Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

benjik
10. říj 2012

Jinak ano,blbnu už od léta,vánoce miluju

palomitacheca
10. říj 2012

@benjik bývá snad každý rok v prosinci. Letos bude 15. a 16.prosince 🙂 a myslím, že je to výroční 10. ročník 🙂 už jsme na ní jednou byli s přítelem a moc se mi to líbilo. Tak teď vezmu svoji maminku 🙂

benjik
10. říj 2012

@palomitacheca já koukala před měsícem na program a žádné datum nebylo.Také jsem na ní už byla

palomitacheca
10. říj 2012

@benjik http://www.o2arena.cz/O2arena/eventDetail.aspx?... se těším 🙂 a v únoru pak dinosauři. Na těch už jsem byla před 2 roky, ale bylo to super. Fakt jsou ty modely jako živý 🙂

benjik
10. říj 2012

@palomitacheca dík,ale ten odkaz nejde,neva už jsem na jiném

llllucka
10. říj 2012

@palomitacheca:zaujali mne ti dinosouři,můžeš mi napsat něco bližšího.D9ky:-)

Já vánocema žiju už dlouho.A jak došel katalog ze sparkys,tak už i syn kouká,co by od ježíška chtěl.Dokonce už namaloval jede obrázek a dal ho za okno pro Ježíška.

zelvatko
10. říj 2012

😀 tak s Popelkou teda neblbnu, ale dárečky mám z poloviny už nakoupené a už přemýšlím co si letos vyrobím za vánoční dekorace.. já mám taky vánoce ráda.. 🙂

palomitacheca
10. říj 2012

@benjik teď koukám, že jsem tam neměla mezeru mezi odkazem a dalším textem 🙂

@llllucka jestli znáš seriál BBC Putování s dinosaury, tak tohle je na jeho základě převedený jako živá show 🙂 http://www.putovanisdinosaury.cz/
Tady máš třeba i videa: upoutávka

https://www.youtube.com/watch?v=VX3_tnLDUEk

a nástup tyranosauří matky

https://www.youtube.com/watch?v=HAE5aqG8L_U

🙂

llllucka
10. říj 2012

@palomitacheca:znám,proto jsem se na to ptala.Moc děkuju za odkaz.

palomitacheca
10. říj 2012

@llllucka nemáš za co 🙂

kikimaruska
10. říj 2012

Ahojky. Koukám, že už řešíte Vánoce. Já před týdnem řešila stromeček a nyní přemýšlím, jak ho letos nazdobíme (barevně a vlastně čím). Nemáte některá tip na stránky s obrázky nazdobených stromečků? Třeba i zahraniční...? (myslím jestli neexistuje něco jako albíčko, kde třeba jsou dorty, svatební kytice....tak s Vánočními stromečky? 😅 ) Docela bych brala nějakou inspiraci, nechci mít zase jen typické kouličky, řetězy anebo mašličky. 😉 ...anebo jste měly nějak pěkně nazdobený stromeček loni?

palomitacheca
10. říj 2012

@kikimaruska my máme nazdobený stromeček na půdě 😀 pak se jenom snese, do řetězů dáme baterky a to je všechno 😀

kikimaruska
10. říj 2012

@palomitacheca jé, tak tohle aplikoval vždy manža, než sem mu to zatrhla a letos bude obr strom...Já sem zvyklá od mala cc.12 let zdobit stromek sama (tatka jen el.svíčky a hvězdu)...a pokaždé jinak...podle nálady si řekneme barvy, do jakých ladíme a pak vyrobím nebo přizpůsobím výzdobu a zdobím na Štědrý den ráno...doted to dělám já, jen mi už pomáhá malej. Krom teda loni, to jsem byla v práci, a tak jsem ho nazdobila předchozí večer...jinak až na Vánoce...a straší nám tam nejméně do 3 Králů 😀

palomitacheca
10. říj 2012

@kikimaruska my loni měli stromeček už nějak od začátku prosince 😀 chtěli jsme si udělat rodinnou fotku na vánoční přání a už jsme ho nechali nazdobený 😀 a měli jsme ho snad někdy do února, nebo do března 😀

kikimaruska
10. říj 2012

@palomitacheca jej, to by nám živej nevydržel...ale až když už fakt opadává ve velkým, tak chudák musí z domu... 😕

palomitacheca
10. říj 2012

@kikimaruska doma u rodičů jsme říkávali, že ho odstrojíme, až opadá... mívali jsme vždycky umělej stromek 😀 tak do toho března jsme to nechávali 🙂

maminkazelvinka
10. říj 2012

Ahoj ,já se taky přidám 🙂)u nás už taky blbnu ,sbírám darky přemyšlim o stromečku -hlavně jak ho ubránit před malým -ten bude mít 2 roky .Taky bych brala nějaké fotečky pěkných stromečků ,tak počkám co tu posbíráte za fota,hlavně si říkám co zkombinovat se sušeným ovocem ,teda kromě slaměných ozdob ....nějak mě letos chytáá chut na sušenou vonavou, romantiku místo čokošky v obalu a umělých řetězů 🙂

palomitacheca
10. říj 2012

@maminkazelvinka já teda letos na nějaký cukroví na stromečku kašlu. Věšela jsem se s tím a pak mi na to chodil syn, přítel i přítelův brácha... letos mají smůlu 😀 nejhorší na tom bylo to, že jsem byla zrovna na začátku těhotenství a na sladký jsem neměla vůbec chuť 😀

slundo
10. říj 2012

@misana krásně jsi mě nahlodala s tím pohádkovým kamínkem a já už pomalu zpracovávám manžela. Taky máme doma malýho technickýho maniaka, neustále nám bere mobily, zajímá ho počítač , tak snad by se s tím dokázal zabavit....

misana
autor
10. říj 2012

@kikimaruska někde jsem to měla,zítra najdu a dám odkaz 😉

misana
autor
10. říj 2012

@slundo dnes jsem objednala 🙂

misana
autor
10. říj 2012

Děláte adventní věnce? Nechcete mi tu dát taky fotečku? Mi připadá,že ho mám každý rok stejný. Dělám si je sama - na dveře i na stůl.

kri
11. říj 2012

Ahoj holky, taky se k vám přidávám. 🙂 Miluju vánoce a vše kolem nich. Dárečky nakupuji v průběhu roku, pořád někdo něco slaví, tak když něco vidím koupím to a pak před vánoci dokupuji a vymýšlím co ještě. Nejhorší je to pro tchýňovce a švagry a tátu. A úplně super je, že švagr má v prosinci ještě narozky a táta pak hned na začátku ledna.
Jinak nad výzdobou už taky přemýšlím, dělám si věnce sama a taky přáníčka a některé dárky. Letos bych chtěla udělat na stromeček ozdoby z korálků.

misana
autor
11. říj 2012

@kri Ahojky,nemáš nějakou fotečku tvých věnců? 😉

tichackova
11. říj 2012

Já se taky hlásííííím...!!!🙂 Vánoce miluju, všechnu tu výzdobu, svíčky, nakupování dárků.... Auuuu...😀 Polovinu dárků už mám nakoupeno, svíčky s vůni jablka a skořice už taky začínám vypalovat, koukám na vánoční dekorace.... Jojo, už se to blíží😵 😵 😵

misana
autor
11. říj 2012

Teda vy už máte dárky,zááávidím 😉