Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
23. lis 2012

A už nejdu do kiku,včera jsem tam byla s mojí babi a těch peněz,co tam nechala 😀 😝 Koupily se dětem dozičky a dezertní tácy s disney vánoční tématikou.Zítra hodím do alba.Pro Kubu máme Púa a pro Nelču Mickeyho.Babi jim to bude dávat ale až pod stromek. 😝 To fakt miluju,každý rok dostávám vánoční formy nebo něco vánočního 25.prosince 😝 Rok musím čekat než to použiju. Já vzala dětem každému po doze,dostanou ji na Mikuláše.Naplním pár dobrotama,jsou velké jak plechovky a je-Nelče čokoládky,Kubovi křupky.

marhulinka
23. lis 2012

@benjik já právě takhle brzo nepeču,něco by určitě nevydrželo,něco jo....ale mě to přijde ještě prostě moc brzo 😀

benjik
23. lis 2012

@marhulinka já kdybych pekla jen pro nás,tak bych pekla začátkem prosince,ale dřív jsem pekla ještě pro moje a manželovi rodiče,mojí babi a tetě.Navíc my jíme cukroví o adventní víkendy,nejen o svátcích

marhulinka
23. lis 2012

@benjik nojo my toho sladkého zas tak moc nesníme,je to pro rodinu a pak pro návštěvy,my si dáme ke kávičce a když někam jedeme

benjik
23. lis 2012

@marhulinka no by jsme si mohli sladké píchat snad rovnou do žíly,jsme sladkoholici

marhulinka
23. lis 2012

@benjik my spíš masožrouti,takže řízečky a salátek vedou😀 ale samo,že máme svá oblíbená sladká cukrovíčka...manžel miluje úlky a pak co je s krémem,já miluju šlehačkové a pak co je s oříškama😀

benjik
23. lis 2012

@marhulinka nomy jsme na sladké po celý rok.Před chvílí jsem dodělala palačinky,už skoro nejsou 😀 Maso milujeme také.A salát?Toho se dělá plný kýbl 😀 Přiznávám,jsme nenažraní 😀 😀 😀

marhulinka
24. lis 2012

@benjik 😀 😀 já si vždycky dělám srandu z manžela - salát dělá většinou na Vánoce on - že za chvíli ho bude dělat rovnou ve vaně😀 jooo jsme taky nenažraní,nejste v tom sami 😀

framboise
25. lis 2012

Tak nakonec budeme mít Vánoce FIALOVO-ZLATÉ 🙂 !

benjik
26. lis 2012

@marhulinka znám lidi,co ho zadělávají ve vaničce 😀

kitinka76
27. lis 2012

@marhulinka
@benjik hlásím, že u nás se dělá bramborový salát ve velkém lavoru 😉

benjik
27. lis 2012

@kitinka76 u nás se dělali tři velké mísy

kri
27. lis 2012

Ahojky holky, tak s tím jídlem jsme na tom úplně stejně! 😉 My milujeme kapříka, takže máme tak 2-3 a salátu taky plnou mísu a další dělá ségra a další babi. 😉

beruskanula
27. lis 2012

@kri : 😵 😀 mnam, uz se tesim..to je paradni velka rodinna hostina 😵

my travime Stedrovecerni veceri- cely den jen ve trech, tze nedelame salat ve vanicce apod😀, ale taky ho nemame malo 😀 , my si pak vzdycky kazdej vemem misku k teleivzi-samotnej salat u nas frci, milujeme kapra 😵, pak delame bud kureci rizky nebo vinnou klobasu-zalezi, na co je chut 😀 😎

😀 vcera mi prisly nejaky baliky-tze mam krabice na cukrovi-super 😀 😎 ,tak uz muzu pomalu zacit pect 😎 😀

kri
28. lis 2012

Holky, tak první vlaštovka z mého vánočního tvoření. 😉

marhulinka
28. lis 2012

@benjik
@kitinka76 my máme na salát taky lavór🙂 My máme salát i na chlebíčky,takže ho prostě musí být hooooooodně moooooc...mňam už se na něj těším

marhulinka
28. lis 2012

@kri krásnýýýýýýýý 😵

vvvecna
29. lis 2012

@kri jaks to udělala nádhera

kri
29. lis 2012

@marhulinka Děkuji 😵
@vvvecna Děkuji 😵 mrkni sem na 14 stránku, tam jsem dávala návod 😉 https://www.modrykonik.cz/diskuse/spolecne-nazo.... Je to jednoduchý, omotala jsem polystyrenový kužel nebo jde i z papíru (předem obalit potr. folii) bavlnkou a natřela to vodním sklem, po uschnutí stáhla a ozdobila. 😉

vvvecna
29. lis 2012

@kri jéé díkas

beruskanula
29. lis 2012

@kri : krasa 😵 ja bych to taky chtela udelat, ale nemam vodni sklo..u nas ho asi ani nesezenu 😝

my dnes delali dalsi pranicka a taky jsem pekli-pracny 😎 😵 , o vikendu se vrhneme na pernicky

pomalu davam pryc podzimni obrazky, vytvory, nahrazuji zimnim, u nas ted frci cert, mikulda a andilek, tze ty mame vsude😀🙂....

dodelavam adventni kaledar po vecerech🙂

malej je uz v pohode, ufff🙂....

kri
29. lis 2012

@beruskanula To je dobře, že je malej už v pohodě. My pořád ještě všichni trochu chrapláme a máme rýmu, ale taky je to lepší.
To vodní sklo seženeš v každé drogerii, u nás jsem to sehnala v takové pidi kde mají všechno možné. A stálo 28 Kč! 😉
O víkendu se taky chystáme na perníčky. Chci péct chaloupky a svícínky. 🙂

beruskanula
29. lis 2012

@kri : mne malej hicoval dva dny, sileny 😖 😝 , vcera uz jen zvysena, dneska ani to ne🙂

super, ze je to u vas uz taky lepsi 🙂

vidis, v zapadle male drogosce u nas...tam bych se mohla zeptat😀

ja chci delat stromecek z pernicku a mozna bych zkusila i tu chaloupku, ale to asi nezvladnu 😅 😝

kri
30. lis 2012

@beruskanula jj tam to určitě budou mít! 🙂
Stromeček jsem taky už zkoušela, ale chaloupku určitě taky zvládneš. Až najdu časopisy Perníčky, hodím sem nějaký foto pro ispiraci, dají se dělat i docela jednoduché. 😉

Jinak těsto zaděláno a už se chladí, takže zítra nebo pozítří se na ně vrhnu.

Zítra mi taky musí manžílek sundat vánoční výzdobu z půdy a vrhnu se na adventní věnec, ať mám co v neděli zapalovat. Jak jsem 2 týden zavřená doma, tak jsem se nikam nedostala, ale zítra jestli to počasí trochu dovolí, vyrazím konečně ven!!!!!!!!!!!!!!!!! Se už tááááááááák těším!!!!

benjik
30. lis 2012

@kri super,že je prcek v pořádku.
vodní sklo slyším prvně

kri
30. lis 2012

@benjik Díky. S tím sklem jsem si to taky letos někde přečetla poprvé. Původně se to přidává do malty nebo šamotu při stavbě krbů a nebo se to používá při nakládání vajíček. 😀

vvvecna
1. pro 2012

@kri prosímtě a kde se dá kouit to vodní skllo?to neznám vůbec

kri
1. pro 2012

@vvvecna v drogerii, ale spíš v takové kde mají barvy laky a nebo takové té starší, kde mají všechno možné. 😉

vvvecna
1. pro 2012

@kri aha,takže by to měli mít přímo v barvách,co ještě teda dokoupím štěteček
moc děkuji za info,v Po koupím a jdu na to,dokud můžu

kri
1. pro 2012

@vvvecna jj tam by to podle mě mít taky měli, já to koupila v jedné pidi midi "drogerii" kde mají kde co. 😉 Jo a chce to bavlnku nebo vlnu, něco co je savé. Zkoušela jsem to s těmi kovově lesklými bavlnkami a nějak mi nedošlo, že vlastně nesajou a samozřejmě to nedrží. 😝
No jo, už to máš za pár, viď. 🙂