Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
1. pro 2012

😵 😵 😵 prosinec 😵 😵 😵

vvvecna
1. pro 2012

@kri jo balvnek je doma dost 🙂
jj už za pár 🙂
ještě dotaz jsem totiž antitalent,jak mám udělat to abych tu špičku měla trochu dělší a zakroutila se mi směrem dolů třeba takto?
https://www.facebook.com/pages/Dobré-rady-a-náp...

pet.s
1. pro 2012

jáááááááááááááááááááááááááááááá,.-)))))strom na terase ozdoben, truhlíky v okně, dárky téměř už všechny..upečeno 90 kg pečiva(peču na zakázku.-) ) a už se děsně těším na ty nadšené děti pod stromečkem.-))))))))))))))))))))))))

pet.s
1. pro 2012

@kri to je jak u nás.-))))))))))))))))))))) šest dospělých a pět dětí.-))))))))

benjik
1. pro 2012

@vvvecna to je takový divný,udělej spíš normální,jinakriskuješ že spadne

vvvecna
1. pro 2012

@benjik oki
a ještě dotaz jak si doma vyrobím kužel z papíru?abych nemusela kupovat ty z polystyrenu

vvvecna
1. pro 2012

jo a máte jěště nápad co z krepového papíru?mám ho doma plno

benjik
1. pro 2012

@vvvecna stočíš papír do kornoutu

kri
1. pro 2012

@pet.s tedy ty si šikulka, to já mám jen těsto na perníčky a ostatní začnu péct až od příštího víkendu, to přijede kamarádka a budeme péct společně. Jen nevím jak nám to půjde se 4 dětma! 😉
U nás je to skoro stejné 7 dospělých, 4 děti a pes s králíkem! 😉

@vvvecna mě se ty stočený delší špičky moc nelíbí a nevím jestli by se to nepřevažovalo. 🙂

Tak už jsem konečně vybrala konečnou variantu adventního kalendáře pro prcka, tak se na to musím večer vrhnout.

palomitacheca
1. pro 2012

Tak focení, které mám od přítele k Vánocům, dopadlo naprosto skvěle 🙂 fotky jsou úžasný, už aby byly hotový 🙂

benjik
1. pro 2012

@palomitacheca to je super! Já to nakonec zrušila a jsem ráda,paní dělá jen takové obyč vánoční,co si člověk odfotí i doma.Kdy je budete mít hotové?

benjik
1. pro 2012

Ahoj holky! Už týden se chystám na strojkové cukroví a pokaždé něco nemám.Nejdřív jsem nemohla najít pistoli na těsto,pak kroužek na nástavce,pak nebyly vejce nebo tuk a ted se mi zas ztratil ten kroužek! Já to snad neudělám.
Předevčírem jsem dělala perníkového anděla,čerta a Mikuldu,zítra bych je chtěla zdobit.Půlku upečených perníků už mi muž snědl,prý byly luxusní.
Ted mám puštěné koledy a užívám si předvánočního klidu.Muže potom vyšlu pro chvojí a udělám adventní obdélník,na věnec nemám základ.Adventní kalendář mám pro Nel papírový od českého Ježíška,vyrobit jsem nestihla.

benjik
1. pro 2012

@pet.s já na zakázku pekla loni,to děláš i s krémém?Jak to pak skladovat,takhle dlouho?

palomitacheca
1. pro 2012

@benjik byli jsme tam v úterý, ve středu večer mi přišly náhledy, v pátek přijali objednávku, tak to bude trvat ještě asi 2 týdny, než to upraví a vytisknou. Navíc jsme ze 3 fotek nechali udělat obrazy pro babičku, tak jsem zvědavá, jak dlouho je budou dělat. Ale do Vánoc to snad stihnou 🙂

benjik
1. pro 2012

@palomitacheca to je bomba! nádherné! moc vám to sluší! U koho jste byly?

palomitacheca
1. pro 2012

@benjik děkujeme 🙂 byli jsme u Lucky Maršíkové v Podolí. Poprvé nás fotila v těhotenství, tohle bylo takový pokračování. A určitě jsme u ní nebyli naposled 🙂

pet.s
1. pro 2012

@benjik dělám i s krémem. ale krémové plním až před expedicí...to samé nepečené...jeden naplním a druhý den to předávám lidem...beru objednávky tak do 200 kg..letos asi méně..s Terkou to není jednoduché....-))))

framboise
1. pro 2012

Tak co holky jste připraveny na zítra? Já jsem udělala strááášně těžký adventní "věnec" 😀

benjik
1. pro 2012

@pet.s takhle,já už myslela,že si ted berou i krémové,mi bylo divné,jak by jim vydrželo až do vánoc.Já letos toho moc neudělám taky,Nelča sice pomáhá,ale Kuba je číslo - furt ho odněkud tahám 😀

benjik
1. pro 2012

@framboise dobrý nápad

beruskanula
1. pro 2012

holky ahojky.... my dnes udelali pernicky a i linecky rovnou.... 😝 😀 😎

@framboise : my mame koupenej 😀 , ale na dvere vanoci si zase vyrobime...az bude cas 😀

pet.s
2. pro 2012

@benjik dělám i s krémem. ale krémové plním až před expedicí...to samé nepečené...jeden naplním a druhý den to předávám lidem...beru objednávky tak do 200 kg..letos asi méně..s Terkou to není jednoduché....-))))

kri
2. pro 2012

@palomitacheca nádherné fotečky, taky bych chtěla nechat rodinku vyfotit, ale bohužel až po vánocích, teď už by jsme to ani nestihli a penízků taky není nazbyt. ☹ Ale mám pokaždé fotky od fotografky z vítání občánků, tak alespoň něco.

Holky já jsem tak naštvaná, zrovna teď nám musí odejít baterka do auta!!!!

@framboise super, náhodou je moc pěknej! 😉 Já ho budu dělat až dnes.

Jinak ♥♥♥ První adventní neděle!♥♥♥ 😵

benjik
2. pro 2012

Krásnou první adventní neděli!

benjik
2. pro 2012

@kri divíš se,v těch mrazech? Je to nepříjemné. U nás je klasika,že před vánoci něco odejde.

kri
2. pro 2012

@benjik jo jo, v našem případě mě to ani nepřekvapuje! A to jí snad máme 2 roky! JO a nedavno mi odešla trouba! 😠

kri
2. pro 2012

Ale nebudu si kazit vánoční náladu! Jdu vykopat manžílka z postel, aby mi sundal vánoční výzdobu, včera na to neměl čas. 😠 A jdu se vrhnout na ten adventní věnec a ostatní výzdobu. A zapálit františka! 😉

palomitacheca
2. pro 2012

@kri díky 🙂 já focení objednávala už v září, aby měla Lucka volno. Teď jenom budu doufat, že fotky budou co nejdřív 🙂 ještě bych totiž chtěla z těch minulých, i z těch nových pár fotek vyvolat ve formátu 10x15 pro babičky do alba. Na to ale potřebuju upravený fotky ve větším rozlišení.

benjik
2. pro 2012

Představa mého muže,když chci malou větev jehličí? Oškube půlku stromu 😀

kri
3. pro 2012

Sněžíííííííííííííííííí 😀 Tak už i u nás!

Akorát mě se táááááák nechce do toho vánočního úklidu. 😝 Ale ono to nebude tak tragický, po dětičkám uklízím pořád dokola, tak jen takové ty věci ve výškám, kam ještě nedosáhnou a nestihnou umatlat. 😉

@benjik šikula 😀