• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Blbne tu už někdo s Vánocema?

19. října 2015 
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prosinec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kri jo balvnek je doma dost :slight_smile:
jj už za pár :slight_smile:
ještě dotaz jsem totiž antitalent,jak mám udělat to abych tu špičku měla trochu dělší a zakroutila se mi směrem dolů třeba takto?
https://www.facebook.com/pages/Dobr%C3%A9-rady-a-n%C3%A1pady/228174480558394?sk=photos_stream#!/photo.php?fbid=464872090221964&set=pb.228174480558394.-2207520000.1354348886&type=3&theater
1. pro 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáááááááááááááááááááááááááááááá,.-)))))strom na terase ozdoben, truhlíky v okně, dárky téměř už všechny..upečeno 90 kg pečiva(peču na zakázku.-) ) a už se děsně těším na ty nadšené děti pod stromečkem.-))))))))))))))))))))))))
1. pro 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kri to je jak u nás.-))))))))))))))))))))) šest dospělých a pět dětí.-))))))))
1. pro 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna to je takový divný,udělej spíš normální,jinakriskuješ že spadne
1. pro 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik oki
a ještě dotaz jak si doma vyrobím kužel z papíru?abych nemusela kupovat ty z polystyrenu
1. pro 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a máte jěště nápad co z krepového papíru?mám ho doma plno
1. pro 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna stočíš papír do kornoutu
1. pro 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s tedy ty si šikulka, to já mám jen těsto na perníčky a ostatní začnu péct až od příštího víkendu, to přijede kamarádka a budeme péct společně. Jen nevím jak nám to půjde se 4 dětma! :wink:
U nás je to skoro stejné 7 dospělých, 4 děti a pes s králíkem! :wink:

@vvvecna mě se ty stočený delší špičky moc nelíbí a nevím jestli by se to nepřevažovalo. :slight_smile:

Tak už jsem konečně vybrala konečnou variantu adventního kalendáře pro prcka, tak se na to musím večer vrhnout.
1. pro 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak focení, které mám od přítele k Vánocům, dopadlo naprosto skvěle :slight_smile: fotky jsou úžasný, už aby byly hotový :slight_smile:
1. pro 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@palomitacheca to je super! Já to nakonec zrušila a jsem ráda,paní dělá jen takové obyč vánoční,co si člověk odfotí i doma.Kdy je budete mít hotové?
1. pro 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Už týden se chystám na strojkové cukroví a pokaždé něco nemám.Nejdřív jsem nemohla najít pistoli na těsto,pak kroužek na nástavce,pak nebyly vejce nebo tuk a ted se mi zas ztratil ten kroužek! Já to snad neudělám.
Předevčírem jsem dělala perníkového anděla,čerta a Mikuldu,zítra bych je chtěla zdobit.Půlku upečených perníků už mi muž snědl,prý byly luxusní.
Ted mám puštěné koledy a užívám si předvánočního klidu.Muže potom vyšlu pro chvojí a udělám adventní obdélník,na věnec nemám základ.Adventní kalendář mám pro Nel papírový od českého Ježíška,vyrobit jsem nestihla.
1. pro 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s já na zakázku pekla loni,to děláš i s krémém?Jak to pak skladovat,takhle dlouho?
1. pro 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik byli jsme tam v úterý, ve středu večer mi přišly náhledy, v pátek přijali objednávku, tak to bude trvat ještě asi 2 týdny, než to upraví a vytisknou. Navíc jsme ze 3 fotek nechali udělat obrazy pro babičku, tak jsem zvědavá, jak dlouho je budou dělat. Ale do Vánoc to snad stihnou :slight_smile:
1. pro 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@palomitacheca to je bomba! nádherné! moc vám to sluší! U koho jste byly?
1. pro 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik děkujeme :slight_smile: byli jsme u Lucky Maršíkové v Podolí. Poprvé nás fotila v těhotenství, tohle bylo takový pokračování. A určitě jsme u ní nebyli naposled :slight_smile:
1. pro 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik dělám i s krémem. ale krémové plním až před expedicí...to samé nepečené...jeden naplním a druhý den to předávám lidem...beru objednávky tak do 200 kg..letos asi méně..s Terkou to není jednoduché....-))))
1. pro 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co holky jste připraveny na zítra? Já jsem udělala strááášně těžký adventní "věnec" :grinning:
1. pro 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pet.s takhle,já už myslela,že si ted berou i krémové,mi bylo divné,jak by jim vydrželo až do vánoc.Já letos toho moc neudělám taky,Nelča sice pomáhá,ale Kuba je číslo - furt ho odněkud tahám :grinning:
1. pro 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@framboise dobrý nápad
1. pro 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahojky.... my dnes udelali pernicky a i linecky rovnou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:

@framboise : my mame koupenej :grinning: , ale na dvere vanoci si zase vyrobime...az bude cas :grinning:
1. pro 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik dělám i s krémem. ale krémové plním až před expedicí...to samé nepečené...jeden naplním a druhý den to předávám lidem...beru objednávky tak do 200 kg..letos asi méně..s Terkou to není jednoduché....-))))
2. pro 2012 ve 03:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palomitacheca nádherné fotečky, taky bych chtěla nechat rodinku vyfotit, ale bohužel až po vánocích, teď už by jsme to ani nestihli a penízků taky není nazbyt. :frowning2: Ale mám pokaždé fotky od fotografky z vítání občánků, tak alespoň něco.

Holky já jsem tak naštvaná, zrovna teď nám musí odejít baterka do auta!!!!

@framboise super, náhodou je moc pěknej! :wink: Já ho budu dělat až dnes.

Jinak :hearts::hearts::hearts: První adventní neděle!:hearts::hearts::hearts: :dizzy_face:
2. pro 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou první adventní neděli!
2. pro 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kri divíš se,v těch mrazech? Je to nepříjemné. U nás je klasika,že před vánoci něco odejde.
2. pro 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik jo jo, v našem případě mě to ani nepřekvapuje! A to jí snad máme 2 roky! JO a nedavno mi odešla trouba! :angry:
2. pro 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale nebudu si kazit vánoční náladu! Jdu vykopat manžílka z postel, aby mi sundal vánoční výzdobu, včera na to neměl čas. :angry: A jdu se vrhnout na ten adventní věnec a ostatní výzdobu. A zapálit františka! :wink:
2. pro 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kri díky :slight_smile: já focení objednávala už v září, aby měla Lucka volno. Teď jenom budu doufat, že fotky budou co nejdřív :slight_smile: ještě bych totiž chtěla z těch minulých, i z těch nových pár fotek vyvolat ve formátu 10x15 pro babičky do alba. Na to ale potřebuju upravený fotky ve větším rozlišení.
2. pro 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Představa mého muže,když chci malou větev jehličí? Oškube půlku stromu :grinning:
2. pro 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sněžíííííííííííííííííí :grinning: Tak už i u nás!

Akorát mě se táááááák nechce do toho vánočního úklidu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ono to nebude tak tragický, po dětičkám uklízím pořád dokola, tak jen takové ty věci ve výškám, kam ještě nedosáhnou a nestihnou umatlat. :wink:

@benjik šikula :grinning:
3. pro 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek