pect :sunglasses: :grinning:
27. lis 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, tak první vlaštovka z mého vánočního tvoření. :wink:
28. lis 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@benjik
@kitinka76 my máme na salát taky lavór:slight_smile: My máme salát i na chlebíčky,takže ho prostě musí být hooooooodně moooooc...mňam už se na něj těším
28. lis 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kri krásnýýýýýýýý :dizzy_face:
28. lis 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kri jaks to udělala nádhera
29. lis 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulinka Děkuji :dizzy_face:
@vvvecna Děkuji :dizzy_face: mrkni sem na 14 stránku, tam jsem dávala návod :wink: http://www.modrykonik.cz/diskuse/spolecne-nazory-a-zajmy/vanoce-2012-blbne-tu-uz-nekdo-s-vanocema-jako-ja/?page=14&post=last. Je to jednoduchý, omotala jsem polystyrenový kužel nebo jde i z papíru (předem obalit potr. folii) bavlnkou a natřela to vodním sklem, po uschnutí stáhla a ozdobila. :wink:
29. lis 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kri jéé díkas
29. lis 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kri : krasa :dizzy_face: ja bych to taky chtela udelat, ale nemam vodni sklo..u nas ho asi ani nesezenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my dnes delali dalsi pranicka a taky jsem pekli-pracny :sunglasses: :dizzy_face: , o vikendu se vrhneme na pernicky

pomalu davam pryc podzimni obrazky, vytvory, nahrazuji zimnim, u nas ted frci cert, mikulda a andilek, tze ty mame vsude:grinning::slight_smile:....

dodelavam adventni kaledar po vecerech:slight_smile:

malej je uz v pohode, ufff:slight_smile:....
29. lis 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula To je dobře, že je malej už v pohodě. My pořád ještě všichni trochu chrapláme a máme rýmu, ale taky je to lepší.
To vodní sklo seženeš v každé drogerii, u nás jsem to sehnala v takové pidi kde mají všechno možné. A stálo 28 Kč! :wink:
O víkendu se taky chystáme na perníčky. Chci péct chaloupky a svícínky. :slight_smile:
29. lis 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kri : mne malej hicoval dva dny, sileny :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vcera uz jen zvysena, dneska ani to ne:slight_smile:

super, ze je to u vas uz taky lepsi :slight_smile:

vidis, v zapadle male drogosce u nas...tam bych se mohla zeptat:grinning:

ja chci delat stromecek z pernicku a mozna bych zkusila i tu chaloupku, ale to asi nezvladnu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula jj tam to určitě budou mít! :slight_smile:
Stromeček jsem taky už zkoušela, ale chaloupku určitě taky zvládneš. Až najdu časopisy Perníčky, hodím sem nějaký foto pro ispiraci, dají se dělat i docela jednoduché. :wink:

Jinak těsto zaděláno a už se chladí, takže zítra nebo pozítří se na ně vrhnu.

Zítra mi taky musí manžílek sundat vánoční výzdobu z půdy a vrhnu se na adventní věnec, ať mám co v neděli zapalovat. Jak jsem 2 týden zavřená doma, tak jsem se nikam nedostala, ale zítra jestli to počasí trochu dovolí, vyrazím konečně ven!!!!!!!!!!!!!!!!! Se už tááááááááák těším!!!!
30. lis 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kri super,že je prcek v pořádku.
vodní sklo slyším prvně
30. lis 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik Díky. S tím sklem jsem si to taky letos někde přečetla poprvé. Původně se to přidává do malty nebo šamotu při stavbě krbů a nebo se to používá při nakládání vajíček. :grinning:
30. lis 2012 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kri prosímtě a kde se dá kouit to vodní skllo?to neznám vůbec
1. pro 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna v drogerii, ale spíš v takové kde mají barvy laky a nebo takové té starší, kde mají všechno možné. :wink:
1. pro 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kri aha,takže by to měli mít přímo v barvách,co ještě teda dokoupím štěteček
moc děkuji za info,v Po koupím a jdu na to,dokud můžu
1. pro 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna jj tam by to podle mě mít taky měli, já to koupila v jedné pidi midi "drogerii" kde mají kde co. :wink: Jo a chce to bavlnku nebo vlnu, něco co je savé. Zkoušela jsem to s těmi kovově lesklými bavlnkami a nějak mi nedošlo, že vlastně nesajou a samozřejmě to nedrží. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No jo, už to máš za pár, viď. :slight_smile:
1. pro 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek